A Magyar Paralimpiai Csapat eredményei a XV. Nyári Paralimpiai Játékokon


A Magyar Paralimpiai Csapat eredményei a XV. Nyári Paralimpiai Játékokon

A Magyar Paralimpiai Csapat eredményei a XV. Nyári Paralimpiai Játékokon 2016.


Sportág Versenyző Kategória Versenyszám EREDMÉNY

ASZTALITENISZ Arlóy Zsófia SF8 egyéni 5. hely

ASZTALITENISZ Berecki Dezső SM9 egyéni 9-11.hely

ASZTALITENISZ Csonka András SM8 egyéni ezüstérem

ASZTALITENISZ Csonka András - Zborai Gyula TM6-8 páros 5. hely

ASZTALITENISZ Major Endre SM1 egyéni 4. hely

ASZTALITENISZ Pálos Péter SM11 egyéni bronzérem

ASZTALITENISZ Zborai Gyula SM8 egyéni 9. hely

ATLÉTIKA Biacsi Bernadett T20 1500m 5. hely

ATLÉTIKA Biacsi Ilona T20 1500m ezüstérem

ATLÉTIKA Biacsi Ilona T20 400m 8. hely

ATLÉTIKA Csontos Piroska T20 400m 6. hely

ATLÉTIKA Csontos Piroska T20 távolugrás 8. hely

ATLÉTIKA Kálmán Krisztina F32 súlylökés 6.hely

ATLÉTIKA Keresztesi Erika T20 400m 7. hely

ERŐEMELÉS Mezei Katalin -50 kk egyéni 9. hely

ERŐEMELÉS Sas Sándor +107kg egyéni 5. hely

ERŐEMELÉS Sztanó György -54 kg egyéni 8. hely

ERŐEMELÉS Tunkel Nándor -49kg egyéni bronzérem

EVEZÉS Lőrincz Krisztina AS egyes 11. hely

JUDO Burányi Flóra -57kg egyéni 7. hely

JUDO Szabó Nikolett -70 kg egyéni 5. hely

KEREKESSZÉKES TENISZ Németh Roland - egyéni 17. hely

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi B párbajtőr 9-12. hely

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi B tőr 6. hely

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi, Hajmási Éva, Krajnyák Zsuzsanna CSAPAT tőr csapat ezüstérem

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi, Krajnyák Zsuzsanna, Veres Amarilla CSAPAT párbajtőr csapat bronzérem

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Hajmási Éva A tőr 8. hely

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Krajnyák Zsuzsanna A párbajtőr 4. hely

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Krajnyák Zsuzsanna A tőr bronzérem

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Mató Gyula B párbajtőr 9-12.hely

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Osváth Richárd A kard ezüstérem

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Osváth Richárd A tőr ezüstérem

KEREKESSZÉKES VÍVÁS Veres Amarilla A párbajtőr 5. hely

KERÉKPÁR Butu Arnold Csaba Tandem Országúti kerékpár 22. hely

KERÉKPÁR Butu Arnold Csaba Tandem Országúti kerékpár nem indult

KERÉKPÁR Butu Arnold Csaba Tandem pályaverseny 1000m 11. hely

KERÉKPÁR Butu Arnold Csaba Tandem pályaverseny 4000m 15. hely

PARAKAJAK Rozbora András KL2 200m 7. hely

PARAKAJAK Suba Róbert KL1 200m ezüstérem

PARAKAJAK Váczi Anita KL1 200m 6. hely

PARAKAJAK Varga Katalin KL2 200m 5. hely

SPORTLÖVÉSZET Dávid Krisztina P2 légpisztoly 10m 5. hely

SPORTLÖVÉSZET Dávid Krisztina P4 pisztoly 50 m vegyes 23. hely

SPORTLÖVÉSZET Gutisatti Gyula P3 pisztoly 25 m 18. hely

SPORTLÖVÉSZET Gutisatti Gyula P1 légpisztoly 10m 12. hely

SPORTLÖVÉSZET Gutisatti Gyula P4 pisztoly 50 m vegyes 20. hely

TRIATLON Boronkay Péter PT4 egyéni 9. hely

ÚSZÁS Adámi Zsanett S2 100m hát 4. hely

ÚSZÁS Adámi Zsanett SB3 50m mell 14. hely

ÚSZÁS Adámi Zsanett S2 50m hát 6.hely

ÚSZÁS Engelhardt Katalin S5 50m pillangó 10. hely

ÚSZÁS Engelhardt Katalin SB5 100m mell 10. hely

ÚSZÁS Engelhardt Katalin S5 50m gyors 16.hely

ÚSZÁS Illés Fanni S6 100m hát 9. hely

ÚSZÁS Illés Fanni SB5 100m mell 5. hely

ÚSZÁS Illés Fanni SB5 100m gyors 10.hely

ÚSZÁS Illés Fanni SM6 200m vegyes 9. hely

ÚSZÁS Illés Fanni S6 400m gyors 9.hely

ÚSZÁS Kézdi Réka S5 200m gyors 10. hely

ÚSZÁS Kézdi Réka S5 50m pillangó 4. hely

ÚSZÁS Kézdi Réka S5 50m gyors 13. hely

ÚSZÁS Kézdi Réka S5 100m gyors 11.hely

ÚSZÁS Konkoly Zsófia S 9 400m gyors 6. hely

ÚSZÁS Konkoly Zsófia SM 9 200m vegyes 14.hely

ÚSZÁS Konkoly Zsófia S9 100m pillangó bronzérem

ÚSZÁS Konkoly Zsófia S 9 100m hát 10.hely

ÚSZÁS Pap Bianka S10 100m hát ezüstérem

ÚSZÁS Pap Bianka SM10 200m vegyes bronzérem

ÚSZÁS Pap Bianka S10 100m pillangó 9. hely

ÚSZÁS Pap Bianka S10 400m gyors 5. hely

ÚSZÁS Ráczkó Gitta SB5 100m mell 9.hely

ÚSZÁS Ráczkó Gitta SB5 100m gyors 12.hely

ÚSZÁS Ráczkó Gitta SM7 200m vegyes 9. hely

ÚSZÁS Sors Tamás SM9 200m vegyes ezüstérem

ÚSZÁS Sors Tamás SM9 100m gyors 6. hely

ÚSZÁS Sors Tamás S9 100m pillangó bronzérem

ÚSZÁS Sors Tamás S9 50m gyors 4. hely

ÚSZÁS Tóth Tamás SM9 200m vegyes 4. hely

ÚSZÁS Tóth Tamás SM9 100m gyors bronzérem

ÚSZÁS Tóth Tamás S9 50m gyors 6. hely

ÚSZÁS Tóth Tamás S9 100m hát aranyérem

ÚSZÁS Vereczkei Zsolt S5 50m hát bronzérem

          

 


Szerkesztés dátuma: hétfő, 2016. szeptember 19. Szerkesztette: Mereteiné-Matosics Ágnes
Nézettség: 458 Kategória: Sportolók » Magyar paralimpikonok
Következő cikk: Biacsi Ilona

Forrás:
www.hparalimpia.hu


   











Cikkhez csatolt fotók módosítása

 
 

URL: