Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1968 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Börzsei János Asztalitenisz Európa-bajnokság Lyon ezüst
Csapattagok Jónyer István Asztalitenisz Európa-bajnokság Lyon bronz
Csapattagok Beleznay Mátyás Asztalitenisz Európa-bajnokság Lyon bronz
Zsivótzky Gyula Atlétika Olimpia Mexico arany
73.36 m
Kleiberné-Kontsek Jolán Atlétika Diszkoszvetés Olimpia bronz
54.90 m
Németh Angéla Atlétika Gerelyhajítás Olimpia arany
60.36 m
Kiss Antal Atlétika Gyaloglás Olimpia 50 km
ezüst
4:30:17.0
Lovász Lázár Atlétika Kalapácsvetés Olimpia bronz
69.78 m
Tóthné-Kovács Annamária Atlétika Ötpróba Olimpia bronz
10.9; 12.69; 159; 612; 23.8;
4959 pont
Kozma István Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság ezüst
Kozma István Birkózás Kötöttfogás Olimpia arany
Varga János Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság ezüst
Varga János Birkózás Kötöttfogás Olimpia arany
Bajkó Károly Birkózás Kötöttfogás Olimpia bronz
Kiss Ferenc Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság arany
Steer Antal Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság bronz
Bajkó Károly Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság ezüst
Csatári József Birkózás Szabadfogás Olimpia bronz
Nyers László Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság bronz
Szalay Cecília Búvársport Őtbójás gyakotlat Európa-bajnokság arany
100 pont
Szalay Cecília Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 25 m
bronz
14.1
Csapattagok Stanek Erzsébet Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Stanek Erzsébet Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság bronz
Csapattagok Bácskai Györgyi Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Bácskai Györgyi Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság bronz
Csapattagok Csomós Vera Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Csomós Vera Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság bronz
Csapattagok Paczkó Eta Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Paczkó Eta Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság bronz
Csapattagok Weisz Éva Ejtőernyőzés Célbaugrás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Melis Zoltán Evezés Kormányos nélküli négyevezős Olimpia ezüst
6:41.64
Csapattagok Sarlós György Evezés Kormányos nélküli négyevezős Olimpia ezüst
6:41.64
Csapattagok Csermely József Evezés Kormányos nélküli négyevezős Olimpia ezüst
6:41.64
Csapattagok Melis Antal Evezés Kormányos nélküli négyevezős Olimpia ezüst
6:41.64
Tatai Tibor Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
arany
4:36.14
Csapattagok Petrikovics Gyula Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
ezüst
4:08.70
Csapattagok Wichmann Tamás Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
ezüst
4:08.70
Hesz Mihály Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
arany
4:02.63
Csapattagok Pfeffer Anna Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:58.80
Csapattagok Rozsnyói Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:58.80
Csapattagok Giczy Csaba Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:38.44
Csapattagok Tímár István Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:38.44
Csapattagok Szöllõsi Imre Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:15.10
Csapattagok Giczy Csaba Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:15.10
Csapattagok Tímár István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:15.10
Csapattagok Csizmadia István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:15.10
Csapattagok Novák Dezsõ Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Básti István Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Dunai-II Antal Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Dunai Lajos Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Patér Károly Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Fazekas László Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Juhász István Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Keglovich László Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Kocsis Lajos Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Menczel Iván Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Nagy László Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Noskó Ernõ Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Páncsics Miklós Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Sárközi István Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Szalai Miklós Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Szarka Zoltán Labdarugás Olimpia arany
Csapattagok Szűcs Lajos Labdarugás Olimpia arany
Petõ József Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 5 cm3-es modellek
arany
Petõ József Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 5 cm3-es modellek
bronz
Csapattagok Petõ József Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Iharosi Imre Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Örkényi Viktor Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 1,5 cm3-es modellek
arany
