Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1998 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Katus Attila Aerobik Világbajnokság arany
Csapattagok Katus Tamás Aerobik Európa-bajnokság arany
Csapattagok Katus Tamás Aerobik Világbajnokság arany
Csapattagok Szentgyörgyi Rómeó Aerobik Világbajnokság arany
Csapattagok Szentgyörgyi Rómeó Aerobik Európa-bajnokság arany
Csapattagok Katus Attila Aerobik Európa-bajnokság arany
Csapattagok Szendrey Tibor Asztali labdarúgás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Földi Pál Asztali labdarúgás Európa-bajnokság arany
Földi Pál Asztali labdarúgás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Horváth Imre Asztali labdarúgás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Lutor Csaba Asztali labdarúgás Európa-bajnokság arany
Horváth Linda Asztali labdarúgás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Horváth Linda Asztali labdarúgás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Molnár Anita Asztali labdarúgás Európa-bajnokság ezüst
Molnár Anita Asztali labdarúgás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Molnár Béla Asztali labdarúgás Európa-bajnokság arany
Molnár Béla Asztali labdarúgás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Csizmadia Katalin Asztali labdarúgás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fazekas Györgyi Asztalitenisz Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
Csapattagok Bátorfi Csilla Asztalitenisz Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
Csapattagok Tóth Krisztina Asztalitenisz Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
Csapattagok Braun Éva Asztalitenisz Európa-bajnokság Eindhoven ezüst
Kiss Balázs Atlétika Kalapácsvetés Európa-bajnokság ezüst
81.26 m
Gécsek Tibor Atlétika Kalapácsvetés Európa-bajnokság arany
82.87 m
Varga Judit Atlétika Síkfutás Európa-bajnokság 800 m
bronz
02:03.8
Szász László Autósport Hegyi Európa-bajnokság arany
Szász László Autósport Hegyi Európa-bajnokság ezüst
Szász László Autósport Hegyi Európa-bajnokság bronz
ifj.Tóth János Autósport Rali Európa-bajnokság arany
Hirbik Csaba Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 69 kg
ezüst
Kismóni János Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 85 kg
ezüst
Kismóni János Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 85 kg
bronz
Balla Mónika Búvársport Csillaggyakorlat Világbajnokság bronz
2288 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság arany
7012 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7285 pont
Csapattagok Pernyei Réka Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7285 pont
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság arany
7012 pont
Csapattagok Balázs Réka Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság arany
7012 pont
Csapattagok Kozlovszky Miklós Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság arany
7012 pont
Csapattagok Domonkos Noémi Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7285 pont
Csapattagok Balla Mónika Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7285 pont
Gurisatti Gyula Búvársport Hárombójás gyakorlat Világbajnokság bronz
2085 pont
Bedő Gabriella Búvársport Hárombójás gyakorlat Világbajnokság bronz
2195 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság arany
4760 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság arany
4344 pont
Csapattagok Pernyei Réka Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság arany
4344 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság arany
4760 pont
Gurisatti Gyula Búvársport Őtbójás gyakotlat Világbajnokság arany
2256 pont
Bedő Gabriella Búvársport Őtbójás gyakotlat Világbajnokság arany
2296 pont
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 400 m
arany
03:15.4
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 800 m
arany
06:51.0
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 1500 m
arany
13:10.0
Csapattagok Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:03.5
Juhos Gergely Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 400 m
ezüst
03:16.2
Juhos Gergely Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 1500 m
ezüst
13:11.3
Csapattagok Juhos Gergely Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:03.5
Csapattagok Katona Roland Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:03.5
Csapattagok Petróczky Zombor Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:03.5
Hajtós Bertalan Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 81 kg
arany
Csősz Imre Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság +100 kg
bronz
Csapattagok Dányi Katalin Csúszókorong Világbajnokság ezüst
Csapattagok Becsei Ferencné Csúszókorong Világbajnokság ezüst
Csapattagok Erdélyi Ildikó Csúszókorong Világbajnokság ezüst
Csapattagok Erdélyi Károlyné Csúszókorong Világbajnokság ezüst
Csapattagok Hortobágyi Istvánné Csúszókorong Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fazekas-K. Ede Csúszókorong Világbajnokság bronz
Csapattagok Mihalovics Bertalan Csúszókorong Világbajnokság bronz
Csapattagok Rohoska Mihály Csúszókorong Világbajnokság bronz
Csapattagok Szabó Ferenc Csúszókorong Világbajnokság bronz
Csapattagok Erdélyi Károly Csúszókorong Világbajnokság bronz
Dobos Tímea Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Dobos Tímea Darts Európa-bajnokság bronz
Dobos Tímea Darts Világbajnokság arany
Kiss Tibor Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kiss Tibor Darts Európa-bajnokság ezüst
Kiss Viktória Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bandula József Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Mennich Nándor Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tárrosi Gábor Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kulcsár Attila Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szöllõsi Balázs Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szegedi Kriszta Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Becker Mónika Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kautzky Anna Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pálfi Katalin Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Mendelényi Linda Darts Európa-bajnokság bronz
