Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1996 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Dóka Gabriella Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Lehoczky Adrienn Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Sipos Mónika Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Bottyán Béla Aerobik Világkupa ezüst
Csapattagok Szloboda Éva Aerobik Európa-bajnokság arany
Csapattagok Mészáros Réka Aerobik Világkupa ezüst
Csapattagok Mészáros Réka Aerobik Európa-bajnokság arany
Körtvélyessy Ákos Aerobik Európa-bajnokság arany
Körtvélyessy Ákos Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Bottyán Béla Aerobik Európa-bajnokság arany
Csapattagok Szloboda Éva Aerobik Világkupa ezüst
Csapattagok Bolla Mariann Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Dóczi Dorottya Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Vajda Gyöngyvér Akrobatikus rock'n'roll Lindy-Hop Világbajnokság arany
Csapattagok Janicsek Gábor Akrobatikus rock'n'roll Lindy-Hop Világbajnokság arany
Szendrey Tibor Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Szendrey Tibor Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Egerszegi Zsuzsa Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Bártfai László Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Bártfai Csaba Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Béres László Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Béres László Asztali labdarúgás Világbajnokság bronz
Csapattagok Földi Pál Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Hartmann László Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Horváth Imre Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Jurcsik Gábor Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Lutor Csaba Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Szili Balázs Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Tyukodi György Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Tóth Krisztina Asztalitenisz Európa-bajnokság Pozsony ezüst
Csapattagok Szamronov Vlagyimir Asztalitenisz Európa-bajnokság Pozsony arany
Csapattagok Ellő Vivien Asztalitenisz Európa-bajnokság Pozsony ezüst
Csapattagok Bátorfi Csilla Asztalitenisz Európa-bajnokság Pozsony ezüst
Csapattagok Tóth Krisztina Asztalitenisz Európa-bajnokság Pozsony arany
Tóth Krisztina Asztalitenisz Európa-bajnokság Pozsony ezüst
Kiss Balázs Atlétika Kalapácsvetés Olimpia arany
81.24 m
Repka Attila Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 68 kg
arany
Farkas Péter Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 82 kg
ezüst
Dvorák László Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 82 kg
ezüst
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
8410 pont
Csapattagok Domonkos Noémi Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
8410 pont
Csapattagok Balla Mónika Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
8410 pont
Csapattagok Balla Mónika Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
8410 pont
Bedő Gabriella Búvársport Hárombójás gyakorlat Világbajnokság arany
2325 pont
Balázs Péter Búvársport Hárombójás gyakorlat Világbajnokság bronz
2115 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság bronz
4732 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság bronz
4732 pont
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 800 m
arany
06:35.7
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 1500 m
arany
12:42.6
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 400 m
ezüst
03:10.6
Csapattagok Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:01.7
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:01.7
Kovács László Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 800 m
bronz
06:45.8
Csapattagok Erdődy Beatrix Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:06.3
Csapattagok Győri Mária Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:06.3
Csapattagok Pikály Viktória Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:06.3
Csapattagok Pikály Viktória Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:52.7
Csapattagok Böhmisch Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:06.3
Csapattagok Katona Roland Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:01.7
Csapattagok Petőfalvi Lilla Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:52.7
Csapattagok Bozsó Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:52.7
Csapattagok Varga Villő Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:52.7
Csapattagok Petróczky Zombor Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:01.7
Pekli Mária Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 56 kg
ezüst
Piros Gabriella Duatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Piros Gabriella Duatlon Világbajnokság arany
Panyor Krisztina Duatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Panyor Krisztina Duatlon Világbajnokság arany
Panyor Krisztina Duatlon Világbajnokság ezüst
Csapattagok Turbék Ildikó Duatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Kádár István Duatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Major József Duatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Kárpáti Gábor Duatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Molnár Erika Duatlon Európa-bajnokság arany
Molnár Erika Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Varga Zsuzsa Duatlon Európa-bajnokság arany
Varga Zsuzsa Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kiss Mónika Duatlon Európa-bajnokság arany