Csapattagok Örkényi Viktor Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Krizsma Gyula Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Frigyes Ernõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Meczner András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Tóth Imre Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság 2,5 cm3-es sebességi modellek
bronz
Csapattagok Bathge Károly Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság 2,5 cm3-es sebességi modellek
bronz
Csapattagok Sebestyén Miklós Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság 2,5 cm3-es sebességi modellek
bronz
Csapattagok Csizmarik Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csizmarik Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Marsovszky Gyula Motorsport Világbajnokság 500 cm3
bronz
Csapattagok Balczó András Öttusa Olimpia arany
14325
Balczó András Öttusa Olimpia ezüst
4953
Csapattagok Török Ferenc Öttusa Olimpia arany
14325
Csapattagok Móna István Öttusa Olimpia arany
14325
dr.Hammed László Sportlövészet Puskás - Kisöbű szabadpuska - sportpuska Olimpia 60
ezüst
598
Földi Imre Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság arany
350 kg
Földi Imre Súlyemelés Ősszetett Olimpia ezüst
367,5 kg
Bakos Károly Súlyemelés Ősszetett Olimpia bronz
440 kg
Bakos Károly Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság bronz
440 kg
Csapattagok Nádas Kálmánné Tekézés Világbajnokság bronz
858 fa
Csapattagok Kiss Györgyné Tekézés Világbajnokság bronz
858 fa
Csapattagok Pézsa Tibor Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Pézsa Tibor Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Bakonyi Péter Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Kalmár János Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Kovács Tamás Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Meszéna Miklós Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-) Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Kamuti Jenõ Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Dömötör Zoltán Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Szívós István Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Mayer Mihály Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Bodnár András Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Felkai László Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Konrád-II János Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Pócsik Dénes Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Konrád-III Ferenc Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Molnár Endre Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Sárosi László Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Steinmetz János Vizilabda Olimpia bronz

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Jónyer István
Beleznay Mátyás
1968 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Stanek Erzsébet
Bácskai Györgyi
Csomós Vera
Paczkó Eta
Weisz Éva
1968 Célbaugrás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Stanek Erzsébet
Bácskai Györgyi
Csomós Vera
Paczkó Eta
1968 Célbaugrás Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Melis Zoltán
Sarlós György
Csermely József
Melis Antal
1968 Kormányos nélküli négyevezős Olimpia ezüst
6:41.64
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Petrikovics Gyula
Wichmann Tamás
1968 C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
ezüst
4:08.70
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pfeffer Anna
Rozsnyói Katalin
1968 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:58.80
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Giczy Csaba
Tímár István
1968 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:38.44
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szöllõsi Imre
Giczy Csaba
Tímár István
Csizmadia István
1968 K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:15.10
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Novák Dezsõ
Básti István
Dunai-II Antal
Dunai Lajos
Patér Károly
Fazekas László
Juhász István
Keglovich László
Kocsis Lajos
Menczel Iván
Nagy László
Noskó Ernõ
Páncsics Miklós
Sárközi István
Szalai Miklós
Szarka Zoltán
Szűcs Lajos
1968 Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Petõ József
Iharosi Imre
Örkényi Viktor
1968 Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Frigyes Ernõ
Meczner András
Csizmarik Ferenc
1968 Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tóth Imre
Bathge Károly
Sebestyén Miklós
1968 Repülőmodellezés Világbajnokság 2,5 cm3-es sebességi modellek
bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balczó András
Török Ferenc
Móna István
1968 Olimpia arany
14325
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nádas Kálmánné
Kiss Györgyné
1968 Világbajnokság bronz
858 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pézsa Tibor
Bakonyi Péter
Kalmár János
Kovács Tamás
Meszéna Miklós
1968 Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dömötör Zoltán
Szívós István
Mayer Mihály
Bodnár András
Felkai László
Konrád-II János
Pócsik Dénes
Konrád-III Ferenc
Molnár Endre
Sárosi László
Steinmetz János
1968 Olimpia bronz