|
Katus Attila
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Katus Tamás
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Szentgyörgyi Rómeó
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Dóka Gabriella
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Dóka Gabriella
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Dóka Gabriella
|
Aerobik |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Lehoczky Adrienn
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Lehoczky Adrienn
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Lehoczky Adrienn
|
Aerobik |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Sipos Mónika
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Sipos Mónika
|
Aerobik |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Sipos Mónika
|
Aerobik |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Németh Zsolt
|
Atlétika |
Kalapácsvetés | Világbajnokság |
|
|
ezüst 79.05 m
|
|
Olgyay-Szabó Zsuzsanna
|
Atlétika |
Rúdugrás | Világbajnokság |
|
|
bronz 435 cm
|
|
Szász László
|
Autósport |
Hegyi | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Berzicza Tamás
|
Birkózás |
Kötöttfogás | Európa-bajnokság |
|
76 kg
|
ezüst
|
|
Gurisatti Róbert
|
Búvársport |
Csillaggyakorlat | Világbajnokság |
|
|
bronz 2067 pont
|
|
Gurisatti Róbert
|
Búvársport |
Hárombójás gyakorlat | Világbajnokság |
|
|
arany 2150 pont
|
|
Bedő Gabriella
|
Búvársport |
Monkgyakorlat | Világbajnokság |
|
|
arany 4184 pont
|
|
Pernyei Réka
|
Búvársport |
Monkgyakorlat | Világbajnokság |
|
|
arany 4184 pont
|
|
Balázs Péter
|
Búvársport |
Monkgyakorlat | Világbajnokság |
|
|
ezüst 4604 pont
|
|
Gurisatti Róbert
|
Búvársport |
Monkgyakorlat | Világbajnokság |
|
|
ezüst 4604 pont
|
|
Bedő Gabriella
|
Búvársport |
Őtbójás gyakotlat | Világbajnokság |
|
|
bronz 2120 pont
|
|
Erdődy Beatrix
|
Búvársport |
Uszonyos és búvárúszás | Európa-bajnokság |
|
100 m
|
bronz 43.87
|
|
Katona Roland
|
Búvársport |
Uszonyos és búvárúszás | Európa-bajnokság |
|
400 m
|
bronz 3:02.5
|
|
Katona Roland
|
Búvársport |
Uszonyos és búvárúszás | Európa-bajnokság |
|
800 m
|
bronz 6:27.9
|
|
Savanya Norbert
|
Búvársport |
Uszonyos vízfelszíni úszás | Európa-bajnokság |
|
400 m
|
bronz 03:15.5
|
|
Savanya Norbert
|
Búvársport |
Uszonyos vízfelszíni úszás | Európa-bajnokság |
|
800 m
|
bronz 06:48.0
|
|
Dobos Tímea
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Rácz Marene
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Rácz Marene
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Rácz Marene
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Urgyán Adél
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Koch Róbert
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Koch Róbert
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Pipicz János
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Pipicz János
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Németh Zoltán
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Venkei Pál
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Székely Levente
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Nagy Zoltán
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Kiss Tibor
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Kautzky Nóra
|
Darts |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Cserpes Ágnes
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kiss Viktória
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Bandula József
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Losonczi Gyula
|
Darts |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Csomor Erika
|
Duatlon |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Spiegl Judit
|
Duatlon |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Harsányi Zsuzsanna
|
Duatlon |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Nagymihály Adrienn
|
Duatlon |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Fényes Csilla
|
Duatlon |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Hubai Tímea
|
Duatlon |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Onozó Szabolcs
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
90 kg
|
arany
|
|
Závodszky Tímea
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Világbajnokság |
|
82,5 kg
|
arany
|
|
Mészáros László
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
100 kg
|
arany
|
|
Mészáros László
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
110 kg
|
arany
|
|
Mészáros László
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Világbajnokság |
|
100 kg
|
arany
|
|
Balázs Szabolcs
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
125 kg
|
ezüst
|
|
Balázs Szabolcs
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Világbajnokság |
|
125 kg
|
arany
|
|
Kocsis Csongor
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
+125 kg
|
arany
|
|
Kocsis Csongor
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Világbajnokság |
|
+125 kg
|
arany
|
|
Kupcsik László
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
90 kg
|
arany
|
|
Kopcsik László
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
82,5 kg
|
ezüst
|
|
Németh Zsófia
|
Erõemelés |
Fekve nyomás | Európa-bajnokság |
|
60 kg
|
bronz 97,5 kg
|
|
Kokas Gergely
|
Evezés |
Egypárevezõs | Világbajnokság |
|
|
bronz 6:53.14
|
|
Béres Alexandra
|
Fitnesz |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Gyurácz Eszter
|
Fitnesz |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Kordé Emese
|
Fitnesz |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Kordé Emese
|
Fitnesz |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Csernák Endre
|
