Sporteredmények  - Asztalitenisz

Magyar Vagyok.com
Év   Sportoló Esemény Helyszin     Eredmény
1983 Molnár János Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1983 Kriston Zsolt Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1983 Gergely Gábor Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1983 Jónyer István Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1983 Bátorfi Csilla Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1983 Urbán Edit Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1983 Nagy Krisztina Világbajnokság Tokió (東京) bronz
1981 Gergely Gábor Világbajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1981 Klampár Tibor Világbajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1981 Jónyer István Világbajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1981 Kreisz Tibor Világbajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1981 Kriston Zsolt Világbajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1979 Gergely Gábor Világbajnokság Phenjan arany
1979 Jónyer István Világbajnokság Phenjan ezüst
1979 Klampár Tibor Világbajnokság Phenjan arany
1979 Jónyer István Világbajnokság Phenjan arany
1979 Kreisz Tibor Világbajnokság Phenjan arany
1979 Takács János Világbajnokság Phenjan arany
1979 Klampár Tibor Világbajnokság Phenjan ezüst
1975 Jónyer István Világbajnokság Kalkutta arany
1975 Jónyer István Világbajnokság Kalkutta arany
1975 Gergely Gábor Világbajnokság Kalkutta arany
1973 Jónyer István Világbajnokság Szarajevó ezüst
1973 Kisházi Beatrix Világbajnokság Szarajevó bronz
1973 Klampár Tibor Világbajnokság Szarajevó ezüst
1973 Hammersley-Shieley Jill Világbajnokság Szarajevó bronz
1971 Jónyer István Világbajnokság Nagoja arany
1971 Klampár Tibor Világbajnokság Nagoja arany
1967 Kóczián Éva Világbajnokság Stockholm bronz
1967 J.Heirits Erzsébet Világbajnokság Stockholm bronz
1967 Kóczián Éva Világbajnokság Stockholm bronz
1967 Heirits Erzsébet Világbajnokság Stockholm bronz
1967 Kisházi Beatrix Világbajnokság Stockholm bronz
1967 Lukácsné-Máthé Sára Világbajnokság Stockholm bronz
1963 Kóczián Éva Világbajnokság Prága bronz
1963 Heirits Erzsébet Világbajnokság Prága bronz
1963 Kóczián Éva Világbajnokság Prága bronz
1963 Faházi János Világbajnokság Prága bronz
1963 Poór Éva Világbajnokság Prága bronz
1963 Lukácsné-Máthé Sára Világbajnokság Prága bronz
1961 Baucsek Norbert Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) ezüst
1961 Mészáros Réka Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) ezüst
1961 Földy László Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) bronz
1961 Kóczián Éva Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) ezüst
1961 Berczik Zoltán Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) ezüst
1961 Berczik Zoltán Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) bronz
1961 Sidó Ferenc Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) bronz
1961 Sidó Ferenc Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) ezüst
1961 Péterfy Miklós Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) bronz
1961 Rózsás Péter Világbajnokság Peking – Beijing (北京, Pejcsing) bronz
1959 Sidó Ferenc Világbajnokság Dortmund ezüst
1959 Kóczián Éva Világbajnokság Dortmund bronz
1959 Berczik Zoltán Világbajnokság Dortmund ezüst
1959 Farkas Gizella Világbajnokság Dortmund bronz
1959 Berczik Zoltán Világbajnokság Dortmund bronz
1959 Sidó Ferenc Világbajnokság Dortmund ezüst
1959 Berczik Zoltán Világbajnokság Dortmund bronz
1959 Bubonyi Zoltán Világbajnokság Dortmund ezüst
1959 Pignitzky László Világbajnokság Dortmund ezüst
1959 Földy László Világbajnokság Dortmund bronz
1957 Berczik Zoltán Világbajnokság Stockholm ezüst
1957 Sidó Ferenc Világbajnokság Stockholm bronz
1957 Mossóczy Lívia Világbajnokság Stockholm arany
1957 Gyetvai Elemér Világbajnokság Stockholm ezüst
1957 Sidó Ferenc Világbajnokság Stockholm ezüst
1957 Földy László Világbajnokság Stockholm ezüst
1957 Péterfy Miklós Világbajnokság Stockholm ezüst
1957 Gyetvai Elemér Világbajnokság Stockholm bronz
1957 Simonné-Almási Ágnes Világbajnokság Stockholm arany
1955 Sidó Ferenc Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Szepesi Kálmán Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Sidó Ferenc Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Kóczián József Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Kóczián Éva Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Kóczián Éva Világbajnokság Utrecht arany
1955 Sidó Ferenc Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Kóczián József Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Földy László Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Somogyi József Világbajnokság Utrecht bronz
1955 Szepesi Ádám Világbajnokság Utrecht arany
