Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

2001 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Katus Attila Aerobik Világbajnokság arany
Csapattagok Katus Tamás Aerobik Világbajnokság arany
Csapattagok Szentgyörgyi Rómeó Aerobik Világbajnokság arany
Szloboda Éva Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Szloboda Éva Aerobik Világbajnokság bronz
Csapattagok Horváth Miklós Akrobatikus rock'n'roll Világkupa ezüst
Csapattagok Százlá'Boogie-Woogie formáció Akrobatikus rock'n'roll Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kiss Katalin Akrobatikus rock'n'roll Világkupa ezüst
Kálmán Péter Autósport Gokart Európa-bajnokság ezüst
Deák-Bárdos Mihály Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 130 kg
arany
Deák-Bárdos Mihály Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 130 kg
ezüst
Bánkúti Zsolt Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 58 kg
arany
Ritter Árpád Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 76 kg
bronz
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7303 pont
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7303 pont
Csapattagok Mede Márton Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7303 pont
Csapattagok László Dezső Búvársport Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7303 pont
Csapattagok Pernyei Réka Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4132 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4172 pont
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4172 pont
Csapattagok Bognár Bernadett Búvársport Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4132 pont
Balázs Péter Búvársport Őtbójás gyakotlat Világbajnokság ezüst
2385 pont
Czech Viktória Búvársport Őtbójás gyakotlat Világbajnokság bronz
2148 pont
Kanyó Dénes Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 400 m
ezüst
2:52.1
Vinkler Péter Búvársport Uszonyos és búvárúszás Európa-bajnokság 800 m
bronz
6:14.9
Vinkler Péter Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 1500 m
arany
12:40.3
Vinkler Péter Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 800 m
ezüst
06:36.9
Vinkler Péter Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 400 m
bronz
03:01.8
Csapattagok Debreceni Hajnalka Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 200 m
bronz
6:47.86
Csapattagok Lábodi Laura Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 200 m
bronz
6:47.86
Csapattagok Somossy Judit Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 200 m
bronz
6:47.86
Csapattagok Székely Andrea Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 200 m
bronz
6:47.86
Csizmadia Antal Cselgáncs (Dzsudó) Világbajnokság 100 kg
ezüst
Csizmadia Zoltán Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fazekas-K. Ede Csúszókorong Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szabó Ferenc Csúszókorong Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Csontos József Csúszókorong Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Solymosi István Csúszókorong Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Erdélyi Károly Csúszókorong Európa-bajnokság ezüst
Rácz Marene Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Rácz Marene Darts Világbajnokság ezüst
Rácz Marene Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Rácz Marene Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Urgyán Adél Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Urgyán Adél Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Urgyán Adél Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Székely Levente Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Székely Levente Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kautzky Nóra Darts Európa-bajnokság arany
Kautzky Nóra Darts Európa-bajnokság ezüst
Kautzky Nóra Darts Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kautzky Nóra Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kautzky Nóra Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Czomba József Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Czomba József Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Bánhidy Dorottya Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bánhidy Dorottya Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Bánhidy Dorottya Darts Világbajnokság bronz
Csapattagok Molnár Nelli Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Molnár Nelli Darts Világbajnokság ezüst
Csapattagok Bezzegh Nándor Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Hatos József Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Port Attila Darts Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fekete Nóra Darts Európa-bajnokság arany
Csapattagok Csomor Erika Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Csomor Erika Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csomor Erika Duatlon Világbajnokság arany
Csomor Erika Duatlon Világbajnokság ezüst
Csomor Erika Duatlon Világbajnokság ezüst
03:04.4
Csapattagok Spiegl Judit Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Góg Anikó Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Mészáros Tibor Erõemelés Erõemelés Európa-bajnokság +125 kg
ezüst
Onozó Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 100 kg
arany
Onozó Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 100 kg
arany
Kupcsik László Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 90 kg
arany
Jancsár Sándor Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 56 kg
ezüst
Csapattagok Petõ Tibor Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Világbajnokság arany
6:14.16
Csapattagok Haller Ákos Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Világbajnokság arany
6:14.16
Boros Norbert Fitnesz Európa-bajnokság arany
Boros Norbert Fitnesz Világbajnokság arany
Oláh Anita Fitnesz Világbajnokság arany
Kordé Emese Fitnesz Európa-bajnokság ezüst
Kordé Emese Fitnesz Világbajnokság bronz
Lakó Viktória Fitnesz Európa-bajnokság bronz
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:50.28
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:53.58
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:53.79
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:58.23
Pétervári Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
3:02.13
Csapattagok Gajárszki Áron Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:53.33
Csapattagok Kozmann György Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