Fitnesz |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Fazekas Attila
|
Fitnesz |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Ondrik Tibor
|
Íjászat |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Ondrik Tibor
|
Íjászat |
| Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Povázson János
|
Íjászat |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Szokol Antal
|
Íjászat |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Pétervári Pál
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
|
|
arany 2:44.04
|
|
Pétervári Pál
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
|
arany 2:57.30
|
|
Kolozsvári Gábor
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
|
bronz 2:45.17
|
|
Fürdök Gábor
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:53.07
|
|
Pulai Imre
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:45.068
|
|
Novák Ferenc
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:45.068
|
|
Györe Attila
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
|
|
arany 2:39.37
|
|
Györe Attila
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
|
arany 2:44.35
|
|
Csabai Edvin
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
|
|
arany 2:39.37
|
|
Csabai Edvin
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
|
arany 2:44.35
|
|
Jakus Béla
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
|
ezüst 2:48.06
|
|
Bitters Csaba
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
|
ezüst 2:48.06
|
|
Horváth Csaba
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:19.451
|
|
Storcz Botond Norbert
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:22.569
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:22.569
|
|
Belicza Béla
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:19.451
|
|
Vereckei Ákos
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:22.569
|
|
Kommerer Zoltán
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:22.569
|
|
Gajárszki Áron
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:19.451
|
|
Kozmann György
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:19.451
|
|
Kőbán Rita
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 41.582
|
|
Kőbán Rita
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:51.930
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:52.30
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
1000 m
|
ezüst 3:56.80
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:55.932
|
|
Vereckei Ákos
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
1000 m
|
arany 3:72.74
|
|
Vereckei Ákos
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
arany 1:38.824
|
|
Salga István
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
|
arany 2:18.14
|
|
Salga István
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
|
ezüst 2:35.00
|
|
Szonda Kornélia
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
|
ezüst 2:47.00
|
|
Kammerer Zoltán
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
1000 m
|
ezüst 3:14.26
|
|
Kammerer Zoltán
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:29.36
|
|
Storcz Botond Norbert
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:32.439
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:32.439
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:41.50
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
1000 m
|
ezüst 3:38.91
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:43.568
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 40.254
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:41.50
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
bronz 1:43.568
|
|
Viski Erzsébet
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 40.254
|
|
Fehérvári Vince
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 33.055
|
|
Hegedűs Róbert
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 33.055
|
|
Vereckei Ákos
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
1000 m
|
ezüst 3:14.26
|
|
Vereckei Ákos
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
ezüst 1:29.36
|
|
Bóta Kinga
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:38.997
|
|
Barócsi Andrea
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
1000 m
|
ezüst 3:38.91
|
|
Barócsi Andrea
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
bronz 3:38.997
|
|
Szakály Viktor
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
|
arany 2:24.52
|
|
Jámbor Attila
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
|
bronz 2:18.02
|
|
Jámbor Attila
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
|
arany 2:24.52
|
|
Pitz Andrea
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
|
arany 2:31.57
|
|
Pitz Andrea
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
|
arany 2:35.44
|
|
Csay Renáta
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
|
arany 2:31.57
|
|
Csay Renáta
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
|
arany 2:35.44
|
|
Székely Viktor
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
|
bronz 2:18.02
|
|
Kőbán Rita
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 39.988
|
|
Kőbán Rita
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
arany 1:33.973
|
|
Kammerer Zoltán
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
arany 2:53.064
|
|
Storcz Botond Norbert
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
arany 2:53.064
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
arany 2:53.064
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
arany 1:35.12
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 36.459
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 39.988
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