Varga Erika Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Marosvölgyi Angéla Duatlon Európa-bajnokság bronz
Kovács Gábor Erõemelés Erõemelés Világbajnokság 100 kg
arany
235 kg
Pál Jánosné Erõemelés Erõemelés Világbajnokság 60 kg
arany
60 kg
Puxler Józsefné Erõemelés Erõemelés Világbajnokság 82,5 kg
arany
85 kg
Kustán Tibor Erõemelés Erõemelés Világbajnokság 82,5 kg
bronz
215 kg
Mészáros Tibor Erõemelés Erõemelés Európa-bajnokság +125 kg
arany
98,5 kg
Fehér Zoltán Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság +100 kg
arany
175 kg
Érsek István Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 56 kg
bronz
85 kg
Tóth István Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 60 kg
ezüst
137,5 kg
Béres Alexandra Fitnesz Európa-bajnokság arany
Béres Alexandra Fitnesz Világbajnokság arany
Kállai Ildikó Fitnesz Európa-bajnokság ezüst
Kállai Ildikó Fitnesz Világbajnokság bronz
Kordé Emese Fitnesz Európa-bajnokság bronz
Mérõ Csaba Európa-bajnokság arany
Csapattagok Ondrik Tibor Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Povázson János Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fehér Péter Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Gerencsér Csaba Jet-ski Európa-bajnokság ezüst
Gerencsér Csaba Jet-ski Világbajnokság bronz
Pulai Imre Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
bronz
1:50.75
Zala György Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
3:56.36
Pétervári Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság bronz
3:01.23
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:40.42
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
3:32.51
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:40.42
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
3:32.51
Csapattagok Bohács Zsolt Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:50.19
Csapattagok Gyulay István Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:50.19
Kőbán Rita Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
arany
1:47.65
Csapattagok Erdõdi Ágnes Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság bronz
2:40.59
Csapattagok Bíró Andrea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság bronz
2:40.59
Csapattagok Csipes Ferenc Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
2:53.18
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
2:53.18
Csapattagok Rajna András Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
2:53.18
Csapattagok Adrovicz Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
2:53.18
Csapattagok Oroszki Mihály Karate-dó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bogyor Szabolcs Karate-dó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Papp Gábor Karate-dó Európa-bajnokság bronz
Cseri Ákos Karate-dó Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szentkúti Viktor Karate-dó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szőcs Attila Karate-dó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság Sankt Pölten arany
Csapattagok Hohl László Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság Sankt Pölten arany
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Nyílt Európa Kupa Szekszárd arany
Csapattagok Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság Sankt Pölten arany
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Nyílt Európa Kupa Szekszárd bronz
Csapattagok Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Slovenija Open Szlovénia bronz
Csapattagok Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Slovenija Open Szlovénia bronz
Tóth Attila Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Surán Judit Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Világbajnokság bronz
Vid Gabriella Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Vid Gabriella Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Világbajnokság bronz
Brezovai Sándor Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Sztankó Rita Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Szabó István Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Keskeny Edina Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Telek Gyula Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Lehr Ágnes Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Cserháti Gabriella Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság arany
Csapattagok Cserháti Gabriella Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Szentkúti Viktor Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság arany
Csapattagok Engelsz Tamás Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság ezüst
Tóth Attila Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Gali Sándor Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Réh Gyula Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság ezüst
Stefán Ildikó Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Debreceni Zoltán Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Ofcsák Ádám Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Páll Andrea Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Mészáros Katalin Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Regős Henrietta Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Regős Helga Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tisza Andrea Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Kopácsi László Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan WKF csapat Világkupa bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan Világkupa arany
