Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1997 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Katus Tamás Aerobik Világkupa arany
Csapattagok Katus Attila Aerobik Világkupa arany
Csapattagok Szentgyörgyi Rómeó Aerobik Világkupa arany
Szász László Autósport Hegyi Európa-bajnokság ezüst
Nagy Anikó Biliárd Európa-bajnokság bronz
Berzicza Tamás Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 76 kg
ezüst
Deák-Bárdos Mihály Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 130 kg
ezüst
Deák-Bárdos Mihály Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 130 kg
bronz
Gurisatti Gyula Búvársport Csillaggyakorlat Európa-bajnokság bronz
2328 pont
Gurisatti Róbert Búvársport Csillaggyakorlat Világbajnokság bronz
2328 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7934 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7534 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7576 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7576 pont
Csapattagok Pernyei Réka Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7576 pont
Csapattagok Pernyei Réka Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7576 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7934 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7534 pont
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7934 pont
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7534 pont
Csapattagok Kozlovszky Miklós Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7934 pont
Csapattagok Kozlovszky Miklós Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7534 pont
Csapattagok Domonkos Noémi Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7576 pont
Csapattagok Domonkos Noémi Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7576 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7576 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7576 pont
Balázs Péter Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság ezüst
2190 pont
Balázs Péter Búvársport Hárombójás gyakorlat Világbajnokság ezüst
2190 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4912 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4912 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4592 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság bronz
4592 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4912 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4912 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4592 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság bronz
4592 pont
Gurisatti Gyula Búvársport Őtbójás gyakotlat Európa-bajnokság ezüst
2252 pont
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 400 m
arany
2:59.9
Kanyó Dénes Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 800 m
arany
6:30.5
Kanyó Dénes Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 400 m
bronz
3:05.0
Bömisch Beáta Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 50 m
bronz
19.26
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 800 m
arany
07:19.1
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 400 m
ezüst
03:11.2
Bozsó Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 400 m
arany
03:31.9
Bozsó Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 200 m
bronz
01:39.8
Kiss Tibor Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kiss Tibor Darts Európa-bajnokság ezüst
Kiss Tibor Darts Világbajnokság ezüst
Béres Andrea Darts Európa-bajnokság bronz
Béres Andrea Darts Világbajnokság bronz
Kiss Viktória Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Bandula József Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Mennich Nándor Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tárrosi Gábor Darts Európa-bajnokság ezüst
Góg Anikó Duatlon Európa-bajnokság bronz
Bánszki Tamás Ejtőernyőzés Célbaugrás - összetett Világbajnokság bronz
Kállai Ildikó Fitnesz Európa-bajnokság arany
Kállai Ildikó Fitnesz Világbajnokság ezüst
Kőszegi Diana Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Ondrik Tibor Íjászat Világbajnokság arany
Csapattagok Povázson János Íjászat Világbajnokság arany
Csapattagok Szokol Antal Íjászat Világbajnokság arany
Sümegi László Jet-ski Európa-bajnokság bronz
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
bronz
1:56.217
Pétervári Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
3:42.32
Belicza Béla Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
43.097
Belicza Béla Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
2:02.734
Belicza Béla Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
4:00.215
Kolozsvári Gábor Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság bronz
3:47.30
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:36.195
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:49.442
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:49.400
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:38.708
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:36.195
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:49.442
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:49.400
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:38.708
Csapattagok Buzál Miklós Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
ezüst
36.328
Csapattagok Végh Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
ezüst
36.328
Csapattagok Györe Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:41.02
Csapattagok Csabai Edvin Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:41.02
Csapattagok Jakus Béla Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:38.10
Csapattagok Balgovits Gábor Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:38.10
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:38.157
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
36.429
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:35.654
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:38.157
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
36.429
Csapattagok Hoffmann Ervin Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
36.429
Csapattagok Belicza Béla Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:35.654
Csapattagok Belicza Béla Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
36.429
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:35.654
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:17.191
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:38.157
Csapattagok Szuszkó László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:35.654
Csapattagok Szuszkó László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:17.191
Csapattagok Szuszkó László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:38.157
Csapattagok Balgovits Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:17.191
Csapattagok Fürdök Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:17.191
Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:45.979
Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:30.380
Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:45.979
Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:31.525
Mednyánszky Szilvia Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:58.692
Fehérvári Vince Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
34.973
Fehérvári Vince Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
37.1
Bóta Kinga Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
4:03.183
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:37.055
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
39.664
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:37.055
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
32.058
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
34.152
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
32.058
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
bronz
1:33.654
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
34.152
Csapattagok Barócsi Andrea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
39.664
