Eredmények - Kicsit vissza az időben...


Eredmények - Kicsit vissza az időben...

Eredmények

London 2012

Asztalitenisz egyéni Arany Pálos Péter

Atlétika 1500 m Bronz Biacsi Ilona

Cselgáncs mínusz 70kg Bronz Szabó Nikolett Diána

Úszás 100 pillangó Arany Sors Tamás

Úszás 400 gyors Ezüst Sors Tamás

Úszás 100 m gyors Bronz Sors Tamás

Úszás 50 gyors Ezüst Tóth Tamás

Úszás 100 gyors Ezüst Tóth Tamás

Úszás 50 m hát Bronz Vereczkei Zsolt

Vívás tőr egyéni Ezüst Dani Gyöngyi

Vívás párbajtőr csapat Ezüst Dani Gyöngyi

Vívás párbajtőr csapat Ezüst Juhász Veronika

Vívás párbajtőr csapat Ezüst Krajnyák Zsuzsanna

Vívás párbajtőr egyéni Ezüst Krajnyák Zsuzsanna

Vívás tőr egyéni Bronz Krajnyák Zsuzsanna

Vívás tőr egyéni Bronz Osváth Richárd

 

Peking 2008

Úszás Női 100 m Mellúszás SB5 Bronz Ráczkó Gitta

Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás S9 Bronz Sors Tamás

Úszás Férfi 400 m Gyorsúszás S9 Bronz Sors Tamás

Úszás Férfi 100 m Pillangó S9 Arany Sors Tamás

Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Bronz Vereczkei Zsolt

Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni B Bronz Szekeres Pál

 

Athén 2004

Boccia Vegyespáros BC4 Bronz Béres Dezső

Boccia Vegyespáros BC4 Bronz Gyurkota József

Judo Férfi 60 kg-ig Bronz Biró Norbert

Judo Női 70 kg-ig Bronz Nagy Sándorné

Judo Férfi 81 kg-ig Bronz Vincze Gábor

Súlyemelés Férfi 100 kg felett Bronz Szávai Csaba

Úszás Női 50 m Pillangó S5 Bronz Engelhardt Katalin

Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás SM5 Ezüst Kovács Ervin

Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Ezüst Kovács Ervin

Úszás Férfi 50 m Pillangó S5 Ezüst Kovács Ervin

Úszás Női 200 m Egyéni vegyesúszás SM8 Arany Pásztory Dóra

Úszás Női 100 m Hátúszás S8 Ezüst Pásztory Dóra

Úszás Női 100 m Pillangó S8 Ezüst Pásztory Dóra

Úszás Női 100 m Mellúszás SB5 Bronz Ráczkó Gitta

Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Bronz Vereczkei Zsolt

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Dani Gyöngyi

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Egyéni B Ezüst Dani Gyöngyi

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Dani Gyöngyi

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Jurák Andrea

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Jurák Andrea

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Egyéni A Bronz Krajnyák Zsuzsanna

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Krajnyák Zsuzsanna

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Krajnyák Zsuzsanna

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Pálfi Judit

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Pálfi Judit

Kerekesszékes vívás Férfi Kardvívás Egyéni B Bronz Szekeres Pál

 

Sydney 2000

Atlétika Női Távolugrás F20 Bronz Orsós Mária

Atlétika Férfi Távolugrás F20 Bronz Ponyori Sándor

Judo Férfi 81 kg-ig Bronz Vincze Gábor

Úszás Férfi 200 m Vegyesúszás SM7 Ezüst Becsey János

Úszás Női 50 m Pillangó S5 Bronz Engelhardt Katalin

Úszás Férfi 100 m Mellúszás SB4 Bronz Kovács Ervin

Úszás Férfi 50 m Pillangó S5 Bronz Kovács Ervin

Úszás Férfi 50 m Gyorsúszás S5 Bronz Kovács Ervin

Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Májer Gábor

Úszás Női 100 m Pillangó S8 Bronz Pásztory Dóra

Úszás Női 200 m Vegyesúszás SM8 Arany Pásztory Dóra

Úszás Férfi 100 m Mellúszás SB14 Bronz Rácz János

Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Rácz János

Úszás Férfi 200 m Vegyesúszás SM14 Bronz Sánta Krisztián

Úszás Férfi 100 m Hátúszás S14 Arany Sánta Krisztián

Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Sánta Krisztián

Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás S14 Ezüst Sánta Krisztián

Úszás Férfi 50 m Pillangó S14 Ezüst Sánta Krisztián

Úszás Férfi 50 m Gyorsúszás S14 Ezüst Sánta Krisztián

Úszás Férfi 50 m Pillangó S14 Bronz Szedő Tibor

Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Szedő Tibor

Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Arany Vereczkei Zsolt

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Egyéni A Bronz Krajnyák Zsuzsanna

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Egyéni A Bronz Krajnyák Zsuzsanna

Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Egyéni B Ezüst Pálfi Judit

Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni B Bronz Szekeres Pál

 

Atlanta 1996

Úszás Női 200 m Vegyesúszás SM5 Bronz Engelhardt Katalin

Úszás Női 50 m Pillangó S5 Bronz Engelhardt Katalin

Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Engelhardt Katalin

Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Járomi Mónika

Úszás Női 50 m Pillangó S5 Ezüst Járomi Mónika

Úszás Női 100 m Mellúszás SB5 Bronz Ráczkó Gitta

Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Ráczkó Gitta

Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Arany Vereczkei Zsolt

Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Zámbó Diana

Asztalitenisz Női Egyéni 3 Arany Sásváriné Paulik

Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Egyéni B Ezüst Pálfi Judit

Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni B Arany Szekeres Pál

Kerekesszékes vívás Férfi Kardvívás Egyéni B Arany Szekeres Pál

 

