Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1973 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Jónyer István Asztalitenisz Világbajnokság Szarajevó ezüst
Csapattagok Kisházi Beatrix Asztalitenisz Világbajnokság Szarajevó bronz
Csapattagok Klampár Tibor Asztalitenisz Világbajnokság Szarajevó ezüst
Csapattagok Hammersley-Shieley Jill Asztalitenisz Világbajnokság Szarajevó bronz
Major István Atlétika Magasugrás Európa-bajnokság arany
220 cm
Réczi László Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 62 kg
bronz
Seres Ferenc Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 48 kg
bronz
Csatári József Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 100 kg
ezüst
Csatári József Birkózás Szabadfogás Világbajnokság 100 kg
ezüst
Klinga László Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 57 kg
ezüst
Kocsis János Birkózás Szabadfogás Világbajnokság 68 kg
bronz
Gál Henrik Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 52 kg
bronz
Wichmann Tamás Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
4:28.82
Wichmann Tamás Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 10000 m
bronz
51:15.20
Darvas Miklós Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
2:05.02
Csapattagok Petrikovics Gyula Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:51.35
Csapattagok Wichmann Tamás Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:51.35
Csapattagok Buday Támás Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 10000 m
bronz
45:45.18
Csapattagok Haraszti Gábor Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 10000 m
bronz
45:45.18
Csapó Géza Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:52.77
Csapó Géza Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:51.68
Csapattagok Szabó István Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 4x500 m
ezüst
7:38.96
Csapattagok Csizmadia István Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 4x500 m
ezüst
7:38.96
Völgyi Péter Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
ezüst
45:27.41
Csapattagok Angyal Zoltán Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 4x500 m
ezüst
7:38.96
Csapattagok Schaflhauser Róbert Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 4x500 m
ezüst
7:38.96
Csapattagok Pfeffer Anna Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:54.90
Csapattagok Deme József Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.34
Csapattagok Deme József Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:42.08
Csapattagok Rátkai János Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.34
Csapattagok Rátkai János Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:42.08
Csapattagok Csapó Géza Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
40:50.43
Csapattagok Bakó Zoltán Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
40:50.43
Csapattagok Tõzsér Ilona Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:54.90
Csapattagok Pfeffer Anna Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:46.94
Csapattagok Giczy Csaba Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:07.84
Csapattagok Giczy Csaba Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
36:14.58
Csapattagok Deme József Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:07.84
Csapattagok Rátkai János Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:07.84
Csapattagok Zakariás Mária Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:46.94
Csapattagok Vargha Csongor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:07.84
Csapattagok Vargha Csongor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
36:14.58
Csapattagok Kralován Géza Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
36:14.58
Csapattagok Nagy Tibor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
36:14.58
Csapattagok Horváth Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:46.94
Csapattagok Tõzsér Ilona Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:46.94
Szepes Attila Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 1,5 cm3-es modellek
arany
Csapattagok Szepes Attila Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Szűts László Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 2,5 cm3-es modellek
bronz
Csapattagok Szűts László Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Petõ József Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 5 cm3-es modellek
arany
Csapattagok Petõ József Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bogdán Endre Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Bottlik Endre Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság ezüst
Ábrahám József Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság ezüst
Verderits János Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság 2,5 cm3-es modellek
ezüst
Kempf István Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság 2,5 cm3-es vízcsavaros modellek
ezüst
Horváth László Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság 10 cm3-es vízcsavaros modellek
ezüst
Horváth László Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság 2,5 cm3-es vízcsavaros modellek
bronz
Koltai Jenő Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság 5 cm3-es vízcsavaros modellek
bronz
Csjef Sándor Ökölvívás Európa-bajnokság arany
Juhász László Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Maracskó Tibor Öttusa Világbajnokság bronz
14856
Csapattagok Kelemen Péter Öttusa Világbajnokság bronz
14856
Csapattagok Horváth László Öttusa Világbajnokság bronz
14856
Csapattagok Venczel Miklós Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság arany
Csapattagok Mátrai István Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság arany
Csapattagok Katics Béla Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság arany
Katics Béla Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Venczel Miklós Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság arany
Csapattagok Venczel Miklós Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Mátrai István Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Mátrai István Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Katics Béla Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szabó László Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Portisch Lajos Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Ribli Zoltán Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Sax Gyula Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Adorján András (András-Jocha) Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Csom István Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bilek István Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Forintos Gyõzõ Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tompa János Sakk Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Honfi Károly Sakk Európa-bajnokság bronz
Abonyi György Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
385
Szabó Gyula Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
bronz
567
Szűcs Lajos Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság arany