bronz
38.32
Csapattagok Györe Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:50.50
Csapattagok Györe Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
2:35.39
Csapattagok Csabai Edvin Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:50.50
Csapattagok Csabai Edvin Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
2:35.39
Csapattagok Feil Imre Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
bronz
38.32
Csapattagok Koncz István Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:53.33
Csapattagok Zala György Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:18.17
Csapattagok Belicza Béla Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:18.17
Csapattagok Kozmann György Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:18.17
Csapattagok Iván Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:18.17
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:51.16
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:54.85
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:54.58
Szabó Szilvia Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
42.33
Fehérvári Vince Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
36.45
Vereckei Ákos Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:39.50
Vereckei Ákos Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:30.65
Vereckei Ákos Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:40.72
Jámbor Attila Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:37.14
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:41.30
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:44.94
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
38.59
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:14.63
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:30.48
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:18.84
Csapattagok Veréb Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:14.63
Csapattagok Veréb Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:30.48
Csapattagok Veréb Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:18.84
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
32.88
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
32.88
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
38.59
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:41.30
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:44.94
Csapattagok Jámbor Attila Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:25.40
Csapattagok Csay Renáta Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:39.03
Csapattagok Salga István Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:25.40
Csapattagok Szonda Kornélia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:39.03
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:39.55
Csapattagok Szabó Ágnes Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:39.55
Csapattagok Hudy Bernadett Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:45.09
Csapattagok Harkai Orsolya Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:45.09
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:58.07
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:58.07
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
30.7
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:58.07
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:34.09
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:36.08
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:34.09
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:36.08
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
36.11
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:34.09
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:36.08
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
30.7
Csapattagok Hegedűs Róbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
30.7
Csapattagok Beé István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
30.7
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
36.11
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:23.30
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
36.11
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:34.09
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:36.08
Csapattagok Kökény Roland Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:58.07
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
36.11
Csapattagok Szabó Ágnes Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:23.30
Csapattagok Rasztótzky Eszter Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:23.30
Csapattagok Móni Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:23.30
S.Kovács Ádám Karate-dó WKF Junior Világbajnokság arany
S.Kovács Ádám Karate-dó EKF Kadet, Junior Európa bajnokság ezüst
Csapattagok Kozári Melinda Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Csapattagok Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Csapattagok Hegedűs Nicolett Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Marosi Ákos Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság 60 kg
bronz
Fischer Mihály Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Mohácsi Erika Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Fischer Mihály Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság Olaszország arany
Hegedűs Nicolett Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság 53 kg
bronz
Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság +60 kg
arany
Rumi István Karate-dó Goju-Ryu Európa-bajnokság arany
Krassovari Kitty Karate-dó Goju-Ryu JKF Goju-Kai Europa Bajnoksag arany
Krassovari Kitty Karate-dó Goju-Ryu World Karate Cup Nagyvárad (Oradea) arany
Hegedűs Livia Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Tóth Yvett Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Sólyom Ádám Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Török Dániel Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Róka Györgyi Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Csicsely Szilvia Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Dancsó Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Wappel Tibor Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Pruzsinszky Ivett Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Dohányos András Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Tápai Ágnes Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Miklós Anikó Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Meiszter Gábor Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Stricz Olivér Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Kiss Gábor Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Dancsó Zoltán Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Pruzsinszky Ivett Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Tóth László Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Takács Rita Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Ángyán Zoltán Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Nagy Attila Kick-box WAKO Thai-box Világbajnokság bronz