Pfeifenroth Tamás Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 100 kg
ezüst
140 kg
Kovács Gábor Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 100 kg
arany
160 kg
Onozó Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 82,5 kg
arany
220 kg
Onozó Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 90 kg
arany
Závodszky Tímea Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 82,5 kg
arany
142,5 kg
Mészáros László Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 90 kg
bronz
225 kg
Balázs Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 125 kg
arany
262,5 kg
Jancsár Sándor Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 56 kg
bronz
120 kg
Takács Erika Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság +90 kg
bronz
Salamon Erika Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 56 kg
bronz
87,5 kg
Kállai Ildikó Fitnesz Világbajnokság arany
Gyurácz Eszter Fitnesz Európa-bajnokság arany
Gyurácz Eszter Fitnesz Világbajnokság bronz
Oláh Anita Fitnesz Európa-bajnokság ezüst
Maroshévizi Krisztina Fitnesz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Ondrik Tibor Íjászat Európa-bajnokság arany
Csapattagok Szokol Antal Íjászat Európa-bajnokság arany
Csapattagok Fodor Ferenc Íjászat Európa-bajnokság arany
Bohács Zsolt Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 10000 m
arany
48:48.24
Pétervári Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
3:15.06
Kolozsvári Gábor Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
3:15.08
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:45.941
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:45.941
Csapattagok Zala György Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:57.486
Csapattagok Buzál Miklós Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
38.473
Csapattagok Végh Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
38.473
Csapattagok Ipacs Endre Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:57.486
Csapattagok Györe Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:57.45
Csapattagok Csabai Edvin Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:57.45
Csapattagok Jakus Béla Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság bronz
3:03.40
Csapattagok Balgovits Gábor Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság bronz
3:03.40
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:37.699
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:37.699
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:36.876
Csapattagok Belicza Béla Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:36.876
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:37.699
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:36.876
Csapattagok Szuszkó László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:37.699
Csapattagok Szuszkó László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:36.876
Kőbán Rita Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
42.031
Dónusz Éva Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
42.653
Vereckei Ákos Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:43.546
Szonda Kornélia Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság bronz
3:03.24
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
38.79
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:52.108
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
38.862
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:32.938
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:32.938
Csapattagok Veréb Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
bronz
3:29.728
Csapattagok Laky Éva Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
38.862
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
33.266
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
33.266
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
38.79
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:52.108
Csapattagok Ádám Attila Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
bronz
3:29.728
Csapattagok Szakály Viktor Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
2:36.55
Csapattagok Jámbor Attila Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
2:36.55
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:43.991
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:43.991
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Kajner Gyula Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Beé István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:43.991
Csapattagok Barócsi Andrea Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:43.991
Csapattagok Bauer Márton Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Bauer Márton Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Szádovszky Zsolt Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Szádovszky Zsolt Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:25.763
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Utasi Viktor Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Pethõ Tibor Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Fischer Mihály Karate-dó Goju-Ryu Német Open Nyílt Karate Bajnokság Németország arany
Pethõ Tibor Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Csapattagok Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa Kecskemét arany
Tóth Attila Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Surán Judit Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Világbajnokság arany
Vid Gabriella Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Ács Szvetlána Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Világbajnokság bronz
