Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1933 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Bellák László Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Kelen István Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Glancz Sándor Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Glancz Sándor Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Szabados Miklós Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Szabados Miklós Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Kelen István Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Glancz Sándor Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Bellák László Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Glancz Sándor Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Kóczián József Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Glancz Sándor Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Boros István Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Bellák László Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Kelen István Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Kelen István Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Dávid Lajos Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Berry Kathleen Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Dávid Lajos Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Boros István Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Szabados Miklós Asztalitenisz Világbajnokság Baden arany
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Kelen István Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Dávid Lajos Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Nyitrai Béla Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Csapattagok Rácz Emilné Asztalitenisz Világbajnokság Baden ezüst
Csapattagok Bussmann Hilde Asztalitenisz Világbajnokság Baden bronz
Zombori Ödön Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság arany
Zombori Ödön Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság arany
Papp László Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság arany
Tóth Ferenc Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Gyõry Károly Evezés Kormányos kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:50.2
Csapattagok Mamusich Tibor Evezés Kormányos kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:50.2
Csapattagok Goreczky László Evezés Kormányos kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:50.2
Csapattagok Szendey Béla Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság bronz
6:28.8
Csapattagok Götz Gusztáv Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:24.0
Csapattagok Machán Tibor Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:24.0
Csapattagok Szendey András Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság bronz
6:28.8
Csapattagok Török Zoltán Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság bronz
6:08.2
Csapattagok Szilassy(Szymiczek) Alajos Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság bronz
6:08.2
Csapattagok Kauser Árpád Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság bronz
6:08.2
Csapattagok Bartók Ernõ Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság bronz
6:08.2
Csapattagok Gyurkóczy Károly Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Szabó László Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Tóth István Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Krassy Miklós Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Alapy Gábor Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Kozma György Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Ballya Hugó Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Hollósi-Jung Frigyes Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Molnár László Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Rotter Emília Korcsolyázás Műkorcsolya Világbajnokság arany
7 h.sz.
11,32 p.
Csapattagok Szollás László Korcsolyázás Műkorcsolya Világbajnokság arany
7 h.sz.
11,32 p.
dr.Lumniczer Sándor Sportlövészet Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság bronz
20/19
dr.Lumniczer Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
arany
200
Csapattagok dr.Lumniczer Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
arany
789
dr.Lumniczer Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
arany
298
Csapattagok dr.Lumniczer Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
arany
1178
Csapattagok Dóra Pál Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
arany
789
Dóra Pál Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
ezüst
197
Csapattagok Dóra Pál Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
arany
1178
Csapattagok Dóra Pál Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
ezüst
295
Csapattagok Dóra Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
arany
789
Dóra Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
bronz
197
Csapattagok Dóra Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
arany
1178
Csapattagok Dóra Sándor Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
ezüst
295
Csapattagok dr.Montagh András Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
arany
789
Csapattagok dr.Montagh András Sportlövészet Vadászos - Trap Világbajnokság 300
arany
1178
Csapattagok Kováts Béla Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Heinrich Tibor Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Izsák Olivér Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Satzger Keresztély Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Széchenyi Pál Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Benacsek Ferenc Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Sebõk Sándor Vitorlázás 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Jekelfalussy-Piller György Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Gerevich Aladár Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kabos Endre Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Kabos Endre Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kovács Pál Ádám Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Maszlay Lajos Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Zirczy Antal Vívás Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Elek Ilona Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bogen-Bogáti Erna (Bogen-Erna) Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság arany
Bogen-Bogáti Erna (Bogen-Erna) Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Maszlay Lajos Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Elek Margit Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Dany Margit Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Hajdú János Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Hatz Ottó Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gözsy Sándor Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Hatz József Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Meszlényi Tivadar Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sipos Anna
Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné)
Gál Magda
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kelen István
Barna Viktor (Braun Győző)
Glancz Sándor
Dávid Lajos
Boros István
1933 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Glancz Sándor
Barna Viktor (Braun Győző)
1933 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabados Miklós
Barna Viktor (Braun Győző)
Bellák László
Kelen István
Dávid Lajos
Házi Tibor (Hoffmann-Tibor)
1933 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Barna Viktor (Braun Győző)
Szabados Miklós
1933 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné)
Sipos Anna
1933 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Barna Viktor (Braun Győző)
Sipos Anna
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Barna Viktor (Braun Győző)
Sipos Anna
1933 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné)
Kelen István
1933 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sipos Anna
Kelen István
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kelen István
Dávid Lajos
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Glancz Sándor
Házi Tibor (Hoffmann-Tibor)
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Glancz Sándor
Gál Magda
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gál Magda
Rácz Emilné
1933 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Boros István
Nyitrai Béla
1933 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gál Magda
Bussmann Hilde
1933 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bellák László
Berry Kathleen
1933 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyõry Károly
Mamusich Tibor
Goreczky László
1933 Kormányos kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:50.2
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szendey Béla
Szendey András
1933 Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság bronz
6:28.8
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Götz Gusztáv
Machán Tibor
1933 Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:24.0
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Török Zoltán
Szilassy(Szymiczek) Alajos
Kauser Árpád
Bartók Ernõ
1933 Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság bronz
6:08.2
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyurkóczy Károly
Szabó László
Tóth István
Krassy Miklós
Alapy Gábor
Kozma György
Ballya Hugó
Hollósi-Jung Frigyes
Molnár László
1933 Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság arany
5:44.2
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rotter Emília
Szollás László
1933 Műkorcsolya Világbajnokság arany
7 h.sz.
11,32 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
dr.Lumniczer Sándor
Dóra Pál
Dóra Sándor
dr.Montagh András
1933 Vadászos - Trap Európa-bajnokság 200
arany
789
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
dr.Lumniczer Sándor
Dóra Pál
Dóra Sándor
dr.Montagh András
1933 Vadászos - Trap Világbajnokság 300
arany
1178
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dóra Pál
Dóra Sándor
1933 Vadászos - Trap Világbajnokság 300
ezüst
295
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kováts Béla
Heinrich Tibor
Izsák Olivér
Satzger Keresztély
Széchenyi Pál
Benacsek Ferenc
Sebõk Sándor
1933 22 m2-es versenyjolle osztály Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Jekelfalussy-Piller György
Gerevich Aladár
Kabos Endre
Kovács Pál Ádám
Maszlay Lajos
Zirczy Antal
1933 Kardvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Elek Ilona
Bogen-Bogáti Erna (Bogen-Erna)
Elek Margit
Dany Margit
1933 Tőrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Maszlay Lajos
Hajdú János
Hatz Ottó
Gözsy Sándor
Hatz József
Meszlényi Tivadar
1933 Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst