Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1980 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Magos Judit Asztalitenisz Európa-bajnokság Bern ezüst
Csapattagok Kisházi Beatrix Asztalitenisz Európa-bajnokság Bern ezüst
Csapattagok Oláh Zsuzsa Asztalitenisz Európa-bajnokság Bern ezüst
Csapattagok Szabó Gabriella Asztalitenisz Európa-bajnokság Bern ezüst
Bakosi Béla Atlétika Hármasugrás Európa-bajnokság arany
16.86 m
Mátay Andrea Atlétika Magasugrás Európa-bajnokság ezüst
193 cm
Paróczai András Atlétika Síkfutás Európa-bajnokság 800 m
ezüst
01:50.3
Kocsis Ferenc Birkózás Kötöttfogás Olimpia 74 kg
arany
Növényi(Nottny) Norbert Birkózás Kötöttfogás Olimpia 90 kg
arany
Rácz Lajos Birkózás Kötöttfogás Olimpia 52 kg
ezüst
Tóth István Birkózás Kötöttfogás Olimpia 62 kg
ezüst
Seres Ferenc Birkózás Kötöttfogás Olimpia 48 kg
bronz
Farkas József Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 100 kg
bronz
Kovács István Birkózás Szabadfogás Olimpia 82 kg
bronz
Balla József Birkózás Szabadfogás Olimpia ezüst
Szalontai Zoltán Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 62 kg
bronz
Löffler György Búvársport Uszonyos és búvárúszás Világbajnokság 100 m
ezüst
40.08
Csapattagok Löffler György Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:27.8
Hermanovszky Erzsébet Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 200 m
ezüst
01:44.3
Hermanovszky Erzsébet Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 100 m
bronz
46.62
Csapattagok Hermanovszky Erzsébet Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:11.4
Csapattagok Horváth Ildikó Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:11.4
Csapattagok Kiss Ferenc Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:27.8
Csapattagok Fodor Mária Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:11.4
Csapattagok Balogh Gabriella Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:11.4
Csapattagok Tóth Árpád Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:27.8
Csapattagok Gyors Róbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:27.8
Kincses Tibor Cselgáncs (Dzsudó) Olimpia 60 kg
bronz
Ozsvár András Cselgáncs (Dzsudó) Olimpia bronz
Varga Imre Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság +95 kg, nehézsúly
ezüst
Gelencsér Imre Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Foltán László Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:43.39
Csapattagok Vaskuti István Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:43.39
Csapattagok Szabó István Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:28.49
Csapattagok Joós István Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:28.49
Csapattagok Rakusz Éva Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
bronz
1:47.91
Csapattagok Zakariás Mária Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
bronz
1:47.91
Csapattagok Regõczy Krisztina Korcsolyázás Műkorcsolya Európa-bajnokság ezüst
25 h.sz.
199,98 p.
Csapattagok Regõczy Krisztina Korcsolyázás Műkorcsolya Olimpia ezüst
14 h.sz.
204,52 p.
Csapattagok Regõczy Krisztina Korcsolyázás Műkorcsolya Világbajnokság arany
13 h.sz.
205,58 p.
Csapattagok Sallay András Korcsolyázás Műkorcsolya Európa-bajnokság ezüst
25 h.sz.
199,98 p.
Csapattagok Sallay András Korcsolyázás Műkorcsolya Olimpia ezüst
14 h.sz.
204,52 p.
Csapattagok Sallay András Korcsolyázás Műkorcsolya Világbajnokság arany
13 h.sz.
205,58 p.