Sztankó Rita Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Soós Krisztina Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Szabó István Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Tóth Yvett Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Bálint Anita Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Telek Gyula Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság arany
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan ESKA Európa Bajnokság arany
Csapattagok Zsemberyné-Simics Judit Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Takács Gabriella Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pigniczki Krisztina Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Németh Helga Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Siti Beáta Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pálinger Katalin Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pádár Ildikó Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kulcsár Anita Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kökény Beatrix Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Farkas Andrea Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Farkas Ágnes Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Deli Rita Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Balogh Beatrix Kézilabda Európa-bajnokság bronz
Aburkó Gábor Kick-box Full-contact Európa-bajnokság ezüst
Bugyik György Kick-box Full-contact Európa-bajnokság ezüst
Tiszai Mihály Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Vecsei László Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Borosi Erzsébet Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Bárány László Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Sárközi Attila Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Pesuth Rita Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Debreczeni Dezső Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Dancsó Zoltán Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Tóth László Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Bödő Csilla Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Stricz Olivér Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Hudoba Tamás Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Molnár Zsolt Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Tóth István Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Szűcs Zoltán Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Pesuth Rita Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Szilágyi Diána Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Csicsely Szilvia Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Tóth László Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Hortobágyi János Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Molnár Zsolt Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Szoboszlai Roland Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Tóth István Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Serflek József Kung-fu IKC Világbajnokság Neu-Ulm arany
Serflek József Kung-fu IKC Világbajnokság Neu-Ulm ezüst
Németh Krisztián Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Németh Krisztián Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Kukorelly Károly Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bakos Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bakos Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Orsovai Dezsõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Orsovai Dezsõ Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Reé András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Reé András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Reé András Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Reé András Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Vörös Endre Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Mórotz Attila Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tokai Tamás Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Teller Péter Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Görög György Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szeri András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Juhász András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Havas Attila Motorcsónaksport Európa-bajnokság 500 cm3
arany
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság 500 cm3
ezüst
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság 700 cm3
ezüst
Mihaldinecz Rudolf Motorcsónaksport Világbajnokság bronz
Wéber Ferenc Motorcsónaksport Világbajnokság 850 cm3
bronz
Erdei Zsolt Ökölvívás Európa-bajnokság arany
Lakatos Pál Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Nagy János Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Balogh Gábor Öttusa Európa-bajnokság ezüst
15604
Csapattagok Balogh Gábor Öttusa Világbajnokság ezüst
15376
Csapattagok Hanzély Ákos Öttusa Európa-bajnokság ezüst
15604
Csapattagok Hanzély Ákos Öttusa Világbajnokság ezüst
15376
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Európa-bajnokság ezüst
15604
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Világbajnokság ezüst
15376
Vörös Zsuzsanna Öttusa Világbajnokság ezüst
5100
Csapattagok Vörös Zsuzsanna Öttusa Világbajnokság bronz
14267
Csapattagok Simóka Bea Öttusa Világbajnokság bronz
14267
Csapattagok Partics Katalin Öttusa Világbajnokság bronz
14267
Zarnóczay Klára Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Cserpák Zsolt Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Moravszki János Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
arany
389
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
bronz
674.4
Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 75
arany
98
Feri Attila Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 77 kg
bronz
195 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 69 kg
arany
120 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 75 kg
arany
127,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Világbajnokság 75 kg