Csapattagok Knoch Balázs Korcsolyázás Gyorskorcsolya - rövidpályás (short track) Európa-bajnokság 5000 m váltó
bronz
7:23.2
Csapattagok Szántó Kornél Korcsolyázás Gyorskorcsolya - rövidpályás (short track) Európa-bajnokság 5000 m váltó
bronz
7:23.2
Csapattagok Kövér Balázs Korcsolyázás Gyorskorcsolya - rövidpályás (short track) Európa-bajnokság 5000 m váltó
bronz
7:23.2
Csapattagok Szabó Krisztián Korcsolyázás Gyorskorcsolya - rövidpályás (short track) Európa-bajnokság 5000 m váltó
bronz
7:23.2
Bíró Gergely Kung-fu Világbajnokság arany
Bíró Gergely Kung-fu Világbajnokság bronz
Kovács Géza Kung-fu Világbajnokság arany
Csapattagok Kovács Géza Kung-fu Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kovacsek Zoltán Kung-fu Világbajnokság ezüst
Kovacsek Zoltán Kung-fu Világbajnokság bronz
Ligeti Ernő Kung-fu Világbajnokság arany
Márványkövi István Kung-fu Világbajnokság arany
Sokorai Viktor Kung-fu Világbajnokság arany
Csapattagok Sokorai Viktor Kung-fu Világbajnokság ezüst
Sommsich Botond Kung-fu Világbajnokság arany
Szirtes Márton Kung-fu Világbajnokság arany
Vadas Mihály Kung-fu Világbajnokság bronz
Varga István Kung-fu Világbajnokság arany
Csapattagok Kiss László Kung-fu Világbajnokság ezüst
Tekula Zsolt Kung-fu Világbajnokság bronz
Serflek József Kung-fu IMAF Világbajnokság Tokió (東京) arany
Lázár Vilmos Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság arany
Csapattagok Lázár Vilmos Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság arany
Csapattagok Lázár Zoltán Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság arany
Csapattagok Nyúl Zoltán Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság arany
Nyúl Zoltán Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság bronz
Kukorelly Károly Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Török Zoltán Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
ifj.Nagy Sándor Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság bronz
Mihaldinecz Rudolf Motorcsónaksport Világbajnokság ezüst
Bodor Péter Motorcsónaksport Európa-bajnokság 500 cm3
bronz
ifj.Sándor Péter Motorcsónaksport Világbajnokság arany
Kovács László Motorcsónaksport Európa-bajnokság ezüst
Bédy Tünde Motorcsónaksport Világbajnokság 350 cm3
bronz
Vassányi Viktor Motorcsónaksport Európa-bajnokság 550 cm3
ezüst
Pruzsinszky Ivett Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Pruzsinszky Ivett Ökölvívás Világbajnokság arany
Szuknai Zsuzsanna Ökölvívás Európa-bajnokság ezüst
Takács Rita Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Kovács Viktória Ökölvívás Világbajnokság ezüst
Narozsnik Mária Ökölvívás Európa-bajnokság ezüst
Narozsnik Mária Ökölvívás Világbajnokság ezüst
Ducza Anita Ökölvívás Világbajnokság ezüst
Kovács Mária Ökölvívás Világbajnokság ezüst
Miló Viktória Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Ducza Anikó Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Balogh Gábor Öttusa Európa-bajnokság arany
16648
Balogh Gábor Öttusa Világbajnokság arany
5604
Csapattagok Balogh Gábor Öttusa Világbajnokság arany
16141
Csapattagok Kállai Ákos Öttusa Európa-bajnokság arany
5560
Csapattagok Kállai Ákos Öttusa Világbajnokság arany
5230
Csapattagok Vörös Zsuzsanna Öttusa Európa-bajnokság arany
5292
Csapattagok Horváth Viktor Öttusa Európa-bajnokság arany
16648
Csapattagok Horváth Viktor Öttusa Európa-bajnokság arany
5560
Csapattagok Horváth Viktor Öttusa Világbajnokság arany
16141
Csapattagok Horváth Viktor Öttusa Világbajnokság arany
5230
Horváth Viktor Öttusa Világbajnokság ezüst
5578
Csapattagok Fülep Sándor Öttusa Európa-bajnokság arany
16648
Csapattagok Fülep Sándor Öttusa Európa-bajnokság arany
5560
Fülep Sándor Öttusa Európa-bajnokság bronz
5624
Csapattagok Fülep Sándor Öttusa Világbajnokság arany
16141
Csapattagok Fülep Sándor Öttusa Világbajnokság arany
5230
Csapattagok Füri Csilla Öttusa Európa-bajnokság arany
5292
Csapattagok Simóka Nóra Öttusa Európa-bajnokság arany
5292
Csapattagok Cserpák Zsolt Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Moravszki János Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Venczelné-B. Ildikó Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok László Károly Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Bozsó Norbert Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Vitaszkó Zoltán Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Sidi Péter Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 60
ezüst
697.6
Gerebics Roland Sportlövészet Vadászos - Dupla trap Európa-bajnokság 150
bronz
187
Gerebics Roland Sportlövészet Vadászos - Dupla trap Világbajnokság 150
ezüst
185
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
ezüst
679.5
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
384
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1127
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1127
Csapattagok Kuti Orsolya Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1070
Csapattagok Máthé Edit Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1070
Csapattagok Szabó Tibor Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1127
Csapattagok Szilágyi Nikoletta Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1070
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
arany
593
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1761
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
bronz
1168
Csapattagok Keczeli Zoltán Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1761
Csapattagok Keczeli Zoltán Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
bronz
1168
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1761
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
bronz
1168
Feri Attila Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 77 kg
