Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1952 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Farkas Gizella Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) ezüst
Csapattagok Várkonyi László Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Kóczián József Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) ezüst
Csapattagok Farkas Gizella Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
Csapattagok Kóczián József Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Csapattagok Sidó Ferenc Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Csapattagok Sidó Ferenc Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Csapattagok Farkas Gizella Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
Csapattagok Sági Edit Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
Csapattagok Kóczián József Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) bronz
Csapattagok Angelica Rozeanu Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Csapattagok Gyetvai Elemér Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Csapattagok Szepesi Kálmán Asztalitenisz Világbajnokság Mumbai (Bombay) arany
Róka Antal Atlétika Gyaloglás Olimpia 50 km
bronz
4:31:27.2
Németh Imre Atlétika Kalapácsvetés Olimpia bronz
57.74 m
Csermák József Atlétika Kalapácsvetés Olimpia arany
60.34 m
Földessy Ödön Atlétika Távolugrás Olimpia bronz
730 cm
Csapattagok Zarándi László Atlétika Váltófutás Olimpia 4 x 100 m
bronz
40.5
Csapattagok Varasdi Géza Atlétika Váltófutás Olimpia 4 x 100 m
bronz
40.5
Csapattagok Csányi György Atlétika Váltófutás Olimpia 4 x 100 m
bronz
40.5
Csapattagok Goldoványi Béla Atlétika Váltófutás Olimpia 4 x 100 m
bronz
40.5
Hódos Imre Birkózás Kötöttfogás Olimpia arany
Szilvásy Miklós Birkózás Kötöttfogás Olimpia arany
Polyák Imre Birkózás Kötöttfogás Olimpia ezüst
Gurics György Birkózás Szabadfogás Olimpia bronz
Parti János Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
ezüst
5:03.6
Novák Gábor Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 10000 m
ezüst
57:49.2
Csapattagok Gurovits József Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 10000 m
bronz
44:26.6
Csapattagok Varga Ferenc Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 10000 m
bronz
44:26.6
Csapattagok Nagy Mariann Korcsolyázás Műkorcsolya Európa-bajnokság bronz
20 h.sz.
10,7.3 p.
Csapattagok Nagy Mariann Korcsolyázás Műkorcsolya Olimpia bronz
31 h.sz.
10,822 p.
Csapattagok Nagy László Korcsolyázás Műkorcsolya Európa-bajnokság bronz
20 h.sz.
10,7.3 p.
Csapattagok Nagy László Korcsolyázás Műkorcsolya Olimpia bronz
31 h.sz.
10,822 p.
Csapattagok Blahó Kálmánné Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fekete Ilona Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fekete Margit Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nagy Mária Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szabó Ágnes Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bárány Mária Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bokody Károlyné Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kamarásné-Rohonczi Mária Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kardos Vera Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nagy Ferencné Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szekendy Irén Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tassi Jánosné Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Várkonyi Edit Kosárlabdázás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bozsik József Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Budai-II László Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Buzánszky Jenő Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Czibor Zoltán Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Dalnoki Jenõ Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Grosics Gyula Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Hidegkuti Nándor Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Kocsis Sándor Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Kovács-I Imre Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Lantos Mihály Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Lóránt Gyula Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Palotás Péter Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Puskás Ferenc (Purczeld Ferenc) (Puskás Öcsi) Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Zakariás József Labdarugás Olimpia arany
Papp László Ökölvívás Olimpia arany
Csapattagok Benedek Gábor Öttusa Olimpia arany
166 h.sz.
Benedek Gábor Öttusa Olimpia ezüst
39 h.sz.
Csapattagok Szondy István Öttusa Olimpia arany
166 h.sz.
Szondy István Öttusa Olimpia bronz
41 h.sz.
Csapattagok Kovácsi Aladár Öttusa Olimpia arany
166 h.sz.