1954 Andreadis Ivan Világbajnokság London arany
1954 Kerekesné-Solyom Ilona Világbajnokság London ezüst
1954 Angelica Rozeanu Világbajnokság London bronz
1954 Simonné-Almási Ágnes Világbajnokság London ezüst
1954 Farkas Gizella Világbajnokság London arany
1954 Kóczián Éva Világbajnokság London ezüst
1954 Farkas Gizella Világbajnokság London ezüst
1954 Farkas Gizella Világbajnokság London bronz
1954 Kóczián Éva Világbajnokság London bronz
1953 Farkas Gizella Világbajnokság Bukarest ezüst
1953 Sidó Ferenc Világbajnokság Bukarest arany
1953 Gyetvai Elemér Világbajnokság Bukarest ezüst
1953 Sidó Ferenc Világbajnokság Bukarest arany
1953 Farkas Gizella Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Farkas Gizella Világbajnokság Bukarest arany
1953 Sidó Ferenc Világbajnokság Bukarest arany
1953 Kóczián József Világbajnokság Bukarest ezüst
1953 Kóczián Éva Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Sidó Ferenc Világbajnokság Bukarest ezüst
1953 Kóczián Éva Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Sági Edit Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Farkas Gizella Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Angelica Rozeanu Világbajnokság Bukarest arany
1953 Kóczián József Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Simonné-Almási Ágnes Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Fantusz Zsuzsa Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Kóczián József Világbajnokság Bukarest arany
1953 Angelica Rozeanu Világbajnokság Bukarest arany
1953 Szepesi Kálmán Világbajnokság Bukarest ezüst
1953 Sebők Miklós Világbajnokság Bukarest ezüst
1953 Földy László Világbajnokság Bukarest bronz
1953 Fantusz Zsuzsa Világbajnokság Bukarest bronz
1952 Farkas Gizella Világbajnokság Mumbai (Bombay) ezüst
1952 Várkonyi László Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1952 Kóczián József Világbajnokság Mumbai (Bombay) ezüst
1952 Farkas Gizella Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
1952 Kóczián József Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1952 Sidó Ferenc Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1952 Sidó Ferenc Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1952 Farkas Gizella Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
1952 Sági Edit Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
1952 Kóczián József Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
1952 Angelica Rozeanu Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1952 Gyetvai Elemér Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1952 Szepesi Kálmán Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
1951 Farkas Gizella Világbajnokság Bécs (Wien) ezüst
1951 Sidó Ferenc Világbajnokság Bécs (Wien) bronz
1951 Sidó Ferenc Világbajnokság Bécs (Wien) ezüst
1951 Farkas Gizella Világbajnokság Bécs (Wien) bronz
1951 Kóczián József Világbajnokság Bécs (Wien) bronz
1951 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Bécs (Wien) bronz
1951 Kóczián József Világbajnokság Bécs (Wien) ezüst
1951 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Bécs (Wien) bronz
1950 Soós Ferenc Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Farkas Gizella Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Soós Ferenc Világbajnokság Budapest arany
1950 Farkas Gizella Világbajnokság Budapest arany
1950 Sidó Ferenc Világbajnokság Budapest bronz
1950 Kóczián József Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Farkas Gizella Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Budapest bronz
1950 Sidó Ferenc Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Farkas Gizella Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Sidó Ferenc Világbajnokság Budapest arany
1950 Sidó Ferenc Világbajnokság Budapest arany
1950 Angelica Rozeanu Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Király Ilona Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Kerekesné-Solyom Ilona Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Szepesi Kálmán Világbajnokság Budapest ezüst
1950 Farkas József Világbajnokság Budapest ezüst
1949 Soós Ferenc Világbajnokság Stockholm bronz
1949 Farkas Gizella Világbajnokság Stockholm arany
1949 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Stockholm bronz
1949 Farkas Gizella Világbajnokság Stockholm arany
1949 Farkas Gizella Világbajnokság Stockholm arany
1949 Sidó Ferenc Világbajnokság Stockholm arany
1949 Soós Ferenc Világbajnokság Stockholm arany
1949 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Stockholm bronz
1949 Farkas Gizella Világbajnokság Stockholm bronz
1949 Kóczián József Világbajnokság Stockholm arany
1949 Várkonyi László Világbajnokság Stockholm arany
1949 Elliott Helen Világbajnokság Stockholm arany
1949 Sidó Ferenc Világbajnokság Stockholm arany