Csapattagok Pitz Andrea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:31.05
Csapattagok Csay Renáta Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:31.05
Csapattagok Almási Péter Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
bronz
1:33.654
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
32.16
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:23.444
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
2:54.848
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:25.689
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:23.444
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:25.689
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:52.966
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:36.363
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:37.967
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:36.363
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:37.967
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
32.16
Csapattagok Borhi Zsombor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
2:54.848
Csapattagok Kajner Gyula Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
29.023
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
29.023
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
32.16
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:23.444
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
2:54.848
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:25.689
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
32.16
Csapattagok Beé István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
29.023
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:36.363
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:37.967
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:23.444
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:25.689
Csapattagok Barócsi Andrea Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:36.363
Csapattagok Barócsi Andrea Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:37.967
Csapattagok Antal Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:52.966
Csapattagok Szabó-II. Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:52.966
Csapattagok Bauer Márton Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:52.966
Csapattagok Páger Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
29.023
Csapattagok Almási Péter Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
2:54.848
S.Kovács Ádám Karate-dó Ifjúsági Világkupa bronz
Csapattagok Szathmáry Renáta Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Csapattagok Szathmáry Renáta Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság arany
Csapattagok Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Csapattagok Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság arany
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence arany
Csapattagok Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence arany
Csapattagok Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence arany
Csapattagok Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence ezüst
Csapattagok Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence ezüst
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence bronz
Fischer Mihály Karate-dó Goju-Ryu Német Open Nyílt Karate Bajnokság Németország arany
Csapattagok Rózsahegyi László Karate-dó Goju-Ryu Ifjúsági Világkupa Miskolc ezüst
Hegedűs Nicolett Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Hegedűs Nicolett Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Csapattagok Hegedűs Nicolett Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Csapattagok Hegedűs Nicolett Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság arany
Szathmáry Renáta Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság ezüst
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Tradicionális Karate Világbajnokság Las Vegas arany
Csapattagok Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence arany
Csapattagok Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence ezüst
Csapattagok S.Kovács Ádám Karate-dó Goju-Ryu Ifjúsági Világkupa Miskolc ezüst
Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa Velence bronz
Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Goju-Ryu Európa-bajnoksag bronz
Csapattagok Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Ifjúsági Világkupa Miskolc ezüst
Csapattagok Kapás Tamás Karate-dó Goju-Ryu Ifjúsági Világkupa Miskolc ezüst
Vid Gabriella Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Vid Gabriella Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Vid Gabriella Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Világbajnokság ezüst
Bencze Antal Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Sztankó Rita Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Hegedűs Livia Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Csábi Bettina Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Dörgõ Sándor Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Parlor Andrea Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Telek Gyula Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Fris Ferenc Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Stefán Ildikó Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan Seinsinkai Világbajnokság arany
Csapattagok Gali Bernadett Karate-dó Shotokan Világbajnokság bronz
Csapattagok Hajdú Katalin Karate-dó Shotokan Világbajnokság bronz
Csapattagok Németh Krisztina Karate-dó Shotokan Világbajnokság bronz
Csapattagok Bogyor Szabolcs Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság arany
Bogyor Szabolcs Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Engelsz Tamás Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság arany
Engelsz Tamás Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság arany
Csapattagok Tóth Attila Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság arany
Csapattagok Tóthné-Mák Ildikó Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság bronz
Csapattagok Páll Andrea Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság bronz
Tisza Andrea Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Petrovié Tanja Karate-dó Shotokan WKF Klubcsapatok Világbajnoksága ezüst
Csapattagok Talpainé-Rózsahegyi Éva Karate-dó Shotokan WKF Klubcsapatok Világbajnoksága ezüst
Csapattagok Varga Orsolya Karate-dó Shotokan WKF Klubcsapatok Világbajnoksága ezüst
Csapattagok Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan WKF Klubcsapatok Világbajnoksága ezüst
Csapattagok Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság bronz
Aburkó Gábor Kick-box Full-contact Világbajnokság arany
Krempf Réka Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Bugyik György Kick-box Full-contact Világbajnokság ezüst
Vecsei László Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Hugyetz Lajos Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Szűcs Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Pesuth Rita Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Szilágyi Diána Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Debreczeni Dezső Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Dancsó Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Bugyik György Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Gulyás Bea Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Trömböczky Katalin Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Tóth István Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Tóth István Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Gabnai Csaba Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Varga János Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Hugyetz Lajos Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Pesuth Rita Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Szalma Zsuzsa Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Czakó Krisztina Korcsolyázás Műkorcsolya Európa-bajnokság ezüst
5 h.sz.