127,5 kg
Szűcs Lajos Súlyemelés Lökés Világbajnokság ezüst
132,5 kg
Kőszegi György Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság ezüst
127,5 kg
Horváth György Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság bronz
190 kg
Stark András Súlyemelés Lökés Világbajnokság ezüst
177,5 kg
Szűcs Lajos Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság arany
225 kg
Szűcs Lajos Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság ezüst
230 kg
Kőszegi György Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság ezüst
217,5 kg
Benedek János Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság bronz
267,5 kg
Stark András Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság bronz
312,5 kg
Földi Imre Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság arany
110 kg
Szűcs Lajos Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság arany
97,5 kg
Kőszegi György Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság ezüst
90 kg
Benedek János Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság ezüst
122,5 kg
Benedek János Súlyemelés Szakítás Világbajnokság arany
122,5 kg
Ambrózi Jenő Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság bronz
125 kg
Csapattagok Taróczy Balázs Tenisz Európa-bajnokság ezüst
Taróczy Balázs Tenisz Európa-bajnokság bronz
Szabó Éva Tenisz Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szabó Éva Tenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Machán Róbert Tenisz Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Klein Beatrix Tenisz Európa-bajnokság bronz
Magyar Zoltán Torna Lólengés Európa-bajnokság arany
19,05
Molnár Imre Torna Lóugrás Európa-bajnokság bronz
18,15
Gyarmati Andrea Úszás Hatúszás Világbajnokság 200 m
bronz
02:24.48
Verrasztó Zoltán Úszás Hatúszás Világbajnokság 200 m
ezüst
02:05.89
Hargitay András Úszás Vegyesúszás Világbajnokság 400 m
arany
04:31.11
Csapattagok Marót Péter Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Kovács Tamás Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Gerevich Pál Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Hammang Ferenc Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Kovács Attila Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Kulcsár Győző Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fenyvesi Csaba Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Schmitt Pál Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Erdõs Sándor Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Osztrics István Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Tordasi Ildikó Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Tordasi Ildikó Vívás Tőrvívás Világbajnokság ezüst
Kamuti Jenõ Vívás Tőrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Bóbis Ildikó Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-) Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-) Vívás Tőrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Szolnoki Mária Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Matos Magda Vívás Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Szívós István Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Bodnár András Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Csapó Gábor Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Cservenyák Tibor Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Faragó Tamás Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Konrád-III Ferenc Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Molnár Endre Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Sárosi László Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Görgényi István Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Kásás Zoltán Vizilabda Világbajnokság arany
Csapattagok Balla Balázs Vizilabda Világbajnokság arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Jónyer István
Klampár Tibor
1973 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kisházi Beatrix
Hammersley-Shieley Jill
1973 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Petrikovics Gyula
Wichmann Tamás
1973 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:51.35
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Buday Támás
Haraszti Gábor
1973 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 10000 m
bronz
45:45.18
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó István
Csizmadia István
Angyal Zoltán
Schaflhauser Róbert
1973 K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 4x500 m
ezüst
7:38.96
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pfeffer Anna
Tõzsér Ilona
1973 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:54.90
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Deme József
Rátkai János
1973 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.34
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Deme József
Rátkai János
1973 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:42.08
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csapó Géza
Bakó Zoltán
1973 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
40:50.43
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pfeffer Anna
Zakariás Mária
Horváth Erzsébet
Tõzsér Ilona
1973 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:46.94
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Giczy Csaba
Deme József
Rátkai János
Vargha Csongor
1973 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:07.84
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Giczy Csaba
Vargha Csongor
Kralován Géza
Nagy Tibor
1973 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
36:14.58
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szepes Attila
Szűts László
Petõ József
Bogdán Endre
1973 Autómodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Maracskó Tibor
Kelemen Péter
Horváth László
1973 Világbajnokság bronz
14856
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Venczel Miklós
Mátrai István
Katics Béla
1973 RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Venczel Miklós
Mátrai István
Katics Béla
1973 URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó László
Portisch Lajos
Ribli Zoltán
Sax Gyula
Adorján András (András-Jocha)
Csom István
Bilek István
Forintos Gyõzõ
Tompa János
Honfi Károly
1973 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Taróczy Balázs
Machán Róbert
1973 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Éva
Klein Beatrix
1973 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Marót Péter
Kovács Tamás
Gerevich Pál
Hammang Ferenc
Kovács Attila
1973 Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kulcsár Győző
Fenyvesi Csaba
Schmitt Pál
Erdõs Sándor
Osztrics István
1973 Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tordasi Ildikó
Bóbis Ildikó
Rejtő Ildikó (Ságiné-Ujlakiné-)
Szolnoki Mária
Matos Magda
1973 Tőrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szívós István
Bodnár András
Csapó Gábor
Cservenyák Tibor
Faragó Tamás
Konrád-III Ferenc
Molnár Endre
Sárosi László
Görgényi István
Kásás Zoltán
Balla Balázs
1973 Világbajnokság arany