Csapattagok Fülöp Sándor Lovassport Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság ezüst
Bárdos György Lovassport Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság arany
Csapattagok Bárdos György Lovassport Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság ezüst
Csapattagok Muity Ferenc Lovassport Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság ezüst
Szepes Attila Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 1,5 cm3-es modellek
arany
Szepes Attila Modellezés Autómodellezés Világbajnokság 1,5 cm3-es modellek
arany
Szűts László Modellezés Autómodellezés Világbajnokság 1,5 cm3-es modellek
bronz
Vönöczky András Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Vönöczky András Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Dusa András Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Meczner András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Lerf Lehel Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Balogh József Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Doránt Vilmos Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok dr.Nyárádi József Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Rátkai Tamás Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Zaják Sándor Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Lévai István Ökölvívás Olimpia bronz
Váradi János Ökölvívás Olimpia bronz
Szombathelyi Tamás Öttusa Olimpia ezüst
5502
Csapattagok Szombathelyi Tamás Öttusa Olimpia ezüst
15912
Csapattagok Maracskó Tibor Öttusa Olimpia ezüst
15912
Csapattagok Horváth László Öttusa Olimpia ezüst
15912
Csapattagok Fent Marianne Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Venczelné-B. Ildikó Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Ruzsiczky Pál Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Csapattagok Fent Marianne Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Orosi János Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Mátrai István Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Venczelné-B. Ildikó Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Portisch Lajos Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Portisch Lajos Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Ribli Zoltán Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Ribli Zoltán Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Sax Gyula Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Sax Gyula Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Adorján András (András-Jocha) Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Csom István Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Csom István Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Vadász László Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Faragó Iván Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Faragó Iván Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Pintér József Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Pintér József Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Ivánka Mária Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Verőci Zsuzsa Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Porubszky Mária Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Csonkics Tünde Sakk Olimpia ezüst
Csapattagok Lukács Péter Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Hazai László Sakk Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kotroczó Lászlóné Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1743
Csapattagok Ferencz Ágnes Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1743
Csapattagok Pécsi Erzsébet Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1743
Pécsi Erzsébet Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 30+30
bronz
582
Varga Károly Sportlövészet Puskás - Kisöbű szabadpuska - sportpuska Olimpia 60
arany
599
Baczakó Péter Súlyemelés Olimpia arany
377,5 kg
Baczakó Péter Súlyemelés Lökés Világbajnokság arany
207,5 kg
Szalai György Súlyemelés Lökés Világbajnokság bronz
217,5 kg
Baczakó Péter Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság arany
377,5 kg
Szalai György Súlyemelés Ősszetett Olimpia bronz
390 kg
Szalai György Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság bronz
390 kg
Baczakó Péter Súlyemelés Szakítás Világbajnokság arany
170 kg
Szalai György Súlyemelés Szakítás Világbajnokság bronz
172,5 kg
Sólyomvári János Súlyemelés Szakítás Világbajnokság bronz
175 kg
Oláh Béla Súlyemelés Szakítás Világbajnokság bronz
110 kg
Stefanovics Imre Súlyemelés Szakítás Világbajnokság bronz
115 kg
Végi Imre Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság ezüst
172,5 kg
Varga László Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság bronz
170 kg
Csapattagok Holczer Lászlóné Tekézés Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Kristyán Zsuzsanna Tekézés Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Megyesi Lászlóné Tekézés Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Vad Gyuláné Tekézés Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Csányi Béla Tekézés Világbajnokság arany
1864 fa
Csányi Béla Tekézés Világbajnokság arany
2862 fa
Csapattagok Csányi Béla Tekézés Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Makkai Miklós Tekézés Világbajnokság arany
1864 fa
Csapattagok Makkai Miklós Tekézés Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Mészáros József Tekézés Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Németh Lajos Tekézés Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Tornyosi Lajos Tekézés Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Ábrahám Mária Tekézés Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Berinkey Lászlóné Tekézés Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Nagy László Tekézés Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Szőke Péter Tenisz Király-kupa ezüst
Csapattagok Machán Róbert Tenisz Király-kupa ezüst
Benyik János Tenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fagyas Katalin Tenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Rózsavölgyi Éva Tenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Taróczy Balázs Tenisz Király-kupa ezüst
Csapattagok Taróczy Balázs Tenisz Roland Garos bronz
Csapattagok Manson Bruce Tenisz Roland Garos bronz
Csapattagok Benyik János Tenisz Király-kupa ezüst
Csapattagok Kuharszky Zoltán Tenisz Király-kupa ezüst
Csapattagok Magyar Zoltán Torna Olimpia bronz
575,00
Csapattagok Donáth Ferenc Torna Olimpia bronz