arany 1:33.973
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
arany 1:35.12
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 36.459
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 39.988
|
|
Szabó Szilvia
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
arany 1:33.973
|
|
Viski Erzsébet
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
arany 1:35.12
|
|
Viski Erzsébet
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 36.459
|
|
Viski Erzsébet
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 39.988
|
|
Viski Erzsébet
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
500 m
|
arany 1:33.973
|
|
Kajner Gyula
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 30.835
|
|
Fehérvári Vince
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 30.835
|
|
Hegedűs Róbert
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 30.835
|
|
Beé István
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
200 m
|
arany 30.835
|
|
Vereckei Ákos
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
|
1000 m
|
arany 2:53.064
|
|
Bóta Kinga
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
500 m
|
arany 1:35.12
|
|
Bóta Kinga
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
ezüst 36.459
|
|
Ladinszki László
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Fischer Mihály
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Német Open Nyílt Karate Bajnokság |
Németország |
|
ezüst
|
|
Rumi István
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Körmendi Zsolt
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Ladinszki László
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Nádas Tamás
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Pethõ Tibor
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Utasi Viktor
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Sraga Zoltán
|
Karate-dó |
Goju-Ryu | Goju-Ryu Karate Európa-bajnokság |
Walldürn |
|
bronz
|
|
Hegedűs Livia
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kiss Attila
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
+80 kg
|
arany
|
|
Csábi Bettina
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Diós Éva
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Horváth Lajos
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
80 kg
|
arany
|
|
Motzer Melinda
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Fodor Andrea
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Vámosi Péter
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
+80 kg
|
ezüst
|
|
Nagy Tibor
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Kollár Csaba
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Balázs Zsolt
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Szalai László
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Katona Csaba
|
Karate-dó |
Kyokushin (Kiokusin) | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Szani Edit
|
Karate-dó |
Nanbudó | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Szani Edit
|
Karate-dó |
Nanbudó | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Szani Katalin
|
Karate-dó |
Nanbudó | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Iszak Erika
|
Karate-dó |
Nanbudó | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Zámbó Virág
|
Karate-dó |
Nanbudó | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Schwarcz Péter
|
Karate-dó |
Shotokan | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Rózsahegyi László
|
Karate-dó |
Shotokan | WKF Kadet, Junior Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Gergely Imre
|
Kick-box |
Full-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Árvai Róbert
|
Kick-box |
Full-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Bödő Csilla
|
Kick-box |
Full-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Pesuth Rita
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Szilágyi Diána
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Debreczeni Dezső
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Dancsó Zoltán
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Tóth László
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Pesuth Rita
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Tápai Ágnes
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Tóth László
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Hudoba Tamás
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Rebrei József
|
Kick-box |
WAKO Thai-box | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Pólyi Ildikó
|
Kötélugrás |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Pólyi Éva
|
Kötélugrás |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Lévai Anett
|
Kötélugrás |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kovács Judit
|
Kötélugrás |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kovács Judit
|
Kötélugrás |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kiss Attila
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Csábi Bettina
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Nagy Zsolt
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Ambruzs Szabolcs
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Kovacsek Zoltán
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Ligeti Ernő
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Nicsovics Barbara
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Vadas Mihály
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Varga Péter
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Miló Viktória
|
Kung-fu |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Serflek József
|
Kung-fu |
| IMAF Világbajnokság |
Budapest |