Csapattagok Meksz Anikó Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Mátéfi Eszter Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Siti Beáta Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Kökény Beatrix Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Farkas Andrea Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Németh Helga Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Mátyás Auguszta Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Erdõs Éva Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Pádár Ildikó Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Kántor Anikó Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Sáriné-Kocsis Erzsébet Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Szántó Anna Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Szilágyi Katalin Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Tóth Beatrix Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Csapattagok Hoffmann Beáta Kézilabda Olimpia Atlanta bronz
Szabó Árpád (Pumi) Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Aburkó Gábor Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Krempf Réka Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Gulyás Bea Kick-box Full-contact Európa-bajnokság ezüst
Hugyetz Lajos Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Szűcs Zoltán Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Pesuth Rita Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Csicsely Szilvia Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Gulyás Bea Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Kócs Ildikó Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Tóth István Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Gabnai Csaba Kick-box Low-kick Európa-bajnokság ezüst
Molnár Csaba Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Nagymihály Zoltán Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Hugyetz Lajos Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Szűcs Zoltán Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Pesuth Rita Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Gulyás Bea Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Mornár Zsolt Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Tóth István Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Bozsik József Lovassport Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság bronz
Kukorelli Beatrix Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Schlégl Vilmos Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Sarusi-Kiss Balázs Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Cserni Béla Motorcsónaksport Európa-bajnokság 850 cm3
ezüst
Mihaldinecz Rudolf Motorcsónaksport Világbajnokság arany
Bodor Péter Motorcsónaksport Világbajnokság arany
Pfeil Zoltán Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
arany
Pfeil Zoltán Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
ezüst
Pfeil Zoltán Motorcsónaksport Világbajnokság arany
ifj.Kohut Gábor Motorcsónaksport Világbajnokság 400 cm3
bronz
Kertes Krisztián Motorcsónaksport Európa-bajnokság 700 cm3
bronz
Kovács István Ökölvívás Európa-bajnokság arany
Mizsei György Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Erdei Zsolt Ökölvívás Európa-bajnokság ezüst
Martinek János Öttusa Olimpia bronz
5501
Polgár Zsuzsa Sakk Világbajnokság arany
Csapattagok Csesznokné-Magyar Gizella Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Devecseriné-Rimer Noémi Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Hajdú Lyvia Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Jónás Katalin Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Németh Szilvia Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Pankotayné-Kálmán Anikó Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csanaki Rita Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
arany
360
Csapattagok Csanaki Rita Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
arany
1041
Csapattagok Nagy Ágnes Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
arany
1041
Csapattagok Kuti Orsolya Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
arany
1041
Kuti Orsolya Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
349
Takács Erika Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság +83 kg
bronz
122,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 76 kg
ezüst
117,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Világbajnokság 76 kg
ezüst
120 kg
Földi Csilla Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 50 kg
bronz
85 kg
Raj Tímea Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 58 kg
bronz
95 kg
Takács Erika Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság +83 kg
bronz
215 kg
Feri Attila Súlyemelés Ősszetett Olimpia 70 kg
bronz
340 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 76 kg
arany
215 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 76 kg
ezüst
215 kg
Földi Csilla Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 50 kg
bronz
152,5 kg
Takács Erika Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +83 kg
bronz
92,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 76 kg
arany
97,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 76 kg
ezüst
95 kg
Földi Csilla Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 50 kg
bronz
67,5 kg
Csapattagok Baranyi József Számszeríjászat Field Világbajnokság bronz
Csapattagok Farkas István Számszeríjászat Field Világbajnokság bronz
Csapattagok Gergely József Számszeríjászat Field Világbajnokság bronz
Csapattagok Sulyok László Számszeríjászat Field Világbajnokság bronz
Csapattagok Gombos László Számszeríjászat Field Világbajnokság bronz