1949 Mezei Erzsébet Világbajnokság Stockholm bronz
1949 Mezei Erzsébet Világbajnokság Stockholm bronz
1948 Haydon (Adrian) Világbajnokság London ezüst
1948 Angelica Rozeanu Világbajnokság London bronz
1948 Kárpáti Rózsi Világbajnokság London ezüst
1948 Kettnerová Marie Világbajnokság London bronz
1948 Soós Ferenc Világbajnokság London ezüst
1948 Farkas Gizella Világbajnokság London arany
1948 György Loretta Világbajnokság London ezüst
1948 Farkas Gizella Világbajnokság London ezüst
1948 Sidó Ferenc Világbajnokság London bronz
1948 Fazekas Gizella Világbajnokság London bronz
1947 Sipos Anna Világbajnokság Párizs (Paris) arany
1947 Soós Ferenc Világbajnokság Párizs (Paris) arany
1947 Anderlik Éva Világbajnokság Párizs (Paris) ezüst
1947 Farkas Gizella Világbajnokság Párizs (Paris) arany
1947 Sidó Ferenc Világbajnokság Párizs (Paris) ezüst
1947 Farkas Gizella Világbajnokság Párizs (Paris) ezüst
1947 Farkas Gizella Világbajnokság Párizs (Paris) arany
1947 Pritzi Gertrude Világbajnokság Párizs (Paris) arany
1947 Kárpáti Rózsi Világbajnokság Párizs (Paris) ezüst
1939 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Cairo arany
1939 Bergmann Richard Világbajnokság Cairo arany
1938 Woodhead Wendy Világbajnokság London arany
1938 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság London arany
1938 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London ezüst
1938 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London bronz
1938 Soós Ferenc Világbajnokság London arany
1938 Földi Ernő Világbajnokság London arany
1938 Ferenczy Ida Világbajnokság London ezüst
1938 Bellák László Világbajnokság London ezüst
1938 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London arany
1938 Bellák László Világbajnokság London arany
1938 Bellák László Világbajnokság London arany
1938 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság London bronz
1938 Beregi Dóra Világbajnokság London ezüst
1937 Szabados Miklós Világbajnokság Baden-Baden ezüst
1937 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden-Baden ezüst
1937 Soós Ferenc Világbajnokság Baden-Baden bronz
1937 Bellák László Világbajnokság Baden-Baden ezüst
1937 Soós Ferenc Világbajnokság Baden-Baden ezüst
1937 Lovászy János Világbajnokság Baden-Baden ezüst
1936 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Prága ezüst
1936 Soós Ferenc Világbajnokság Prága bronz
1936 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság Prága bronz
1936 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Prága bronz
1936 Kelen István Világbajnokság Prága ezüst
1936 Gál Magda Világbajnokság Prága bronz
1936 Soós Ferenc Világbajnokság Prága bronz
1935 Sipos Anna Világbajnokság London arany
1935 Szabados Miklós Világbajnokság London bronz
1935 Szabados Miklós Világbajnokság London arany
1935 Kelen István Világbajnokság London bronz
1935 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London arany
1935 Szabados Miklós Világbajnokság London arany
1935 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság London arany
1935 Sipos Anna Világbajnokság London arany
1935 Sipos Anna Világbajnokság London ezüst
1935 Kelen István Világbajnokság London arany
1935 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London arany
1935 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London arany
1935 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság London arany
1935 Bellák László Világbajnokság London arany
1935 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság London arany
1935 Gál Magda Világbajnokság London ezüst
1935 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság London ezüst
1935 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság London bronz
1935 Bellák László Világbajnokság London bronz
1935 Szabados Miklós Világbajnokság London ezüst
1935 Gál Magda Világbajnokság London ezüst
1933 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Baden ezüst
1933 Sipos Anna Világbajnokság Baden ezüst
1933 Bellák László Világbajnokság Baden ezüst
1933 Kelen István Világbajnokság Baden arany
1933 Glancz Sándor Világbajnokság Baden bronz
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden arany
1933 Glancz Sándor Világbajnokság Baden arany
1933 Szabados Miklós Világbajnokság Baden arany
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden arany
1933 Szabados Miklós Világbajnokság Baden bronz
1933 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Baden arany
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden ezüst
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden bronz
1933 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Baden arany
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden arany
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden arany
