Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1960 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Földy László Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Kóczián Éva Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Kóczián Éva Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Kerekesné-Solyom Ilona Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) ezüst
Berczik Zoltán Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Sidó Ferenc Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Berczik Zoltán Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Földy László Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
Csapattagok Sidó Ferenc Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Farkas Gizella Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Kóczián Éva Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) ezüst
Lukácsné-Máthé Sára Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
Csapattagok Bubonyi Zoltán Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
Csapattagok Mossóczy Lívia Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Lukácsné-Máthé Sára Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Berczik Zoltán Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Bubonyi Zoltán Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Halpert(Holló) Tamás Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) arany
Csapattagok Lukácsné-Máthé Sára Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) ezüst
Csapattagok Lukácsné-Máthé Sára Asztalitenisz Európa-bajnokság Zágráb (Zagreb) bronz
Kulcsár Gergely Atlétika Gerelyhajítás Olimpia bronz
78.57 m
Zsivótzky Gyula Atlétika Kalapácsvetés Olimpia ezüst
65.79 m
Rózsavölgyi István Atlétika Síkfutás Olimpia 1500 m
bronz
03:39.2
Polyák Imre Birkózás Kötöttfogás Olimpia ezüst
Pap-Jenõné-Méray Kornélia Evezés Egypárevezõs Európa-bajnokság arany
4:05.05
Csapattagok Raskó Józsefné Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság bronz
3:43.7
Csapattagok Terelmes Lászlóné Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság bronz
3:43.7
Csapattagok Radványi Rudolfné Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság bronz
3:43.7
Csapattagok Kovacsics Ágnes Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság bronz
3:43.7
Csapattagok Mózer Erzsébet Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság bronz
3:43.7
Parti János Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
arany
4:33.93
Csapattagok Farkas Imre Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
4:20.89
Csapattagok Tórõ András Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
4:20.89
Szöllõsi Imre Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:54.02
Csapattagok Mészáros György Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:34.91
Csapattagok Szente András Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:34.91
Csapattagok Bánfalvi Klára Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
bronz
1:58.20
Csapattagok Friedné-Egresi Vilma Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
bronz
1:58.20
Csapattagok Szöllõsi Imre Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 4x500 m váltó
ezüst
7:44.02
Csapattagok Mészáros György Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 4x500 m váltó
ezüst
7:44.02
Csapattagok Szente András Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 4x500 m váltó
ezüst
7:44.02
Csapattagok Kemecsey Imre Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 4x500 m váltó
ezüst
7:44.02
Csapattagok Kovács-III Ferenc Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Göröcs János Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Faragó Lajos Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Dunai-I. János Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Dudás Zoltán Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Albert Flórián Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Novák Dezsõ Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Dalnoki Jenõ Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Orosz Pál Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Pál-II Tibor Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Rákosi Gyula Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Sátori Imre Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Solymosi Ernõ Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Török Gábor Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Várhidi Pál Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Vilezsál Oszkár Labdarugás Olimpia Roma bronz
Csapattagok Azor László Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Frigyes Ernõ Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Frigyes Ernõ Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Meczner András Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Ördögh László Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok dr.Egervári Géza Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Beck Rezsõ Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Simon Gyula Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Simon Gyula Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kelen Rudolf Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kun József Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Masznyik Gábor Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Török Gyula Ökölvívás Olimpia arany
Németh Ferenc Öttusa Olimpia arany
5024
Csapattagok Németh Ferenc Öttusa Olimpia arany
14863
Csapattagok Nagy Imre Öttusa Olimpia arany
14863
Nagy Imre Öttusa Olimpia ezüst
4988
Csapattagok Balczó András Öttusa Olimpia arany
14863
Földi Imre Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság ezüst
310 kg
Veres Győző Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság ezüst
397,5 kg
Veres Győző Súlyemelés Ősszetett Olimpia bronz
405 kg
Csapattagok Gerevich Aladár Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Kovács Pál Ádám Vívás Kardvívás Olimpia arany
Kárpáti Rudolf Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Kárpáti Rudolf Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Delneky Gábor Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Horváth Zoltán Vívás Kardvívás Olimpia arany
Horváth Zoltán Vívás Kardvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Mendelényi Tamás Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-) Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Juhász Katalin Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Marosi Paula Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Sákovicsné-Dömölky Lídia Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Sákovicsné-Dömölky Lídia Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Kovácsné-Nyári Magda Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-) Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Székelyné-Marvalics Györgyi Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Bóbis Ildikó Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Jármyné-Gulácsy Mária Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Dömötör Zoltán Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Gyarmati Dezsõ Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Jeney László Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Kárpáti György Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Markovits Kálmán Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Boros Ottó Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Hevesi István Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Kanizsa Tivadar Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Mayer Mihály Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Bodnár András Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Konrád-II János Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Rusorán Péter Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Pelkai László Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Katona András Vizilabda Olimpia bronz

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Földy László
Berczik Zoltán
Sidó Ferenc
Bubonyi Zoltán
Halpert(Holló) Tamás
1960 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kóczián Éva
Farkas Gizella
Mossóczy Lívia
Lukácsné-Máthé Sára
1960 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sidó Ferenc
Berczik Zoltán
1960 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kóczián Éva
Lukácsné-Máthé Sára
1960 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bubonyi Zoltán
Lukácsné-Máthé Sára
1960 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Raskó Józsefné
Terelmes Lászlóné
Radványi Rudolfné
Kovacsics Ágnes
Mózer Erzsébet
1960 Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság bronz
3:43.7
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Farkas Imre
Tórõ András
1960 C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
4:20.89
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mészáros György
Szente András
1960 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:34.91
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bánfalvi Klára
Friedné-Egresi Vilma
1960 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
bronz
1:58.20
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szöllõsi Imre
Mészáros György
Szente András
Kemecsey Imre
1960 K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 4x500 m váltó
ezüst
7:44.02
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács-III Ferenc
Göröcs János
Faragó Lajos
Dunai-I. János
Dudás Zoltán
Albert Flórián
Novák Dezsõ
Dalnoki Jenõ
Orosz Pál
Pál-II Tibor
Rákosi Gyula
Sátori Imre
Solymosi Ernõ
Török Gábor
Várhidi Pál
Vilezsál Oszkár
1960 Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Azor László
Frigyes Ernõ
Beck Rezsõ
Simon Gyula
Kelen Rudolf
Kun József
1960 Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Frigyes Ernõ
Meczner András
Simon Gyula
1960 Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ördögh László
dr.Egervári Géza
Masznyik Gábor
1960 Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Németh Ferenc
Nagy Imre
Balczó András
1960 Olimpia arany
14863
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gerevich Aladár
Kovács Pál Ádám
Kárpáti Rudolf
Delneky Gábor
Horváth Zoltán
Mendelényi Tamás
1960 Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-)
Marosi Paula
Sákovicsné-Dömölky Lídia
Bóbis Ildikó
Jármyné-Gulácsy Mária
1960 Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Juhász Katalin
Sákovicsné-Dömölky Lídia
Kovácsné-Nyári Magda
Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-)
Székelyné-Marvalics Györgyi
1960 Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dömötör Zoltán
Gyarmati Dezsõ
Jeney László
Kárpáti György
Markovits Kálmán
Boros Ottó
Hevesi István
Kanizsa Tivadar
Mayer Mihály
Bodnár András
Konrád-II János
Rusorán Péter
Pelkai László
Katona András
1960 Olimpia bronz