Barcelona 1992

Atlétika Férfi Diszkoszvetés B3 Bronz Pazinczár Attila

Úszás Férfi 100 m Mellúszás SB7 Bronz Becsey János

Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás S7 Arany Becsey János

Úszás Férfi 50 m Gyorsúszás S7 Arany Becsey János

Úszás Női 50 m Pillangó S6 Ezüst Engelhardt Katalin

Úszás Női 100 m Mellúszás SB8 Ezüst Laki Anikó

Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Arany Vereczkei Zsolt

Úszás Női 50 m Pillangó S6 Bronz Zámbó Diana

Asztalitenisz Női Csapat 3 Ezüst Pusztafiné Judit

Asztalitenisz Női Egyéni 3 Bronz Sasvariné Ilona

Asztalitenisz Női Csapat 3 Ezüst Sasvariné Ilona

Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni 2 Arany Szekeres Pál

 

Szöul 1988

Atlétika Férfi Súlylökés B3 Ezüst Nagy Dénes

Atlétika Férfi Súlylökés A2A9 Ezüst Nánási István

Súlyemelés Férfi 100 kg felett Ezüst Nánási István

Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás C8 Bronz Becsey János

Úszás Férfi 100 m Mellúszás A1 Bronz Dukai Géza

Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás A1 Bronz Dukai Géza

Úszás Férfi 100 m Mellúszás A6 Bronz Takács Sándor

Úszás Férfi 400 m Gyorsúszás L6 Ezüst Tory György

Úszás Férfi 50 m Hátúszás L3 Bronz dr. Tóth András

Asztalitenisz Férfi Csapat TT6 Bronz Erdős Lajos

Asztalitenisz Férfi Csapat TT5 Bronz Kovács Győző

Asztalitenisz Férfi Csapat TT6 Bronz Majsai Károly

Asztalitenisz Férfi Egyéni TT5 Ezüst Szepesi Attila

Asztalitenisz Férfi Csapat TT5 Bronz Szepesi Attila

 

New York 1984

Asztalitenisz Férfi csapat L4 Ezüst Majsai Károly, Szepesi Attila, Kovács Győző

Atlétika Férfi Gerelyhajítás B3 Ezüst Czuth Gábor

Atlétika Férfi Diszkoszvetés B1 Bronz Hegedûs Béla

Atlétika Női Diszkoszvetés L5 Ezüst Király Józsefné

Atlétika Női Gerelyhajítás L5 Ezüst Király Józsefné

Atlétika Női Súlylökés L5 Ezüst Király Józsefné

Atlétika Férfi Magasugrás A6 Ezüst Lorencz Péter

Atlétika Férfi Pentathlon B1 Ezüst Németh László

Atlétika Férfi Diszkoszvetés L5 Bronz Nyírő Lajos

Atlétika Férfi Javelin L5 Bronz Nyírő Lajos

Atlétika Férfi Magasugrás B3 Arany Oláh József

Atlétika Férfi Súlylökés L2 Arany Szabó Tibor

Atlétika Férfi Diszkoszvetés L2 Ezüst Szabó Tibor

Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás A1 Bronz Dukai Géza

Úszás Férfi 100 m Mellúszás A1 Arany Dukai Géza

Úszás Férfi 100 m Pillangó A1 Arany Dukai Géza

Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás A1 Arany Dukai Géza

Úszás Női 100 m Mellúszás L6 Arany Hoffman Judit

Úszás Női 100 m Hátúszás L6 Ezüst Hoffman Judit

Úszás Női 200 m Egyéni vegyesúszás L6 Ezüst Hoffman Judit

Úszás Férfi 100 m Mellúszás L6 Arany Jeszenszky Attila

Úszás Férfi 100 m Pillangó L6 Arany Jeszenszky Attila

Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L6 Arany Jeszenszky Attila

Úszás Férfi 4×50 m Vegyes váltó L1-L6 Arany Jeszenszky Attila

Úszás Férfi 4×50 m Vegyes váltó L1-L6 Arany Pálinkás László

Úszás Férfi 100 m Hátúszás L6 Arany Stettner Ferenc

Úszás Férfi 4×50 m Vegyes váltó L1-L6 Arany Stettner Ferenc

Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L6 Ezüst Stettner Ferenc

Úszás Férfi 4×50 m Vegyes váltó L1-L6 Arany Tory György

Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás L5 Ezüst Tory György

Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L5 Ezüst Tory György

Úszás Férfi 50 m Hátúszás L3 Arany Tóth András

 

Heidelberg 1972

Atlétika Férfi 60 m Kerekesszékes 1A Bronz Fejes András


Szerkesztés dátuma: hétfő, 2016. szeptember 12. Szerkesztette: Mereteiné-Matosics Ágnes
Nézettség: 1,624 Kategória: Sportolók » Magyar paralimpikonok
Előző cikk: Csonka András Következő cikk: Konkoly Zsófia

Forrás:
hparalimpia.hu


   







Tetszik  




Cikkhez csatolt fotók módosítása

 
 

URL: