Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

2000 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Boros Norbert Aerobik Világbajnokság ezüst
Csapattagok Horváth Miklós Akrobatikus rock'n'roll Világkupa bronz
Csapattagok Kiss Katalin Akrobatikus rock'n'roll Világkupa bronz
Szendrey Tibor Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Szendrey Tibor Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Béres László Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Horváth Imre Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Balla József Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Farkas Gábor Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Farkas Gábor Asztali labdarúgás Világbajnokság bronz
Csapattagok Horváth Linda Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Horváth Linda Asztali labdarúgás Világbajnokság bronz
Csapattagok Molnár Anita Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Schleer Zsuzsa Asztali labdarúgás Világbajnokság arany
Csapattagok Bátorfi Csilla Asztalitenisz Európa-bajnokság Bremen arany
Csapattagok Tóth Krisztina Asztalitenisz Európa-bajnokság Bremen arany
Csapattagok Bátorfi Csilla Asztalitenisz Európa-bajnokság Bremen arany
Csapattagok Tóth Krisztina Asztalitenisz Európa-bajnokság Bremen arany
Csapattagok Molnár Zita Asztalitenisz Európa-bajnokság Bremen arany
Csapattagok Fazekas Mária Asztalitenisz Európa-bajnokság Bremen arany
Bérczes Edit Atlétika Hosszútávfutás Európa-bajnokság arany
02:31.2
Korányi Balázs Atlétika Síkfutás Európa-bajnokság 800 m
bronz
01:48.4
Csapattagok Nyilasi Péter Atlétika Váltófutás Európa-bajnokság 4 x 400 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Kilvinger Attila Atlétika Váltófutás Európa-bajnokság 4 x 400 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Dombi Zétény Atlétika Váltófutás Európa-bajnokság 4 x 400 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Bédi Tibor Atlétika Váltófutás Európa-bajnokság 4 x 400 m
bronz
03:09.3
Szász László Autósport Hegyi Európa-bajnokság ezüst
Bárdosi Sándor Birkózás Kötöttfogás Olimpia 85 kg
ezüst
Deák-Bárdos Mihály Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 130 kg
bronz
Hirbik Csaba Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 69 kg
ezüst
Majoros István Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 58 kg
arany
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 1500 m
arany
12:46.6
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 800 m
ezüst
06:42.3
Csák József Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 60 kg
ezüst
Csapattagok Rácz Marene Darts Európa-bajnokság arany
Rácz Marene Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Rácz Marene Darts Európa-bajnokság ezüst
Rácz Marene Darts Világbajnokság arany
Csapattagok Rácz Marene Darts Világbajnokság arany
Rácz Marene Darts Világbajnokság arany
Urgyán Adél Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Urgyán Adél Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Urgyán Adél Darts Világbajnokság arany
Urgyán Adél Darts Világbajnokság ezüst
Urgyán Adél Darts Világbajnokság ezüst
Koch Róbert Darts Világbajnokság arany
Csapattagok Koch Róbert Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Pipicz János Darts Világbajnokság bronz
Székely Levente Darts Világbajnokság ezüst
Süveges István Darts Világbajnokság arany
Csapattagok Süveges István Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Kautzky Nóra Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kautzky Nóra Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Bozsók Attila Darts Európa-bajnokság bronz
Bozsók Attila Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Bozsók Attila Darts Világbajnokság bronz
Czomba József Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fábián Ferenc Darts Európa-bajnokság bronz
Fábián Ferenc Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fábián Ferenc Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Bánhidy Dorottya Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bánhidy Dorottya Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Meszes Norbert Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Meszes Norbert Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Cserpes Ágnes Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kondákor Fanni Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kaszap Melinda Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bandula József Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Vincze Márk Darts Európa-bajnokság bronz
Boros Norbert Fitnesz Európa-bajnokság ezüst
Oláh Anita Fitnesz Európa-bajnokság arany
Oláh Anita Fitnesz Világbajnokság ezüst
Kordé Emese Fitnesz Európa-bajnokság bronz
Kőszegi Diana Európa-bajnokság arany
Ondrik Tibor Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Ondrik Tibor Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Povázson János Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szokol Antal Íjászat Európa-bajnokság ezüst
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
2:24.813
Pétervári Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
2:50.32
Pétervári Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság bronz
2:40.37.855
Csapattagok Pulai Imre Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:51.284
Csapattagok Novák Ferenc Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:51.284
Csapattagok Györe Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
2:31.07.4
Csapattagok Csabai Edvin Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
2:31.07.4
Jámbor Attila Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság bronz
2:27.16
Salga István Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
2:22.32.4
Szonda Kornélia Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
2:34.22.056
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
arany
1:47.055
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
arany
1:47.055
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:58.580
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:58.580
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:16.357
Csapattagok Veréb Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:16.357
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:34.946
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
arany
2:55.188
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
arany
2:55.188
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
arany
2:55.188
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:34.946
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:34.946
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:34.946
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
arany
2:55.188
S.Kovács Ádám Karate-dó EKF junior Europa-bajnoksag ezüst
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Yoshukai Karate Világbajnokság Birmingham bronz
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Yoshukai Karate Világbajnokság Birmingham ezüst
Tóth Attila Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Haszmann Béla Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Világbajnokság ezüst
Soós Krisztina Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Szabó István Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Motzer Melinda Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Szövetes Veronika Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Bálint Anita Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Sós-Bencze Mónika Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szani Edit Karate-dó Nanbudó Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szani Katalin Karate-dó Nanbudó Világbajnokság ezüst
Iszak Erika Karate-dó Nanbudó Világbajnokság ezüst
Csapattagok Iszak Erika Karate-dó Nanbudó Világbajnokság ezüst
Csapattagok Varga Orsolya Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Schwarcz Péter Karate-dó Shotokan Világbajnokság bronz
Bogyor Szabolcs Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Hódosi Ágnes Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Huszka Júlia Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tóth Beatrix Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Rimaszombati Erika Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan Asai Világkupa bronz
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan Asai Világkupa ezüst
Bodrogi László Kerékpározás Országúti szakág Világbajnokság bronz
56:45.00
Csapattagok Balogh Beatrix Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Deli Rita Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Zsemberyné-Simics Judit Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Farkas Ágnes Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Farkas Andrea Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Pigniczki Krisztina Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kántor Anikó Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Sugár Timea Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kökény Beatrix Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Siti Eszter Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kulcsár Anita Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Löwy Dóra Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Nagy Anikó Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Pálffy Zsuzsa Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Pádár Ildikó Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Nagy Krisztina Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Pálinger Katalin Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Radulovics Bojana Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Zsemberyné-Simics Judit Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Kirszer Erika Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Siti Beáta Kézilabda Olimpia ezüst
Csapattagok Kindl Gabriella Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Brigovácz Nikolett Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Siti Beáta Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Pálinger Katalin Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Pádár Ildikó Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kulcsár Anita Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kökény Beatrix Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kántor Anikó Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Farkas Ágnes Kézilabda Európa-bajnokság arany
Csapattagok Pigniczki Krisztina Kézilabda Olimpia ezüst
Bödő Csilla Kick-box Full-contact Európa-bajnokság arany
Sárosi Zsolt Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Csicsely Szilvia Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Tápai Ágnes Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Jorcsák József Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Dénes István Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Dancsó Zoltán Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Tápai Ágnes Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Tóth László Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
dr.Linczmayer Szilvia Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Poropszki Krisztina Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Kovács Viktória Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Koszogovits Mihály Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Nagy Tibor Kick-box Thai-box Európa-bajnokság bronz
Kovács Judit Kötélugrás Európa-bajnokság arany
Gozdán Ágota Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Gozdán Ágota Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Tóth Gábor Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Hartyáni Dániel Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Juhász István Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Földi Nikoletta Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Szarvák Henrietta Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Alapi Zoltán Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Kapás Ágnes Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Kapás Ágnes Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Budavölgyi Veronika Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Csapattagok Végh Dóra Lábtoll-labdázás Világbajnokság bronz
Németh Krisztián Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
Németh Krisztián Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
Tóth Zoltán Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Tóth Tibor Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Nótáros Attila Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Vörös Jenõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Vörös Jenõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kerner Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Havas Attila Motorcsónaksport Európa-bajnokság 700 cm3
arany
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság arany
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság 500 cm3
bronz
ifj.Sándor Péter Motorcsónaksport Világbajnokság bronz
Kovács László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
bronz
Kovács László Motorcsónaksport Európa-bajnokság bronz
Feil János Motorcsónaksport Világbajnokság 350 cm3
bronz