Gádorfalvi Károly Szörfözés Mistral Európa-bajnokság arany
Csapattagok Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 58 kg
ezüst
Csapattagok Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Cserényi Csaba Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Cserényi Csaba Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kandikó Zoltán Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Posztós Sándor Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 54 kg
ezüst
Csapattagok Szakos Rita Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Szakos Rita Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 70 kg
bronz
Csapattagok Szakos Rita Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kerekes Ibolya Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kerekes Ibolya Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Puskás Nóra Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Puskás Nóra Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Chrappan Róbert Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Enyingi László Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szalay Gábor Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Zacher Patrik Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság arany
1478 fa
Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság arany
502 fa
Csapattagok Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság arany
966 fa
Csapattagok Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság ezüst
2780 fa
Csapattagok Török Mariann Tekézés Világbajnokság ezüst
2780 fa
Csapattagok Vecseri Erika Tekézés Világbajnokság arany
966 fa
Csapattagok Vecseri Erika Tekézés Világbajnokság ezüst
2780 fa
Csapattagok Bíró Zsuzsa Tekézés Világbajnokság ezüst
2780 fa
Csapattagok Herczegné-Vajda Gabriella Tekézés Világbajnokság ezüst
2780 fa
Csapattagok Drajkó Imréné Tekézés Világbajnokság ezüst
2780 fa
Kiss Jenő Testépítés Világbajnokság +90 kg
arany
Csapattagok Taksony Erika Testépítés Világbajnokság arany
Csapattagok Kishorváth István Testépítés Világbajnokság arany
Vékony Zoltán Testépítés Európa-bajnokság 90 kg
bronz
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Olimpia ezüst
9,812
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Világbajnokság ezüst
9,737
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Európa-bajnokság arany
Molnár Erika Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Világbajnokság arany
Molnár Erika Triatlon Világbajnokság bronz
Walkó Andrea Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Walkó Andrea Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Walkó Andrea Triatlon Világbajnokság bronz
Csapattagok Varga Zsuzsa Triatlon Európa-bajnokság arany
Varga Zsuzsa Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Varga Zsuzsa Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Kiss Mónika Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Varga Erika Triatlon Világbajnokság bronz
Csapattagok Szabó János Triatlon Világbajnokság arany
Gazdag Péter Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Gazdag Péter Triatlon Európa-bajnokság arany
Gazdag Péter Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Gazdag Péter Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Radics Péter Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Radics Péter Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Harangi Petra Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Gulyás Aletta Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gulyás Aletta Triatlon Világbajnokság bronz
Csapattagok Peleskei Zsolt Triatlon Európa-bajnokság arany
Peleskei Zsolt Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Golubics Andrea Triatlon Európa-bajnokság ezüst
dr.Sipos Andrea Triatlon Quadtriatlon Európa-bajnokság ezüst
Egerszegi Krisztina Úszás Hatúszás Olimpia 200 m
arany
02:07.83
Rózsa Norbert Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
arany
02:12.57
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
bronz
02:26.57
Güttler Károly Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
ezüst
02:13.03
Egerszegi Krisztina Úszás Vegyesúszás Olimpia 400 m
bronz
04:42.53
Czene Attila Úszás Vegyesúszás Olimpia 200 m
arany
01:59.91
dr.Hajdú Ralázsí Vitorlázás Finn osztály Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság ezüst
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szabó Bence Vívás Kardvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Szabó Bence Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Köves Csaba Vívás Kardvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Köves Csaba Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Navarrete József Vívás Kardvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Navarrete József Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Imre Géza Vívás Párbajtõrvívás Olimpia bronz
Imre Géza Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Olimpia bronz
Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság bronz
Lantos Gabriella Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dóka Gabriella
Lehoczky Adrienn
Sipos Mónika
1996 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bottyán Béla
Mészáros Réka
Szloboda Éva
1996 Világkupa ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szloboda Éva
Mészáros Réka
Bottyán Béla
1996 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bolla Mariann
Dóczi Dorottya
1996 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vajda Gyöngyvér
Janicsek Gábor
1996 Lindy-Hop Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szendrey Tibor