575,00
Csapattagok Guczoghy György Torna Olimpia bronz
575,00
Csapattagok Kelemen Zoltán Torna Olimpia bronz
575,00
Csapattagok Kovács Péter Torna Olimpia bronz
575,00
Csapattagok Vámos István Torna Olimpia bronz
575,00
Magyar Zoltán Torna Lólengés Olimpia arany
19,925
Wladár Sándor Úszás Hatúszás Olimpia 200 m
arany
02:01.93
Verrasztó Zoltán Úszás Hatúszás Olimpia 200 m
ezüst
02:02.40
Vermes Albán Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
ezüst
02:16.93
Verrasztó Zoltán Úszás Vegyesúszás Olimpia 400 m
bronz
04:24.24
Csapattagok Detre Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Olimpia bronz
Csapattagok Detre Zsolt Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Olimpia bronz
Gedõvári Imre Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Gedõvári Imre Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Nébald György Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Gerevich Pál Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Hammang Ferenc Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Nébald Rudolf Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Kolczonay Ernõ Vívás Párbajtõrvívás Olimpia ezüst
Maros Magda Vívás Tőrvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Maros Magda Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Kovács Edit Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Kovácsné-Tordasi Ildikó Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Stefanek Gertrúd Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Szőcs Zsuzsanna Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Szívós István Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Csapó Gábor Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Faragó Tamás Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Gerendás György Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Molnár Endre Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Sudár Attila Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Hauszler Károly Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Horkai György Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Kuncz László Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Udvardi István Vizilabda Olimpia bronz
Csapattagok Kiss István Vizilabda Olimpia bronz

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Magos Judit
Kisházi Beatrix
Oláh Zsuzsa
Szabó Gabriella
1980 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Löffler György
Kiss Ferenc
Tóth Árpád
Gyors Róbert
1980 Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:27.8
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hermanovszky Erzsébet
Horváth Ildikó
Fodor Mária
Balogh Gabriella
1980 Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:11.4
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Foltán László
Vaskuti István
1980 C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:43.39
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó István
Joós István
1980 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
3:28.49
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rakusz Éva
Zakariás Mária
1980 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
bronz
1:47.91
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Regõczy Krisztina
Sallay András
1980 Műkorcsolya Európa-bajnokság ezüst
25 h.sz.
199,98 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Regõczy Krisztina
Sallay András
1980 Műkorcsolya Olimpia ezüst
14 h.sz.
204,52 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Regõczy Krisztina
Sallay András
1980 Műkorcsolya Világbajnokság arany
13 h.sz.
205,58 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fülöp Sándor
Bárdos György
Muity Ferenc
1980 Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Lerf Lehel
Balogh József
Doránt Vilmos
dr.Nyárádi József
Rátkai Tamás
Zaják Sándor
1980 Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szombathelyi Tamás
Maracskó Tibor
Horváth László
1980 Olimpia ezüst
15912
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fent Marianne
Venczelné-B. Ildikó
1980 RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fent Marianne
Venczelné-B. Ildikó
1980 URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Orosi János
Mátrai István
1980 URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Portisch Lajos
Ribli Zoltán
Sax Gyula
Adorján András (András-Jocha)
Csom István
Vadász László
Faragó Iván
Pintér József
Lukács Péter
Hazai László
1980 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Portisch Lajos
Ribli Zoltán
Sax Gyula
Csom István
Faragó Iván
Pintér József
1980 Olimpia ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ivánka Mária
Verőci Zsuzsa
Porubszky Mária
Csonkics Tünde
1980 Olimpia ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kotroczó Lászlóné
Ferencz Ágnes
Pécsi Erzsébet
1980 Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1743
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Holczer Lászlóné
Kristyán Zsuzsanna
Megyesi Lászlóné
Vad Gyuláné
Ábrahám Mária
Berinkey Lászlóné
1980 Világbajnokság ezüst
2517 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csányi Béla
Makkai Miklós
1980 Világbajnokság arany
1864 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csányi Béla
Makkai Miklós
Mészáros József
Németh Lajos
Tornyosi Lajos
Nagy László
1980 Világbajnokság ezüst
5453 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szőke Péter
Machán Róbert
Taróczy Balázs
Benyik János
Kuharszky Zoltán
1980 Király-kupa ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fagyas Katalin
Rózsavölgyi Éva
1980 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Taróczy Balázs
Manson Bruce
1980 Roland Garos bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Magyar Zoltán
Donáth Ferenc
Guczoghy György
Kelemen Zoltán
Kovács Péter
Vámos István
1980 Olimpia bronz
575,00
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Detre Szabolcs
Detre Zsolt
1980 Repülő Hollandi osztály Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gedõvári Imre
Nébald György
Gerevich Pál
Hammang Ferenc
Nébald Rudolf
1980 Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Maros Magda
Kovács Edit
Kovácsné-Tordasi Ildikó
Stefanek Gertrúd
Szőcs Zsuzsanna
1980 Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szívós István
Csapó Gábor
Faragó Tamás
Gerendás György
Molnár Endre
Sudár Attila
Hauszler Károly
Horkai György
Kuncz László
Udvardi István
Kiss István
1980 Olimpia bronz