1933 Sipos Anna Világbajnokság Baden ezüst
1933 Kelen István Világbajnokság Baden ezüst
1933 Glancz Sándor Világbajnokság Baden arany
1933 Bellák László Világbajnokság Baden arany
1933 Glancz Sándor Világbajnokság Baden ezüst
1933 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság Baden bronz
1933 Kóczián József Világbajnokság Baden bronz
1933 Glancz Sándor Világbajnokság Baden ezüst
1933 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Baden ezüst
1933 Gál Magda Világbajnokság Baden bronz
1933 Gál Magda Világbajnokság Baden ezüst
1933 Boros István Világbajnokság Baden bronz
1933 Gál Magda Világbajnokság Baden bronz
1933 Bellák László Világbajnokság Baden bronz
1933 Sipos Anna Világbajnokság Baden arany
1933 Kelen István Világbajnokság Baden arany
1933 Gál Magda Világbajnokság Baden ezüst
1933 Kelen István Világbajnokság Baden arany
1933 Dávid Lajos Világbajnokság Baden arany
1933 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság Baden arany
1933 Berry Kathleen Világbajnokság Baden bronz
1933 Dávid Lajos Világbajnokság Baden arany
1933 Boros István Világbajnokság Baden arany
1933 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Baden arany
1933 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság Baden ezüst
1933 Gál Magda Világbajnokság Baden ezüst
1933 Szabados Miklós Világbajnokság Baden arany
1933 Sipos Anna Világbajnokság Baden ezüst
1933 Sipos Anna Világbajnokság Baden bronz
1933 Kelen István Világbajnokság Baden ezüst
1933 Dávid Lajos Világbajnokság Baden ezüst
1933 Nyitrai Béla Világbajnokság Baden bronz
1933 Rácz Emilné Világbajnokság Baden ezüst
1933 Bussmann Hilde Világbajnokság Baden bronz
1932 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Prága arany
1932 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Prága arany
1932 Szabados Miklós Világbajnokság Prága ezüst
1932 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Prága arany
1932 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Prága arany
1932 Sipos Anna Világbajnokság Prága arany
1932 Sipos Anna Világbajnokság Prága bronz
1932 Boros István Világbajnokság Prága bronz
1932 Boros István Világbajnokság Prága bronz
1932 Gál Magda Világbajnokság Prága bronz
1932 Glancz Sándor Világbajnokság Prága bronz
1932 Gál Magda Világbajnokság Prága bronz
1932 Szabados Miklós Világbajnokság Prága arany
1932 Sipos Anna Világbajnokság Prága arany
1932 Sipos Anna Világbajnokság Prága arany
1932 Gál Magda Világbajnokság Prága bronz
1932 Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Világbajnokság Prága bronz
1932 Denker Anita Világbajnokság Prága bronz
1931 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest arany
1931 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest arany
1931 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Bellák László Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest arany
1931 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest arany
1931 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest arany
1931 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest arany
1931 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest arany
1931 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Sipos Anna Világbajnokság Budapest bronz
1931 Bellák László Világbajnokság Budapest arany
1931 Kelen István Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Bellák László Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Gál Magda Világbajnokság Budapest bronz
1931 Glancz Sándor Világbajnokság Budapest bronz
1931 Bellák László Világbajnokság Budapest bronz
1931 Gál Magda Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Kovács Ferenc Világbajnokság Budapest bronz
1931 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest arany
1931 Kelen István Világbajnokság Budapest arany
1931 Dávid Lajos Világbajnokság Budapest arany
1931 Sipos Anna Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Kelen István Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Dávid Lajos Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Sipos Anna Világbajnokság Budapest arany
1931 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest arany
1931 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Glancz Sándor Világbajnokság Budapest ezüst
1931 H.Komáromi Márta Világbajnokság Budapest bronz
1931 Gál Magda Világbajnokság Budapest bronz
1931 Dávid Lajos Világbajnokság Budapest ezüst
1931 Tiszai(Tenner) Lili Világbajnokság Budapest ezüst
1930 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Berlin arany
1930 Bellák László Világbajnokság Berlin ezüst
1930 Bellák László Világbajnokság Berlin bronz
1930 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Berlin arany
1930 Szabados Miklós Világbajnokság Berlin arany