Bártfai László
Bártfai Csaba
Béres László
Földi Pál
Hartmann László
Horváth Imre
Jurcsik Gábor
Lutor Csaba
Szili Balázs
Tyukodi György
1996 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tóth Krisztina
Ellő Vivien
Bátorfi Csilla
1996 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szamronov Vlagyimir
Tóth Krisztina
1996 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Domonkos Noémi
Balla Mónika
Balla Mónika
1996 Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
8410 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
1996 Monkgyakorlat Világbajnokság bronz
4732 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Savanya Norbert
Gurisatti Róbert
Katona Roland
Petróczky Zombor
1996 Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:01.7
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Erdődy Beatrix
Győri Mária
Pikály Viktória
Böhmisch Beáta
1996 Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 100 m
bronz
03:06.3
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pikály Viktória
Petőfalvi Lilla
Bozsó Beáta
Varga Villő
1996 Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:52.7
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Piros Gabriella
Panyor Krisztina
Turbék Ildikó
1996 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kádár István
Major József
Kárpáti Gábor
1996 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Varga Zsuzsa
Kiss Mónika
1996 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ondrik Tibor
Povázson János
Fehér Péter
1996 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1996 C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:40.42
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1996 C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 1000 m
bronz
3:32.51
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bohács Zsolt
Gyulay István
1996 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:50.19
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Erdõdi Ágnes
Bíró Andrea
1996 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság bronz
2:40.59
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csipes Ferenc
Horváth Gábor
Rajna András
Adrovicz Attila
1996 K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
ezüst
2:53.18
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Oroszki Mihály
Bogyor Szabolcs
Papp Gábor
Szentkúti Viktor
Szőcs Attila
1996 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Utasi Viktor
Hohl László
Nádas Tamás
1996 Goju-Ryu Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rumi István
Utasi Viktor
1996 Goju-Ryu Slovenija Open bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserháti Gabriella
Páll Andrea
1996 Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Engelsz Tamás
Gali Sándor
Réh Gyula
1996 Shotokan Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Debreceni Zoltán
Ofcsák Ádám
1996 Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mészáros Katalin
Regős Henrietta
1996 Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Regős Helga
Tisza Andrea
1996 Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Meksz Anikó
Mátéfi Eszter
Siti Beáta
Kökény Beatrix
Farkas Andrea
Németh Helga
Mátyás Auguszta
Erdõs Éva
Pádár Ildikó
Kántor Anikó
Sáriné-Kocsis Erzsébet
Szántó Anna
Szilágyi Katalin
Tóth Beatrix
Hoffmann Beáta
1996 Olimpia bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csesznokné-Magyar Gizella
Devecseriné-Rimer Noémi
Hajdú Lyvia
Jónás Katalin
Németh Szilvia
Pankotayné-Kálmán Anikó
1996 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csanaki Rita
Nagy Ágnes
Kuti Orsolya
1996 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
arany
1041
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Baranyi József
Farkas István
Gergely József
Sulyok László
Gombos László
1996 Field Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rajkai Andrea
Papirovnyik Mónika
Szakos Rita
Kerekes Ibolya
Puskás Nóra
1996 ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rajkai Andrea
Papirovnyik Mónika
Szakos Rita
Kerekes Ibolya
Puskás Nóra
1996 ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserényi Csaba
Kandikó Zoltán
Chrappan Róbert
Enyingi László
Szalay Gábor
Zacher Patrik
1996 ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovácsné-Grampsch Ágota
Vecseri Erika
1996 Világbajnokság arany
966 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovácsné-Grampsch Ágota
Török Mariann
Vecseri Erika
Bíró Zsuzsa
Herczegné-Vajda Gabriella
Drajkó Imréné
1996 Világbajnokság ezüst
2780 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Taksony Erika
Kishorváth István
1996 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Varga Zsuzsa
Kiss Mónika
1996 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Varga Zsuzsa
Harangi Petra
1996 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Walkó Andrea
Gulyás Aletta
Golubics Andrea
1996 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Walkó Andrea
Varga Erika
Gulyás Aletta
1996 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó János
Gazdag Péter
Radics Péter
1996 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gazdag Péter
Radics Péter
Peleskei Zsolt
1996 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
1996 Repülő Hollandi osztály Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Bence
Köves Csaba
Navarrete József
1996 Kardvívás Olimpia ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Bence
Köves Csaba
Navarrete József
1996 Kardvívás Világbajnokság ezüst