Sport hírek

Sport
csütörtök, 2015. március 5. 08:51
Babos Tímea két 6:3-as játszmában kikapott a második helyen kiemelt olasz Sara Erranitól a mexikói Monterreyben zajló 500 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.
Sport » Inforadio.hu
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 08:31
Kórházba kellett szállítani Bafetimbi Gomist, a Swansea City francia labdarúgóját, miután összeesett a pályán a szerdai, Tottenham Hotspur elleni angol bajnoki mérkőzésen.
Sport » HVG.hu
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 08:27
Ötezer eurós (1,5 millió forint) pénzbüntetést kapott a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) az európai szövetségtől (EHF) a románok elleni december 13-i, debreceni Európa-bajnoki középdöntős mérkőzés előtti sportszerűtlen szurkolói magatartása miatt.
Sport » Stop.hu
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 07:56
Nem támogatja a következő szezontól a dunaújvárosi jégkorongcsapatot Gattyán György milliárdos cége – jelentette a Dunaújváros Online.
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 02:27
Roppant feszült hangulatban kezdődött az El Madrigal stadionban a Villarreal–Barcelona labdarúgó Király Kupa-elődöntő, és a házigazdákat még inkább felzaklatta, hogy a harmadik percben Messi príma átadásából Neymar elegánsan a bal felső sarokba emelt (0-1).
Sport » Népszabadság Online
Sport
szerda, 2015. március 4. 23:42
Minden élcsapat, ha nem is könnyedén, de begyűjtötte a három pontot az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szerdai játéknapján. A Manchester United honlapja így fogalmaz: "drámai győzelemmel" sikerült megőrizni a 4. helyet. A szerda éjjeli drámát a 89. percben szerzett góllal kiharcolt 1-0-ás győzelem hozta a Newcastle otthonában.
Sport
szerda, 2015. március 4. 22:05
Elsőként az FC Barcelona jutott a labdarúgó Spanyol Király Kupa fináléjába, miután az elődöntő visszavágóján is 3-1-re nyert a Villarreal ellen, ezúttal idegenben.
Sport
szerda, 2015. március 4. 21:32
Sem Győrben, sem pedig Békéscsabán nem született meglepetés az NB I. szerdai mérkőzésein . Az ETO legyőzte az ÉRD csapatát, a Viharsarokban pedig a Fradi diadalmaskodott.
Sport » Handball.hu
Sport
szerda, 2015. március 4. 21:15
A címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott Kazahsztán legjobbjaival, a 2013-ban vb-bronzérmes női csapat pedig Kína nemzeti együttesével kezd a nyári, oroszországi vizes világbajnokságon.
Sport
szerda, 2015. március 4. 20:51
A Szeged rendkívül magabiztos, 11 gólos győzelmet aratott a vendég Orosháza felett a férfi kézilabda NB I középszakaszának szerdai játéknapján.
Sport
szerda, 2015. március 4. 20:50
A futócéllövő Major Veronika után a puskás Gáspár Laita is aranyérmet nyert a juniorok között az Arnhemben zajló 10 méteres sportlövő Európa-bajnokság első, szerdai napján.
Sport
szerda, 2015. március 4. 20:31
A Szolnok magabiztos, 17-12-es győzelmet aratott a Galatasaray vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligájának főtábláján, így szinte biztos, hogy továbbjutó első három hely valamelyikén végez, azaz ott lesz a hatos döntőben.
Sport
szerda, 2015. március 4. 19:40
A címvédő Újpest gól nélküli döntetlent játszott a másodosztályú Gyirmót vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első, szerdai mérkőzésén.
Sport
szerda, 2015. március 4. 18:10
A 25 éves támadó egy vele szemben elkövetett szabálytalanság alkalmával sérült meg, a Borussia Dortmund vezetői pedig attól tartottak, hogy újra hosszú időre elbúcsúzhatnak sztárjátékosuktól, de a szerdai vizsgálatok szerint mindössze zúzódásról van szó.
Sport
szerda, 2015. március 4. 16:51
Sport » Hír3.hu
Sport
szerda, 2015. március 4. 16:28
Azokat a csapatokat, amelyek érintettek rasszista megnyilvánulásokban, pontlevonással büntetné Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elnöke.
Sport
szerda, 2015. március 4. 16:15
Garreth Bale-nek gyerekként még jobban elállt a füle, mint most, a faltörő Ibrahimovic annak idején tök helyes kissrác volt, a gyerek Ronaldinhót pedig így is elsőre megismerheti. Egy videóban összegyűjtötték negyven focivilágsztár gyerekkori fényképét, jó tippelgetést!
Sport
szerda, 2015. március 4. 16:10
A győri Macarena Aguilar és a ferencvárosi Nerea Pena is helyet kapott az Európa-bajnoki második spanyol női kézilabda-válogatott magyarok ellen készülő keretében.
Sport
szerda, 2015. március 4. 16:04
A profiboksz.hu lassan 15 éves történetében korábban több alkalommal is kisorsoltunk különféle vetélkedők, játékok kapcsán gála meghívásokat, azonban arra eddig még nem volt példa, hogy
Sport » Profiboksz.hu
Sport
szerda, 2015. március 4. 15:49
A kétszeres világbajnok Major Veronika az esélyeknek megfelelően megnyerte a junior lány futócéllövők 40 vegyes számát az Arnhemben zajló 10 méteres - korábbi nevén légfegyveres - Európa-bajnokság szerdai nyitónapján.