1930 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Berlin arany
1930 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Berlin arany
1930 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Berlin arany
1930 Sipos Anna Világbajnokság Berlin ezüst
1930 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Berlin arany
1930 Kelen István Világbajnokság Berlin bronz
1930 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Berlin arany
1930 Dávid Lajos Világbajnokság Berlin bronz
1930 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Berlin bronz
1930 Gál Magda Világbajnokság Berlin ezüst
1930 Glancz Sándor Világbajnokság Berlin bronz
1930 Szabados Miklós Világbajnokság Berlin arany
1930 Kelen István Világbajnokság Berlin arany
1930 Gellér László Világbajnokság Berlin arany
1930 Dávid Lajos Világbajnokság Berlin arany
1930 Gál Magda Világbajnokság Berlin bronz
1930 Sipos Anna Világbajnokság Berlin arany
1930 Szabados Miklós Világbajnokság Berlin arany
1930 Glancz Sándor Világbajnokság Berlin bronz
1930 Ingeborg Carnatz Világbajnokság Berlin bronz
1930 H.Komáromi Márta Világbajnokság Berlin ezüst
1929 Szegedi György Világbajnokság Budapest bronz
1929 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest arany
1929 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest arany
1929 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Budapest bronz
1929 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest bronz
1929 Bellák László Világbajnokság Budapest ezüst
1929 Glancz Sándor Világbajnokság Budapest arany
1929 Barna Viktor (Braun Győző) Világbajnokság Budapest arany
1929 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest ezüst
1929 Sipos Anna Világbajnokság Budapest bronz
1929 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Budapest bronz
1929 Sipos Anna Világbajnokság Budapest arany
1929 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Budapest arany
1929 Bellák László Világbajnokság Budapest ezüst
1929 Gál Magda Világbajnokság Budapest bronz
1929 Réti István Világbajnokság Budapest bronz
1929 Gál Magda Világbajnokság Budapest bronz
1929 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest arany
1929 Szabados Miklós Világbajnokság Budapest arany
1929 Kelen István Világbajnokság Budapest arany
1929 Sipos Anna Világbajnokság Budapest bronz
1929 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Budapest bronz
1929 Glancz Sándor Világbajnokság Budapest ezüst
1929 Gál Magda Világbajnokság Budapest ezüst
1929 Kelen István Világbajnokság Budapest arany
1929 Zádor Ilona Világbajnokság Budapest bronz
1928 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Stockholm arany
1928 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Stockholm arany
1928 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Stockholm arany
1928 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Stockholm arany
1928 Pécsi Dániel Világbajnokság Stockholm arany
1928 Jacobi Roland Világbajnokság Stockholm bronz
1928 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság Stockholm arany
1928 Bellák László Világbajnokság Stockholm ezüst
1928 Jacobi Roland Világbajnokság Stockholm arany
1928 Bellák László Világbajnokság Stockholm bronz
1928 Pécsi Dániel Világbajnokság Stockholm ezüst
1928 Bellák László Világbajnokság Stockholm arany
1928 Glancz Sándor Világbajnokság Stockholm arany
1928 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Stockholm bronz
1928 Fanchette Flamm Világbajnokság Stockholm arany
1928 Mechlovits Zoltán Világbajnokság Stockholm arany
1928 Metzger Erika Világbajnokság Stockholm ezüst
1928 Glancz Sándor Világbajnokság Stockholm bronz
1926 Pécsi Dániel Világbajnokság London arany
1926 Kehrling Béla Világbajnokság London arany
1926 L.Gleeson Világbajnokság London ezüst
1926 Mechlovits Zoltán Világbajnokság London arany
1926 Mechlovits Zoltán Világbajnokság London arany
1926 Kehrling Béla Világbajnokság London ezüst
1926 Jacobi Roland Világbajnokság London arany
1926 Jacobi Roland Világbajnokság London arany
1926 Pécsi Dániel Világbajnokság London arany
1926 Jacobi Roland Világbajnokság London arany
1926 Jacobi Roland Világbajnokság London ezüst
1926 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság London arany
1926 Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Világbajnokság London arany
1926 Mechlovits Zoltán Világbajnokság London ezüst
1926 Mechlovits Zoltán Világbajnokság London ezüst
2000 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Bremen arany
2000 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Bremen arany
2000 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Bremen arany
2000 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Bremen arany
2000 Molnár Zita Európa-bajnokság Bremen arany
2000 Fazekas Mária Európa-bajnokság Bremen arany
