Sport hírek

Sport
péntek, 2015. március 6. 05:11
Hihetetlen veszélyes eldönteni valakiről 13-14 éves korában, hogy milyen iskolába mehet tovább.
Sport » Népszava Online
Sport
Továbbra is bizonytalan a pályaudvar sorsa – Megkezdték a helyreállítási munkákat.
Sport
péntek, 2015. március 6. 05:09
Az ellátás csak azért működik, mert az orvosok és a szakdolgozók az előírtnál kétszer-háromszor többet dolgoznak.
Sport
péntek, 2015. március 6. 05:08
Ez egy tudományos összejövetel volt elismert szakértők részvételével, így nem feltétlenül volt szükséges kormánypárti politikust meghívni.
Sport
péntek, 2015. március 6. 05:06
A kisvasút az alcsútdobozi arborétum és a felcsúti stadion között robog majd.
Sport
péntek, 2015. március 6. 05:05
Békességet szeretne a Sorsok Háza körül a Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Sport
péntek, 2015. március 6. 05:00
A kereskedők és áruházláncok a kiskapukat keresik, de késik a vasárnapi szabályok véglegesítése.
Sport
péntek, 2015. március 6. 04:30
Új vezetője lesz a Magyar Kézilabda Szövetségnek (MKSZ), ugyanis Vetési Iván nem indul újra az elnöki posztért.
Sport » ma.hu
Sport
péntek, 2015. március 6. 00:13
A Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) hivatalosan is jelezte a vizes sportokat összefogó európai szövetségnek (LEN), hogy szívesen házigazdája lenne a 2016-os és a 2017-es férfi Bajnokok Ligája hatos döntőjének.
Sport » Hirkereső
Sport
Márton Anita súlylökésben bejutott a döntőbe a prágai fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság nyitónapján.
Sport
Kilenc érmet nyertek a magyarok a maribori korosztályos vívó Európa-bajnokságon.
Sport
Thomas Doll, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője nem beszél a bajnoki címről, szerinte a realitások talaján kell maradniuk, mert így lehet ösztönözni a játékosokat.
Sport
Befejezte jégkorongos pályafutását Szélig Viktor, aki 21 felnőtt világbajnokságon lépett jégre, és 230-szor szerepelt a magyar válogatottban, amivel az örökrangsor második helyén áll.
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:52
Kicsúszott a leszállópályáról egy utasszállító repülőgép csütörtökön a New York-i LaGuardia repülőtéren.
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:46
Idegenben szerzett előnyt a Fiorentina a Juventus ellen a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjében.
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:41
A darts Premier League ötödik fordulója rengeteg meglepetést tartogatott, ketten is begyűjtötték első PL-győzelmüket, az este legjobban várt találkozóján pedig a világbajnok Gary Anderson sima, 7–2-es vereséget szenvedett.
Sport » NemzetiSport.hu
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:40
Sport » Origo
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:38
Szeptemberre befejeződik a régi Nemzeti Stadion bontása, s a tervek szerint októberben már el is kezdik építeni a 2020-as tokiói olimpia központi stadionját.
Sport » Inforadio.hu
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:35
Szerdán kikapott a QPR az Arsenaltól hazai pályán, de az igazán durva nem ez, hanem Nedum Onuoha sérülése.
Sport
csütörtök, 2015. március 5. 22:25
Larry Donnell is rajta volt azon a repülőgépen, amely balesetet szenvedett a hatalmas hó miatt New Yorkban.