Kiss Attila Kung-fu Világbajnokság arany
Nagy Judit Kung-fu Világbajnokság arany
Lewis Darrel Kung-fu Világbajnokság bronz
Serflek József Kung-fu IMAF Világbajnokság Mendoza bronz
Csapattagok Pál Tamás Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pál Tamás Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tatár Péter Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Vadász Tamás Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Korányi András Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Dienes-Oehm Tivadar Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pintér Balázs Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Királyvölgyi László Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Koltai Viktor Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Lázár Zoltán Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság arany
Kiss Barnabás Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Sziklai Péter Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Tóth József Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
Németh Krisztián Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Németh Krisztián Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Kukorelly Károly Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság bronz
Tarr Tamás Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Tarr Tamás Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság bronz
Németh István Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság ezüst
Pénzár László Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság bronz
Csapattagok Bakos Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Orsovai Dezsõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Orsovai Dezsõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság bronz
Reé András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Reé András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Vörös Jenõ Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Havas Attila Motorcsónaksport Európa-bajnokság 700 cm3
bronz
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság arany
Bodor Péter Motorcsónaksport Európa-bajnokság 400 cm3
arany
Bodor Péter Motorcsónaksport Világbajnokság arany
ifj.Kohut Gábor Motorcsónaksport Világbajnokság 400 cm3
bronz
Kovács László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
bronz
Kovács László Motorcsónaksport Világbajnokság 350 cm3
bronz
Feil János Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
bronz
Kovács István Ökölvívás Világbajnokság arany
Erdei Zsolt Ökölvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Martinek János Öttusa Európa-bajnokság ezüst
15771
Csapattagok Balogh Gábor Öttusa Európa-bajnokság arany
5030
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Európa-bajnokság ezüst
15771
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Világbajnokság arany
15532
Csapattagok Kállai Ákos Öttusa Európa-bajnokság arany
5030
Csapattagok Kállai Ákos Öttusa Európa-bajnokság ezüst
15771
Csapattagok Kállai Ákos Öttusa Világbajnokság arany
15532
Csapattagok Madaras Ádám Öttusa Európa-bajnokság arany
5030
Csapattagok Madaras Ádám Öttusa Világbajnokság arany
15532
Csapattagok Vörös Zsuzsanna Öttusa Európa-bajnokság bronz
4471
Csapattagok Simóka Bea Öttusa Európa-bajnokság bronz
4471
Csapattagok Partics Katalin Öttusa Európa-bajnokság bronz
4471
Csapattagok Orosi János Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Cserpák Zsolt Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Cserpák Zsolt Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Venczel Gábor Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok László Károly Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kovács András Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fülöp Zoltán Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Hudanik Antal Rádióamatőr-sport Távírász I. kategória - Gyorstávírászat Európa-bajnokság arany
Császár Valéria Rádióamatőr-sport Távírász I. kategória - Gyorstávírászat Európa-bajnokság bronz
Bogyó István Rádióamatőr-sport Távírász I. kategória - Gyorstávírászat Európa-bajnokság bronz
Lendvai Klára Rádióamatőr-sport Távírász II. karegória - Gyorstávírászat Európa-bajnokság arany
Csapattagok Katus Gyula Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Lantos János Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Erdei Attila Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Walter Tamás Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Nagy Benedek Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Hamar Ferenc Sporthorgászat Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Orbán László Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Európa-bajnokság 2x30
ezüst
1750
Csapattagok Pálinkás Lajos Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Európa-bajnokság 2x30
ezüst
1750
Csapattagok Jambrik István Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Európa-bajnokság 2x30
ezüst
1750
Papanitz Zoltán Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 60
ezüst
661.1
Ferencz Ágnes Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Európa-bajnokság 30+30
bronz
679.4
Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
ezüst
498.2
Csapattagok Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Fehrentheil Bernadette Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Abonyi Dóra Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
386
Csapattagok Madari Csilla Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
bronz
1040
Csapattagok Kuti Orsolya Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
bronz
1040
Máthé Edit Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
arany
360
Csapattagok Máthé Edit Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
bronz
1040
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1175
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
ezüst
393
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1175
Csapattagok Burkus Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1175
Burkus Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
bronz
392
Stark Tibor Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság +108 kg
bronz
225 kg
Farkas Zoltán Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
165 kg
Popa Adrián Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 70 kg
bronz
180 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 76 kg
ezüst
120 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 70 kg
bronz
117,5 kg
Stark Tibor Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság +108 kg
arany
412,5 kg