1998 Fazekas Györgyi Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
1998 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
1998 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
1998 Braun Éva Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
1996 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Pozsony ezüst
1996 Szamronov Vlagyimir Európa-bajnokság Pozsony arany
1996 Ellő Vivien Európa-bajnokság Pozsony ezüst
1996 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Pozsony ezüst
1996 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Pozsony arany
1996 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Pozsony ezüst
1994 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Birmingham arany
1994 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Birmingham arany
1994 Tóth Krisztina Európa-bajnokság Birmingham arany
1994 Primorac Zoran Európa-bajnokság Birmingham arany
1992 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Stuttgart ezüst
1992 Wirth Gabriella Európa-bajnokság Stuttgart ezüst
1990 Urbán Edit Európa-bajnokság Göteborg arany
1990 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Göteborg arany
1990 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Göteborg arany
1990 Wirth Gabriella Európa-bajnokság Göteborg ezüst
1990 Wirth Gabriella Európa-bajnokság Göteborg arany
1990 Wirth Gabriella Európa-bajnokság Göteborg arany
1990 Saive Jean-Michel Európa-bajnokság Göteborg ezüst
1988 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Párizs (Paris) arany
1988 Urbán Edit Európa-bajnokság Párizs (Paris) arany
1986 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Prága arany
1986 Urbán Edit Európa-bajnokság Prága arany
1986 Bátorfi Csilla Európa-bajnokság Prága arany
1986 Oláh Zsuzsa Európa-bajnokság Prága arany
1986 Fazekas Györgyi Európa-bajnokság Prága arany
1982 Gergely Gábor Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Klampár Tibor Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Jónyer István Európa-bajnokság Budapest ezüst
1982 Jónyer István Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Urbán Edit Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Kriston Zsolt Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Molnár János Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Gergely Gábor Európa-bajnokság Budapest ezüst
1982 Oláh Zsuzsa Európa-bajnokság Budapest arany
1982 Szabó Gabriella Európa-bajnokság Budapest arany
1980 Magos Judit Európa-bajnokság Bern ezüst
1980 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Bern ezüst
1980 Oláh Zsuzsa Európa-bajnokság Bern ezüst
1980 Szabó Gabriella Európa-bajnokság Bern ezüst
1978 Jónyer István Európa-bajnokság Duisburg ezüst
1978 Klampár Tibor Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Gergely Gábor Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Jónyer István Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Magos Judit Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Magos Judit Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Gergely Gábor Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Magos Judit Európa-bajnokság Duisburg ezüst
1978 Klampár Tibor Európa-bajnokság Duisburg ezüst
1978 Gergely Gábor Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Kreisz Tibor Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Szabó Gabriella Európa-bajnokság Duisburg ezüst
1978 Orlowski Milan Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Oláh Zsuzsa Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Szabó Gabriella Európa-bajnokság Duisburg arany
1978 Szabó Gabriella Európa-bajnokság Duisburg ezüst
1974 Gergely Gábor Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Jónyer István Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) arany
1974 Gergely Gábor Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Klampár Tibor Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Magos Judit Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) arany
1974 Magos Judit Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Magos Judit Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) arany
1974 Jónyer István Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Klampár Tibor Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) arany
1974 Börzsei János Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Timár Ferenc Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Lotaller Henriette Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Molnár Anna Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) ezüst
1974 Lotaller Henriette Európa-bajnokság Újvidék (Novi Sad) arany
1972 Jónyer István Európa-bajnokság Rotterdam ezüst
1972 Jónyer István Európa-bajnokság Rotterdam arany
1972 Magos Judit Európa-bajnokság Rotterdam arany
1972 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Rotterdam ezüst
1972 Magos Judit Európa-bajnokság Rotterdam arany
1972 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Rotterdam arany
1972 Kisházi Beatrix Európa-bajnokság Rotterdam ezüst
1972 Rózsás Péter Európa-bajnokság Rotterdam arany
1972 Lotaller Henriette Európa-bajnokság Rotterdam arany
1972 Hammersley-Shieley Jill Európa-bajnokság Rotterdam ezüst
1972 Lotaller Henriette Európa-bajnokság Rotterdam arany
1970 Jónyer István Európa-bajnokság Moszkva bronz
1970 Klampár Tibor Európa-bajnokság Moszkva bronz
1968 Börzsei János Európa-bajnokság Lyon ezüst
1968 Jónyer István Európa-bajnokság Lyon bronz
1968 Beleznay Mátyás Európa-bajnokság Lyon bronz
1966 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság London arany
1966 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság London bronz
1966 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság London arany
1966 Kóczián Éva Európa-bajnokság London arany
1966 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság London arany
1966 Kóczián Éva Európa-bajnokság London arany
1966 Kóczián Éva Európa-bajnokság London bronz
1966 Rózsás Péter Európa-bajnokság London bronz
1964 Kóczián Éva Európa-bajnokság Malmö arany
1964 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Malmö ezüst
1964 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Pignitzky László Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Rózsás Péter Európa-bajnokság Malmö arany
1964 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Malmö ezüst
1964 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság Malmö ezüst
1964 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Faházi János Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Kóczián Éva Európa-bajnokság Malmö ezüst
1964 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Kóczián Éva Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság Malmö ezüst
1964 Papp Angéla Európa-bajnokság Malmö ezüst
1964 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Papp Angéla Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Rózsás Péter Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Faházi János Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Malmö arany
1964 Jurikné-Heirits Erzsébet Európa-bajnokság Malmö bronz
1964 Papp Angéla Európa-bajnokság Malmö bronz
1960 Földy László Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Kóczián Éva Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Kóczián Éva Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Kerekesné-Solyom Ilona Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) ezüst
1960 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Sidó Ferenc Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Földy László Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
1960 Sidó Ferenc Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Farkas Gizella Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Kóczián Éva Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) ezüst
1960 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
1960 Bubonyi Zoltán Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
1960 Mossóczy Lívia Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Bubonyi Zoltán Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Halpert(Holló) Tamás Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
1960 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) ezüst
1960 Lukácsné-Máthé Sára Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
1958 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Gyetvai Elemér Európa-bajnokság Budapest ezüst
1958 Kóczián Éva Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Sidó Ferenc Európa-bajnokság Budapest ezüst
1958 Kóczián Éva Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Kóczián Éva Európa-bajnokság Budapest ezüst
1958 Mossóczy Lívia Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Gyetvai Elemér Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Farkas Gizella Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Farkas Gizella Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Gyetvai Elemér Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Sidó Ferenc Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Berczik Zoltán Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Mossóczy Lívia Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Kerekesné-Solyom Ilona Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Földy László Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Bubonyi Zoltán Európa-bajnokság Budapest arany
1958 Kóczián Éva Európa-bajnokság Budapest ezüst
1958 Mossóczy Lívia Európa-bajnokság Budapest bronz
1958 Mossóczy Lívia Európa-bajnokság Budapest ezüst