Takács Károly Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Olimpia 2x30
arany
579
Kún Szilárd Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Olimpia 2x30
ezüst
578
Balogh Ambrus Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Olimpia 60
bronz
549
Csapattagok Korondi Margit Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Keleti Ágnes Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Bodó Andrea Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Köteles Erzsébet Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Tass Olga Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Kárpáti Irén Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Kövi Mária Torna Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Vásárhelyi Edit Torna Olimpia ezüst
520,96
Korondi Margit Torna Egyéni összetett Olimpia bronz
75,82
Korondi Margit Torna Felemás korlát Olimpia arany
19,40
Keleti Ágnes Torna Felemás korlát Olimpia bronz
19,16
Korondi Margit Torna Gerenda Olimpia bronz
19,02
Csapattagok Korondi Margit Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Keleti Ágnes Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Bodó Andrea Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Köteles Erzsébet Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Tass Olga Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Kárpáti Irén Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Kövi Mária Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Vásárhelyi Edit Torna Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Korondi Margit Torna Talaj (műszabad) gyakorlat Olimpia bronz
19,00
Keleti Ágnes Torna Talaj (műszabad) gyakorlat Olimpia arany
19,36
Szőke Katalin Úszás Gyorsúszás Olimpia 100 m
arany
01:06.8
Gyenge Valéria Úszás Gyorsúszás Olimpia 400 m
arany
05:12.1
Temes Judit Úszás Gyorsúszás Olimpia 100 m
bronz
01:07.1
Novák Éva Úszás Gyorsúszás Olimpia 400 m
ezüst
05:13.7
Csapattagok Szőke Katalin Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x100 m
arany
04:24.4
Csapattagok Novák Ilona Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x100 m
arany
04:24.4
Csapattagok Temes Judit Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x100 m
arany
04:24.4
Csapattagok Novák Éva Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x100 m
arany
04:24.4
Székely Éva Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
arany
02:51.7
Novák Éva Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
ezüst
02:54.4
Csapattagok Gerevich Aladár Vívás Kardvívás Olimpia arany
Gerevich Aladár Vívás Kardvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Berczelly Tibor Vívás Kardvívás Olimpia arany
Kovács Pál Ádám Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Kovács Pál Ádám Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Rajcsányi László Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Kárpáti Rudolf Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Papp Bertalan Vívás Kardvívás Olimpia arany
Berezelly Tibor Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Gerevich Aladár Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Berczelly Tibor Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Elek Ilona Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Elek Ilona Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Sákovics József Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Kovácsné-Nyári Magda Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Maszlay Lajos Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Palócz Endre Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Tilli Endre Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Elek Margit Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Zsabka Magda Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Antal Róbert Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Bolvári Antal Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Fábián Dezsõ Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Gyarmati Dezsõ Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Hasznos István Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Jeney László Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Kárpáti György Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Lemhényi Dezső Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Markovits Kálmán Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Martin Miklós Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Szittya Károly Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Szívós István Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Vízvári György Vizilabda Olimpia arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Várkonyi László
Kóczián József
Sidó Ferenc
Gyetvai Elemér
Szepesi Kálmán
1952 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Farkas Gizella
Kóczián József
1952 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sidó Ferenc
Angelica Rozeanu
1952 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Farkas Gizella
Sági Edit
1952 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Zarándi László
Varasdi Géza
Csányi György
Goldoványi Béla
1952 Váltófutás Olimpia 4 x 100 m
bronz
40.5
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurovits József
Varga Ferenc
1952 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 10000 m
bronz
44:26.6
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nagy Mariann
Nagy László
1952 Műkorcsolya Európa-bajnokság bronz
20 h.sz.
10,7.3 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nagy Mariann
Nagy László
1952 Műkorcsolya Olimpia bronz
31 h.sz.
10,822 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Blahó Kálmánné
Fekete Ilona
Fekete Margit
Nagy Mária
Szabó Ágnes
Bárány Mária
Bokody Károlyné
Kamarásné-Rohonczi Mária
Kardos Vera
Nagy Ferencné
Szekendy Irén
Tassi Jánosné
Várkonyi Edit
1952 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bozsik József
Budai-II László
Buzánszky Jenő
Czibor Zoltán
Dalnoki Jenõ
Grosics Gyula
Hidegkuti Nándor
Kocsis Sándor
Kovács-I Imre
Lantos Mihály
Lóránt Gyula
Palotás Péter
Puskás Ferenc (Purczeld Ferenc)(Puskás Öcsi)
Zakariás József
1952 Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Gábor
Szondy István
Kovácsi Aladár
1952 Olimpia arany
166 h.sz.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Korondi Margit
Keleti Ágnes
Bodó Andrea
Köteles Erzsébet
Tass Olga
Kárpáti Irén
Kövi Mária
Vásárhelyi Edit
1952 Olimpia ezüst
520,96
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Korondi Margit
Keleti Ágnes
Bodó Andrea
Köteles Erzsébet
Tass Olga
Kárpáti Irén
Kövi Mária
Vásárhelyi Edit
1952 Kéziszer csapat Olimpia bronz
71,60
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szőke Katalin
Novák Ilona
Temes Judit
Novák Éva
1952 Gyorsváltó Olimpia 4x100 m
arany
04:24.4
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gerevich Aladár
Berczelly Tibor
Kovács Pál Ádám
Rajcsányi László
Kárpáti Rudolf
Papp Bertalan
1952 Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gerevich Aladár
Berczelly Tibor
Sákovics József
Maszlay Lajos
Palócz Endre
Tilli Endre
1952 Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Elek Ilona
Kovácsné-Nyári Magda
Elek Margit
Zsabka Magda
1952 Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Antal Róbert
Bolvári Antal
Fábián Dezsõ
Gyarmati Dezsõ
Hasznos István
Jeney László
Kárpáti György
Lemhényi Dezső
Markovits Kálmán
Martin Miklós
Szittya Károly
Szívós István
Vízvári György
1952 Olimpia arany