|
arany
|
|
Pál Tamás
|
Lábtenisz |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Lázár Vilmos
|
Lovassport |
Fogathajtás - kettesfogat | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Lázár Vilmos
|
Lovassport |
Fogathajtás - kettesfogat | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Lázár Zoltán
|
Lovassport |
Fogathajtás - kettesfogat | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Lázár Zoltán
|
Lovassport |
Fogathajtás - kettesfogat | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Hegedűs Imre
|
Lovassport |
Fogathajtás - kettesfogat | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Nyúl Zoltán
|
Lovassport |
Fogathajtás - kettesfogat | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Németh Krisztián
|
Modellezés |
Hajómodellezés | Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Tarr Tamás
|
Modellezés |
Hajómodellezés | Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Tarr Tamás
|
Modellezés |
Hajómodellezés | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Novics József
|
Modellezés |
Hajómodellezés | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Müller Krisztián
|
Modellezés |
Hajómodellezés | Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Köteles Ádám
|
Modellezés |
Repülőmodellezés | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Havas Attila
|
Motorcsónaksport |
| Európa-bajnokság |
|
500 cm3
|
bronz
|
|
Havas Attila
|
Motorcsónaksport |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Havas Attila
|
Motorcsónaksport |
| Világbajnokság |
|
500 cm3
|
ezüst
|
|
Mihaldinecz Rudolf
|
Motorcsónaksport |
| Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
ifj.Sándor Péter
|
Motorcsónaksport |
| Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Lengyel Imre
|
Műugrás |
Műugrás | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst 402.3
|
|
Balogh Gábor
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 5397
|
|
Balogh Gábor
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 5568
|
|
Balogh Gábor
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 5297
|
|
Balogh Gábor
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 16020
|
|
Hanzély Ákos
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 16604
|
|
Hanzély Ákos
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 5397
|
|
Hanzély Ákos
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst 5598
|
|
Hanzély Ákos
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 5297
|
|
Hanzély Ákos
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 16020
|
|
Sárfalvi Péter
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 5673
|
|
Sárfalvi Péter
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 16604
|
|
Sárfalvi Péter
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 5397
|
|
Sárfalvi Péter
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 5297
|
|
Sárfalvi Péter
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 16020
|
|
Madaras Ádám
|
Öttusa |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany 16604
|
|
Vörös Zsuzsanna
|
Öttusa |
| Világbajnokság |
|
|
arany 5319
|
|
Orosi János
|
Rádióamatőr-sport |
RH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Moravszki János
|
Rádióamatőr-sport |
RH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Cserháti József
|
Rádióamatőr-sport |
RH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
László Károly
|
Rádióamatőr-sport |
RH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Farkas Imre
|
Rádióamatőr-sport |
RH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Patocskai István
|
Rádióamatőr-sport |
RH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Horváth Judit
|
Rádióamatőr-sport |
URH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Zarnóczay Klára
|
Rádióamatőr-sport |
URH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Vavrik Andrea
|
Rádióamatőr-sport |
URH - Rádióforgalmi sport | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Papanitz Zoltán
|
Sportlövészet |
Pisztolyos - Légpisztoly | Európa-bajnokság |
|
60
|
bronz 1732
|
|
Karacs Zsolt
|
Sportlövészet |
Pisztolyos - Légpisztoly | Európa-bajnokság |
|
60
|
bronz 1732
|
|
Simon Attila
|
Sportlövészet |
Pisztolyos - Légpisztoly | Európa-bajnokság |
|
60
|
bronz 1732
|
|
Ángyán József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
ezüst 392
|
|
Ángyán József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
ezüst 1163
|
|
Sike József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
arany 385
|
|
Sike József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
ezüst 1163
|
|
Sike József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
30+30
|
bronz 676
|
|
Tasi Tamás
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
ezüst 1163
|
|
Madari Csilla
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
20+20
|
bronz 1037
|
|
Madari Csilla
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
bronz 1035
|
|
Kuti Orsolya
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
20+20
|
bronz 1037
|
|
Kuti Orsolya
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
bronz 1035
|
|
Mester Orsolya
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
20+20
|
bronz 1037
|
|
Mester Orsolya
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futócél | Európa-bajnokság |
|
40
|
bronz 1035
|
|
Ángyán József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futóvad | Európa-bajnokság |
|
30+30
|
bronz 1751
|
|
Sike József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futóvad | Európa-bajnokság |
|
30+30
|
bronz 589
|
|
Sike József
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futóvad | Európa-bajnokság |
|
30+30
|