Galovics László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 550 cm3
arany
Futó László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 550 cm3
ezüst
Vassányi Viktor Motorcsónaksport Európa-bajnokság 550 cm3
ezüst
Scerbinin Szergej Motorcsónaksport Európa-bajnokság 550 cm3
bronz
Lengyel László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 550 cm3
bronz
Németh Kornél Motorsport Morokrossz Európa-bajnokság bronz
Erdei Zsolt Ökölvívás Európa-bajnokság arany
Erdei Zsolt Ökölvívás Olimpia bronz
Lakatos Pál Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Farkas György Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Kótai Mihály Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Garai Emil Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Balogh Gábor Öttusa Európa-bajnokság arany
5087
Balogh Gábor Öttusa Olimpia ezüst
5353
Balogh Gábor Öttusa Világbajnokság ezüst
5551
Csapattagok Hanzély Ákos Öttusa Európa-bajnokság arany
5087
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Európa-bajnokság arany
5087
Csapattagok Kállai Ákos Öttusa Világbajnokság bronz
5203
Csapattagok Madaras Ádám Öttusa Világbajnokság bronz
5203
Vörös Zsuzsanna Öttusa Európa-bajnokság arany
5485
Csapattagok Vörös Zsuzsanna Öttusa Európa-bajnokság arany
15593
Csapattagok Vörös Zsuzsanna Öttusa Világbajnokság arany
4950
Csapattagok Máthé Vivien Öttusa Európa-bajnokság bronz
4530
Csapattagok Máthé Vivien Öttusa Világbajnokság arany
4950
Csapattagok Simóka Bea Öttusa Európa-bajnokság arany
15593
Csapattagok Simóka Bea Öttusa Európa-bajnokság bronz
4530
Csapattagok Simóka Bea Öttusa Világbajnokság arany
4950
Csapattagok Füri Csilla Öttusa Európa-bajnokság arany
15593
Csapattagok Kovács Gábor Öttusa Világbajnokság bronz
5203
Csapattagok Simóka Nóra Öttusa Európa-bajnokság bronz
4530
Csapattagok Cserpák Zsolt Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Cserpák Zsolt Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Venczel Gábor Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Viraszkó Zoltán Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Orosi János Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Csapattagok Orosi János Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Moravszki János Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Cserháti József Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Csapattagok Cserháti József Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok László Károly Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Farkas Imre Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Patocskai István Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Katus Gyula Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Lantos János Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Erdei Attila Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Ambrus Tibor Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Magyar Szilárd Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Tímár Gábor Sporthorgászat Világbajnokság bronz
Csapattagok Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1175
Csapattagok Tóth Anita Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1175
Csapattagok Vincze Kinga Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1175
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1718
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1136
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
680.2
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1718
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1136
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1718
Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
382
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1136
Csapattagok Kuti Orsolya Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
1086
Csapattagok Kuti Orsolya Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1057
Csapattagok Máthé Edit Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
1086
Csapattagok Máthé Edit Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1057
Csapattagok Bujtor Gabriella Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
1086
Csapattagok Bujtor Gabriella Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1057
Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 75
ezüst
90
Csapattagok Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 75
ezüst
193
Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Olimpia 75
bronz
93
Csapattagok Göbölös Ibolya Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 75
ezüst
193
Csapattagok Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 75
ezüst
193
Márkus Erzsébet Súlyemelés Olimpia 69 kg
ezüst
242,5 kg
Ajkay Anikó Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 53 kg
bronz
97,5 kg
Sidi Péter Számszeríjászat Match Európa-bajnokság bronz
Kelemen László Szkander Világbajnokság 90 kg
ezüst
Péntek Anikó Szkander Európa-bajnokság 60 kg
bronz
Hazafi Imre Szkander Európa-bajnokság 75 kg
bronz
Kismóni János Szumó Világbajnokság 85 kg
bronz
Asztalos Péter Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 54 kg
arany
Vecseri Erika Tekézés Világbajnokság bronz
1479 fa
Magas István Testépítés Európa-bajnokság 65 kg
arany
Pintér Beatrix Testépítés Fitnesz Európa-bajnokság +160 cm
bronz
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Európa-bajnokság ezüst
9,675
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Olimpia arany
9,850
Csapattagok Szomjas Borbála Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Góg Anikó Triatlon Európa-bajnokság arany
Góg Anikó Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nagymihály Adrienn Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Czérna Rita Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kroneraff Ágnes Triatlon Európa-bajnokság arany
Szabados Béla Úszás Gyorsúszás Világbajnokság 200 m
arany
01:45.27
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 50 m
arany
31.68
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 200 m
ezüst
02:26.85
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Olimpia 200 m
arany
02:24.35
Batházi István Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság 400 m
arany
04:18.51
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Európa-bajnokság arany
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Európa-bajnokság arany
Nagy Tímea Vívás Párbajtõrvívás Olimpia arany
Kulcsár Krisztián Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság ezüst
Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Hormay Adrienn Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tóth Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fodor Kinga Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Kósz Zoltán Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Márcz Tamás Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Székely Bulcsú Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Olimpia arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Miklós
Kiss Katalin
2000 Világkupa bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szendrey Tibor
Béres László
Horváth Imre
Balla József
Farkas Gábor
2000 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Linda
Molnár Anita
Schleer Zsuzsa
2000 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bátorfi Csilla
Tóth Krisztina
2000 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tóth Krisztina
Bátorfi Csilla
Molnár Zita
Fazekas Mária
2000 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nyilasi Péter
Kilvinger Attila
Dombi Zétény
Bédi Tibor
2000 Váltófutás Európa-bajnokság 4 x 400 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rácz Marene
Kautzky Nóra
Bánhidy Dorottya
Cserpes Ágnes
Kondákor Fanni
Kaszap Melinda
2000 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rácz Marene
Urgyán Adél
2000 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rácz Marene
Urgyán Adél
2000 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Koch Róbert
Pipicz János
Süveges István
Bozsók Attila
Fábián Ferenc
Meszes Norbert
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kautzky Nóra
Bánhidy Dorottya
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bozsók Attila
Fábián Ferenc
Meszes Norbert
Bandula József
Vincze Márk
2000 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ondrik Tibor
Povázson János
Szokol Antal
2000 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pulai Imre
Novák Ferenc
2000 C-2 - Gyorsasági kenu Olimpia 500 m
arany
1:51.284
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Györe Attila
Csabai Edvin
2000 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
2:31.07.4
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Storcz Botond Norbert
2000 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
arany
1:47.055
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
2000 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:58.580
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bártfai Krisztián
Veréb Krisztián
2000 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
bronz
3:16.357
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Viski Erzsébet
2000 K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:34.946
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Storcz Botond Norbert
Horváth Gábor
Vereckei Ákos
2000 K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 1000 m
arany
2:55.188
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szani Edit
Szani Katalin
Iszak Erika
2000 Nanbudó Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Varga Orsolya
Hódosi Ágnes
Huszka Júlia
Tóth Beatrix
Rimaszombati Erika
2000 Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Beatrix
Deli Rita
Farkas Ágnes
Farkas Andrea
Kántor Anikó
Kökény Beatrix
Kulcsár Anita
Löwy Dóra
Nagy Anikó
Pádár Ildikó
Pálinger Katalin
Radulovics Bojana
Zsemberyné-Simics Judit
Siti Beáta
Pigniczki Krisztina
2000 Olimpia ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Zsemberyné-Simics Judit
Pigniczki Krisztina
Sugár Timea
Siti Eszter
Pálffy Zsuzsa
Nagy Krisztina
Kirszer Erika
Kindl Gabriella
Brigovácz Nikolett
Siti Beáta
Pálinger Katalin
Pádár Ildikó
Kulcsár Anita
Kökény Beatrix
Kántor Anikó
Farkas Ágnes
2000 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gozdán Ágota
Kapás Ágnes
Budavölgyi Veronika
Végh Dóra
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hartyáni Dániel
Juhász István
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Földi Nikoletta
Szarvák Henrietta
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Alapi Zoltán
Kapás Ágnes
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nótáros Attila
Vörös Jenõ
Kerner Ferenc
2000 Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Gábor
Hanzély Ákos
Sárfalvi Péter
2000 Európa-bajnokság arany
5087
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kállai Ákos
Madaras Ádám
Kovács Gábor
2000 Világbajnokság bronz
5203
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vörös Zsuzsanna
Simóka Bea
Füri Csilla
2000 Európa-bajnokság arany
15593
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vörös Zsuzsanna
Máthé Vivien
Simóka Bea
2000 Világbajnokság arany
4950
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Máthé Vivien
Simóka Bea
Simóka Nóra
2000 Európa-bajnokság bronz
4530
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserpák Zsolt
Venczel Gábor
Viraszkó Zoltán
2000 RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Orosi János
Moravszki János
László Károly
2000 URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserháti József
Farkas Imre
Patocskai István
2000 URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Katus Gyula
Lantos János
Erdei Attila
Ambrus Tibor
Magyar Szilárd
Tímár Gábor
2000 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Joó Éva
Tóth Anita
Vincze Kinga
2000 Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1175
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ángyán József
Sike József
Tasi Tamás
2000 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1718
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ángyán József
Sike József
Tasi Tamás
2000 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1136
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kuti Orsolya
Máthé Edit
Bujtor Gabriella
2000 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
1086
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kuti Orsolya
Máthé Edit
Bujtor Gabriella
2000 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1057
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Igaly Diana
Göbölös Ibolya
Vasvári Erzsébet
2000 Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 75
ezüst
193
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szomjas Borbála
Góg Anikó
Nagymihály Adrienn
Czérna Rita
Kroneraff Ágnes
2000 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
2000 Repülő Hollandi osztály Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Király Hajnalka
Hormay Adrienn
Tóth Hajnalka
Fodor Kinga
2000 Párbajtõrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Biros Péter
Fodor Rajmund
Kásás Tamás
Kiss Gergely
Kósz Zoltán
Molnár Tamás
Márcz Tamás
Steinmetz Barnabás
Szécsi Zoltán
Székely Bulcsú
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Vári Attila
2000 Olimpia arany