bronz
120 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 75 kg
ezüst
122,5 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 75 kg
ezüst
122,5 kg
Ajkay Anikó Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 48 kg
ezüst
85 kg
Takács Erika Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság +75 kg
ezüst
225 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 69 kg
arany
215 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 75 kg
arany
225 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 75 kg
bronz
217,5 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 75 kg
ezüst
222,5 kg
Ajkay Anikó Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 48 kg
bronz
152,5 kg
Takács Erika Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +75 kg
bronz
97,5 kg
Takács Erika Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +75 kg
bronz
100 kg
Farkas Zoltán Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 62 kg
bronz
130 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 69 kg
arany
95 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 69 kg
ezüst
102,5 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 75 kg
arany
100 kg
Ajkay Anikó Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 48 kg
bronz
67,5 kg
Baranyi József Számszeríjászat Field Világbajnokság arany
Csapattagok Baranyi József Számszeríjászat Field Világbajnokság arany
Csapattagok Farkas István Számszeríjászat Field Világbajnokság arany
Csapattagok Gergely József Számszeríjászat Field Világbajnokság arany
Csapattagok Sulyok László Számszeríjászat Field Világbajnokság arany
Sulyok László Számszeríjászat Field Világbajnokság bronz
Csapattagok Gombos László Számszeríjászat Field Világbajnokság arany
Gombos László Számszeríjászat Field Világbajnokság ezüst
Zsótér Judit Számszeríjászat Field Világbajnokság ezüst
Szabó Csaba Szkander Európa-bajnokság +110 kg
ezüst
Szabó Csaba Szkander Világbajnokság +110 kg
bronz
Líbor Dezső Szumó Világbajnokság bronz
Hórvölgyi Eszter Taekwondo Olimpiai taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság arany
977 fa
Csapattagok Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság ezüst
2826 fa
Csapattagok Török Mariann Tekézés Világbajnokság ezüst
2826 fa
Csapattagok Vecseri Erika Tekézés Világbajnokság arany
977 fa
Csapattagok Vecseri Erika Tekézés Világbajnokság ezüst
2826 fa
Pintér György Tekézés Világbajnokság ezüst
1046 fa
Csapattagok Herczegné-Bíró Zsuzsa Tekézés Világbajnokság ezüst
2826 fa
Csapattagok Tóthné-Danka Mónika Tekézés Világbajnokság ezüst
2826 fa
Magas István Testépítés Európa-bajnokság 65 kg
bronz
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Európa-bajnokság arany
9,675
Varga Adrienn Torna Lóugrás Európa-bajnokság arany
9,643
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Molnár Adél Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Varga Zsuzsa Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pécsi Nikolett Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Edöcsény Nóra Triatlon Európa-bajnokság bronz
Rózsa Norbert Úszás Mellúszás Világbajnokság 200 m
bronz
02:13.59
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Világbajnokság 200 m
arany
02:25.45
Czene Attila Úszás Vegyesváltó Világbajnokság 4x100 m
bronz
03:39.53
Rózsa Norbert Úszás Vegyesváltó Világbajnokság 4x100 m
bronz
03:39.53
Horváth Péter Úszás Vegyesváltó Világbajnokság 4x100 m
bronz
03:39.53
Zubor Attila Úszás Vegyesváltó Világbajnokság 4x100 m
bronz
03:39.53
Navarrete József Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Boros György Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Ferjáncsik Domokos Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Nemcsik Zsolt Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Nemcsik József Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Kovács Iván Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kovács Iván Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Kulcsár Krisztián Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kulcsár Krisztián Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Imre Géza Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Imre Géza Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Fekete Attila Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Fekete Attila Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Fekete Attila Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Tóth Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Marsi Márk Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kósz Zoltán Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Márcz Tamás Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Tóth Frank Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Vincze Balázs Vizilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kovács Zoltán Vizilabda Világbajnokság ezüst
Gyursánszky Gábor Vízisízés Világbajnokság bronz

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Katus Attila
Katus Tamás
Szentgyörgyi Rómeó
1998 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Katus Tamás
Szentgyörgyi Rómeó
Katus Attila
1998 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szendrey Tibor
Földi Pál
Horváth Imre
Lutor Csaba
Molnár Béla
1998 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Linda
Molnár Anita
Csizmadia Katalin
1998 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fazekas Györgyi
Bátorfi Csilla
Tóth Krisztina
Braun Éva
1998 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Gurisatti Róbert
Balázs Réka
Kozlovszky Miklós
1998 Csoportos tevékenység Világbajnokság arany
7012 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Pernyei Réka
Domonkos Noémi
Balla Mónika
1998 Csoportos tevékenység Világbajnokság ezüst
7285 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
1998 Monkgyakorlat Világbajnokság arany
4760 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Pernyei Réka