bronz 1751
|
|
Tasi Tamás
|
Sportlövészet |
Vadászos - Futóvad | Európa-bajnokság |
|
30+30
|
bronz 1751
|
|
Takács Mária
|
Súlyemelés |
Lökés | Európa-bajnokság |
|
75 kg
|
ezüst 125 kg
|
|
Márkus Erzsébet
|
Súlyemelés |
Ősszetett | Világbajnokság |
|
69 kg
|
bronz 232,5 kg
|
|
Márkus Erzsébet
|
Súlyemelés |
Szakítás | Európa-bajnokság |
|
69 kg
|
ezüst 100 kg
|
|
Márkus Erzsébet
|
Súlyemelés |
Szakítás | Világbajnokság |
|
69 kg
|
arany 107,5 kg
|
|
Kocsis Mária
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Baranyi József
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Gergely József
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Gombos László
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Gombos László
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Zsótér Judit
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Farkas lstván
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Bakos Bettina
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Dalmati Nóra
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Farkas András
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
dr.Lénárt Agota
|
Számszeríjászat |
Field | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Sidi Péter
|
Számszeríjászat |
Match | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Nick Árpád
|
Szkander |
| Világbajnokság |
|
+100 kg
|
bronz
|
|
Mendler László
|
Szkander |
| Világbajnokság |
|
90 kg
|
ezüst
|
|
Szabó Csaba
|
Szkander |
| Európa-bajnokság |
|
+110 kg
|
ezüst
|
|
Szabó Csaba
|
Szkander |
| Világbajnokság |
|
+110 kg
|
bronz
|
|
Lakatos János
|
Szkander |
| Európa-bajnokság |
|
80 kg
|
bronz
|
|
Lakatos János
|
Szkander |
| Világbajnokság |
|
80 kg
|
bronz
|
|
Kenyeres Miklós
|
Szkander |
| Világbajnokság |
|
90 kg
|
bronz
|
|
Péntek Anikó
|
Szkander |
| Európa-bajnokság |
|
60 kg
|
bronz
|
|
Péntek Anikó
|
Szkander |
| Világbajnokság |
|
60 kg
|
bronz
|
|
Tuboly Erika
|
Szkander |
| Európa-bajnokság |
|
60 kg
|
bronz
|
|
Rizek Lajos
|
Szkander |
| Európa-bajnokság |
|
+110 kg
|
bronz
|
|
Perjési Dániel
|
Szkander |
| Európa-bajnokság |
|
58 kg
|
bronz
|
|
dr.Molnár Ákos
|
Szörfözés |
Grand Masters | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
dr.Molnár Ákos
|
Szörfözés |
Masters | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Rovnyai János
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Rovnyai János
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Líbor Dezső
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Líbor Dezső
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Líbor Dezső
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Líbor Dezső
|
Szumó |
| Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Bodnár Gyula
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Bodnár Gyula
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Rajkai Andrea
|
Taekwondo |
ITF Taekwondo | Európa-bajnokság |
|
63 kg
|
ezüst
|
|
Takács Ádám
|
Taekwondo |
ITF Taekwondo | Európa-bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Kiss Zsolt Gábor
|
Taekwondo |
ITF Taekwondo | Európa-bajnokság |
|
54 kg
|
bronz
|
|
Gál Péter
|
Testépítés |
| Világbajnokság |
|
80 kg
|
ezüst
|
|
Palatinusz Tünde
|
Testépítés |
Fitnesz | Európa-bajnokság |
|
160 cm
|
ezüst
|
|
Csollány Szilveszter
|
Torna |
Gyűrű | Világbajnokság |
|
|
ezüst 9,737
|
|
Kovács Ágnes
|
Úszás |
Mellúszás | Európa-bajnokság |
|
50 m
|
arany 31.44
|
|
Kovács Ágnes
|
Úszás |
Mellúszás | Európa-bajnokság |
|
100 m
|
arany 01:08.75
|
|
Kovács Ágnes
|
Úszás |
Mellúszás | Európa-bajnokság |
|
200 m
|
arany 02:27.12
|
|
Güttler Károly
|
Úszás |
Mellúszás | Európa-bajnokság |
|
50 m
|
bronz 28.29
|
|
Csaba Edina
|
Vívás |
Kardvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Nagy Tímea
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Nagy Tímea
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Szalay Gyöngyi
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Hormay Adrienn
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Mincza Ildikó
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Mincza Ildikó
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Tóth Hajnalka
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Tóth Hajnalka
|
Vívás |
Párbajtõrvívás | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Mohamed Aida
|
Vívás |
Tőrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Lantos Gabriella
|
Vívás |
Tőrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Knapek Edina
|
Vívás |
Tőrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Marsi Márk
|
Vívás |
Tőrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Varga Katalin
|
Vívás |
Tőrvívás | Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Biros Péter
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Fodor Rajmund
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kásás Tamás
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kiss Gergely
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kósz Zoltán
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Molnár Tamás
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Márcz Tamás
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Steinmetz Barnabás
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Székely Bulcsú
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Vári Attila
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Tóth Frank
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Vincze Balázs
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kiss Csaba
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|
|
Kovács Zoltán
|
Vizilabda |
| Európa-bajnokság |
|
|
arany
|