Farkas Zoltán Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
305 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
197,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 76 kg
ezüst
217,5 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 70 kg
bronz
215 kg
Stark Tibor Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +108 kg
ezüst
187,5 kg
Farkas Zoltán Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
140 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 64 kg
arany
90 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
90 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 76 kg
bronz
97,5 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 70 kg
ezüst
97,5 kg
Csapattagok Baranyi József Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Baranyi József Számszeríjászat Field Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Farkas István Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gergely József Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Sulyok László Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gombos László Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Zsótér Judit Számszeríjászat Field Európa-bajnokság bronz
Gádorfalvi Áron Szörfözés Raceboard 7,5 Világbajnokság arany
Gádorfalvi Áron Szörfözés Raceboard 7,5 Világbajnokság bronz
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 63 kg
ezüst
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 63 kg
bronz
Szakos Rita Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 58 kg
bronz
Kiss Zsolt Gábor Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Kovács Rita Távúszás Európa-bajnokság 25 km
arany
05:21.6
Kovács Rita Távúszás Európa-bajnokság 5 km
bronz
01:01.1
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Világbajnokság ezüst
9,687
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Walkó Andrea Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Molnár Adél Triatlon Európa-bajnokság bronz
Góg Anikó Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Góg Anikó Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kozma Noémi Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gazdag Péter Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Harangi Petra Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Héczey András Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Héczey András Triatlon Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fülöp Andrea Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Ágoston Szabolcs Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Edöcsény Nóra Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bartos Ferenc Triatlon Európa-bajnokság bronz
Bartos Ferenc Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Buru Gábor Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Mészáros Zoltán Triatlon Európa-bajnokság bronz
Szabados Béla Úszás Gyorsúszás Európa-bajnokság 200 m
bronz
01:49.98
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 200 m
arany
02:24.90
Güttler Károly Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 100 m
ezüst
01:02.213
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Európa-bajnokság arany
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Európa-bajnokság arany
Csapattagok Köves Csaba Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Navarrete József Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Boros György Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Ferjáncsik Domokos Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Decsi Tamás Vívás Kardvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Nagy Tímea Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Hormay Adrienn Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Mincza Ildikó Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Boczkó Gábor Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kósz Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Márcz Tamás Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Székely Bulcsú Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Tóth Frank Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Vincze Balázs Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kovács Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Németh-I. Zsolt Vizilabda Európa-bajnokság arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Katus Tamás
Katus Attila
Szentgyörgyi Rómeó
1997 Világkupa arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
Gurisatti Róbert
Kozlovszky Miklós
1997 Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7934 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
Gurisatti Róbert
Kozlovszky Miklós
1997 Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7534 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Pernyei Réka
Domonkos Noémi
Bartha Anikó
1997 Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
7576 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Pernyei Réka
Domonkos Noémi
Bartha Anikó
1997 Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7576 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
1997 Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4912 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
1997 Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4912 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Bartha Anikó
1997 Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4592 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Bartha Anikó
1997 Monkgyakorlat Világbajnokság bronz
4592 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kiss Tibor
Bandula József
Mennich Nándor
Tárrosi Gábor
1997 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ondrik Tibor
Povázson János
Szokol Antal
1997 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:36.195
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:49.442
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:49.400
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:38.708
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Buzál Miklós
Végh Attila
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
ezüst
36.328
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Györe Attila
Csabai Edvin
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:41.02
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Jakus Béla
Balgovits Gábor
1997 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:38.10
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
Hüttner Csaba
Szuszkó László
1997 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:38.157
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