1998 Monkgyakorlat Világbajnokság arany
4344 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Savanya Norbert
Juhos Gergely
Katona Roland
Petróczky Zombor
1998 Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 4 x 200 m
bronz
06:03.5
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dányi Katalin
Becsei Ferencné
Erdélyi Ildikó
Erdélyi Károlyné
Hortobágyi Istvánné
Fazekas-K. Ede
Mihalovics Bertalan
Rohoska Mihály
Szabó Ferenc
Erdélyi Károly
1998 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dobos Tímea
Szegedi Kriszta
Becker Mónika
Kautzky Anna
Pálfi Katalin
Mendelényi Linda
1998 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kiss Tibor
Bandula József
Mennich Nándor
Tárrosi Gábor
Kulcsár Attila
Szöllõsi Balázs
1998 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ondrik Tibor
Szokol Antal
Fodor Ferenc
1998 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1998 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:45.941
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Zala György
Ipacs Endre
1998 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:57.486
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Buzál Miklós
Végh Attila
1998 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
ezüst
38.473
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Györe Attila
Csabai Edvin
1998 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:57.45
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Jakus Béla
Balgovits Gábor
1998 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság bronz
3:03.40
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
Hüttner Csaba
Szuszkó László
1998 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:37.699
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Csaba
Belicza Béla
Hüttner Csaba
Szuszkó László
1998 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:36.876
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Dékány Kinga
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
ezüst
38.79
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Dékány Kinga
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:52.108
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dónusz Éva
Laky Éva
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
38.862
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Gábor
Bártfai Krisztián
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:32.938
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Veréb Krisztián
Ádám Attila
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
bronz
3:29.728
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
33.266
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szakály Viktor
Jámbor Attila
1998 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
2:36.55
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Kovács Katalin
Viski Erzsébet
Dékány Kinga
1998 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Storcz Botond Norbert
Bártfai Krisztián
Bauer Márton
Szádovszky Zsolt
1998 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Storcz Botond Norbert
Bártfai Krisztián
Bauer Márton
Szádovszky Zsolt
1998 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:25.763
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Dékány Kinga
Barócsi Andrea
1998 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:43.991
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kajner Gyula
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
Beé István
1998 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.155
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nádas Tamás
Utasi Viktor
Pethõ Tibor
Rumi István
1998 Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Utasi Viktor
Nádas Tamás
Rumi István
1998 Goju-Ryu Kobudo Európa Kupa arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Zsemberyné-Simics Judit
Takács Gabriella
Pigniczki Krisztina
Németh Helga
Siti Beáta
Pálinger Katalin
Pádár Ildikó
Kulcsár Anita
Kökény Beatrix
Farkas Andrea
Farkas Ágnes
Deli Rita
Balogh Beatrix
1998 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bakos Ferenc
Orsovai Dezsõ
Reé András
1998 Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bakos Ferenc
Orsovai Dezsõ
Reé András
1998 Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vörös Endre
Görög György
Szeri András
1998 Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mórotz Attila
Tokai Tamás
Juhász András
1998 Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Gábor
Hanzély Ákos
Sárfalvi Péter
1998 Európa-bajnokság ezüst
15604
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Gábor
Hanzély Ákos
Sárfalvi Péter
1998 Világbajnokság ezüst
15376
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vörös Zsuzsanna
Simóka Bea
Partics Katalin
1998 Világbajnokság bronz
14267
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Baranyi József
Farkas István
Gergely József
Sulyok László
Gombos László
1998 Field Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovácsné-Grampsch Ágota
Vecseri Erika
1998 Világbajnokság arany
977 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovácsné-Grampsch Ágota
Török Mariann
Vecseri Erika
Herczegné-Bíró Zsuzsa
Tóthné-Danka Mónika
1998 Világbajnokság ezüst
2826 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Molnár Adél
Varga Zsuzsa
Pécsi Nikolett
Edöcsény Nóra
1998 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Boros György
Ferjáncsik Domokos
Nemcsik Zsolt
Nemcsik József
1998 Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Iván
Kulcsár Krisztián
Imre Géza
Fekete Attila
1998 Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Iván
Kulcsár Krisztián
Imre Géza
Fekete Attila
1998 Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Fodor Rajmund
Kásás Tamás
Kiss Gergely
Kósz Zoltán
Molnár Tamás
Márcz Tamás
Steinmetz Barnabás
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Vári Attila
Tóth Frank
Vincze Balázs
Kovács Zoltán
1998 Világbajnokság ezüst