Hoffmann Ervin
Belicza Béla
1997 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
36.429
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Csaba
Belicza Béla
Hüttner Csaba
Szuszkó László
1997 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:35.654
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hüttner Csaba
Szuszkó László
Balgovits Gábor
Fürdök Gábor
1997 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:17.191
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Gábor
Bártfai Krisztián
1997 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:37.055
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Barócsi Andrea
1997 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
39.664
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
1997 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
32.058
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
1997 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
34.152
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hegedűs Róbert
Almási Péter
1997 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
bronz
1:33.654
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pitz Andrea
Csay Renáta
1997 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:31.05
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Csaba
Bártfai Krisztián
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
32.16
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Storcz Botond Norbert
Hegedűs Róbert
Vereckei Ákos
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:23.444
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Borhi Zsombor
Hegedűs Róbert
Almási Péter
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
2:54.848
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Storcz Botond Norbert
Hegedűs Róbert
Vereckei Ákos
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:25.689
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Storcz Botond Norbert
Antal Zoltán
Szabó-II. Gábor
Bauer Márton
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:52.966
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Dékány Kinga
Barócsi Andrea
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:36.363
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Dékány Kinga
Barócsi Andrea
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:37.967
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kajner Gyula
Fehérvári Vince
Beé István
Páger Zoltán
1997 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
29.023
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szathmáry Renáta
Klíma Zsuzsanna
Hegedűs Nicolett
1997 Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szathmáry Renáta
Klíma Zsuzsanna
Hegedűs Nicolett
1997 Goju-Ryu Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Utasi Viktor
Nádas Tamás
Rumi István
1997 Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rumi István
Utasi Viktor
Nádas Tamás
1997 Goju-Ryu Goju-Ryu Európa Kupa ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rózsahegyi László
S.Kovács Ádám
Nádas Tamás
Kapás Tamás
1997 Goju-Ryu Ifjúsági Világkupa ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Stefán Ildikó
Tóthné-Mák Ildikó
Páll Andrea
Hegedűs Csilla
1997 Shotokan ESKA Európa Bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gali Bernadett
Hajdú Katalin
Németh Krisztina
1997 Shotokan Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bogyor Szabolcs
Engelsz Tamás
Tóth Attila
1997 Shotokan Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Petrovié Tanja
Talpainé-Rózsahegyi Éva
Varga Orsolya
Hegedűs Csilla
1997 Shotokan WKF Klubcsapatok Világbajnoksága ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pál Tamás
Tatár Péter
Pintér Balázs
Királyvölgyi László
Koltai Viktor
1997 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pál Tamás
Vadász Tamás
Dienes-Oehm Tivadar
1997 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bakos Ferenc
Orsovai Dezsõ
Reé András
1997 Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Martinek János
Sárfalvi Péter
Kállai Ákos
1997 Európa-bajnokság ezüst
15771
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Gábor
Kállai Ákos
Madaras Ádám
1997 Európa-bajnokság arany
5030
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sárfalvi Péter
Kállai Ákos
Madaras Ádám
1997 Világbajnokság arany
15532
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vörös Zsuzsanna
Simóka Bea
Partics Katalin
1997 Európa-bajnokság bronz
4471
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Orosi János
László Károly
Kovács András
1997 RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserpák Zsolt
Venczel Gábor
Fülöp Zoltán
1997 RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Katus Gyula
Lantos János
Erdei Attila
Walter Tamás
Nagy Benedek
1997 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Orbán László
Pálinkás Lajos
Jambrik István
1997 Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Európa-bajnokság 2x30
ezüst
1750
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Joó Éva
Fehrentheil Bernadette
Abonyi Dóra
1997 Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Madari Csilla
Kuti Orsolya
Máthé Edit
1997 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
bronz
1040
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sike József
Tasi Tamás
Burkus Tamás
1997 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1175
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Baranyi József
Farkas István
Gergely József
Sulyok László
Gombos László
1997 Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Walkó Andrea
Molnár Adél
Harangi Petra
Edöcsény Nóra
1997 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Góg Anikó
Kozma Noémi
Fülöp Andrea
1997 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gazdag Péter
Héczey András
Ágoston Szabolcs
1997 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bartos Ferenc
Buru Gábor
Mészáros Zoltán
1997 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
1997 Repülő Hollandi osztály Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Köves Csaba
Navarrete József
Boros György
Ferjáncsik Domokos
1997 Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nagy Tímea
Szalay Gyöngyi
Király Hajnalka
Hormay Adrienn
1997 Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Fodor Rajmund
Kásás Tamás
Kiss Gergely
Kósz Zoltán
Molnár Tamás
Márcz Tamás
Steinmetz Barnabás
Székely Bulcsú
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Vári Attila
Tóth Frank
Vincze Balázs
Kovács Zoltán
Németh-I. Zsolt
1997 Európa-bajnokság arany