ezüst
197,5 kg
Feri Attila Súlyemelés Lökés Világbajnokság 77 kg
bronz
200 kg
Kovács Zoltán Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 105 kg
ezüst
230 kg
Likerecz Gyöngyi Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 75 kg
arany
130 kg
Likerecz Gyöngyi Súlyemelés Lökés Világbajnokság 75 kg
arany
140 kg
Krutzler Eszter Súlyemelés Lökés Világbajnokság 69 kg
bronz
130 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 75 kg
ezüst
130 kg
Ráki Henrietta Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 58 kg
bronz
105 kg
Feri Attila Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 77 kg
ezüst
350 kg
Kovács Zoltán Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 105 kg
bronz
412,5 kg
Likerecz Gyöngyi Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 75 kg
arany
237,5 kg
Likerecz Gyöngyi Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 75 kg
arany
255 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 75 kg
ezüst
232,5 kg
Varga Viktória Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság +75 kg
ezüst
245 kg
Likerecz Gyöngyi Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 75 kg
arany
107,5 kg
Likerecz Gyöngyi Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 75 kg
arany
115 kg
Krutzler Eszter Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 69 kg
ezüst
110 kg
Dankó Ilona Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 75 kg
bronz
105 kg
Ajkay Anikó Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 53 kg
bronz
77,5 kg
Varga Viktória Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +75 kg
ezüst
115 kg
Baranyi József Számszeríjászat Field Európa-bajnokság arany
Csapattagok Baranyi József Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Farkas István Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gergely József Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gombos László Számszeríjászat Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Zsótér Judit Számszeríjászat Field Európa-bajnokság bronz
Csapattagok dr.Lénárt Agota Számszeríjászat Field Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Baranyiné-Tóth Erzsébet Számszeríjászat Field Európa-bajnokság bronz
Zsótér Judit Számszeríjászat Match Világbajnokság bronz
Szász György Szkander Európa-bajnokság +110 kg
arany
Szász György Szkander Világbajnokság +110 kg
arany
Józsa Mihály Szkander Világbajnokság 80 kg
arany
Varga Pál Szkander Európa-bajnokság 60 kg
bronz
Gádorfalvi Áron Szörfözés Raceboard 7,5 Világbajnokság ezüst
dr.Molnár Ákos Szörfözés Raceboard unlimited Világbajnokság bronz
Pártos György Szörfözés Raceboard unlimited Világbajnokság bronz
Kismóni János Szumó Európa-bajnokság 85 kg
ezüst
Kismóni János Szumó Európa-bajnokság 85 kg
bronz
Kismóni János Szumó Világbajnokság 85 kg
bronz
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 63 kg
bronz
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Világbajnokság ezüst
9,712
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Walkó Andrea Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Varga Zsuzsa Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Góg Anikó Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Nagymihály Adrienn Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Berke Zsuzsa Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Csáthy Rita Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kiskó Anna Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Edöcsény Nóra Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Danka Olga Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Bajai Péter Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Török Dániel Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pocsai Balázs Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bíró Zsolt Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Benőcs Zoltán Triatlon Európa-bajnokság bronz
Lipták Tamás Triatlon Ulttatriatlon 23-as Európa-bajnokság bronz
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Világbajnokság 200 m
arany
02:24.90
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Világbajnokság 100 m
bronz
01:08.50
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság ezüst
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság ezüst
Csapattagok Ferjáncsik Domokos Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Ferjáncsik Domokos Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Fodor Kende Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fodor Kende Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Lengyel Balázs Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Lengyel Balázs Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Nemcsik József Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nemcsik József Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nemcsik József Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Nagy Orsolya Vívás Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nagy Tímea Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Kovács Iván Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Kulcsár Krisztián Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Imre Géza Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Hormay Adrienn Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Hormay Adrienn Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Fekete Attila Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Mincza Ildikó Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Mincza Ildikó Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Tóth Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Tóth Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Mineza Ildikó Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Mohamed Aida Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Lantos Gabriella Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Knapek Edina Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Knapek Edit Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Varga Katalin Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Juhász Attila Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kósz Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Márcz Tamás Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Székely Bulcsú Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Soós Ildikó Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Soós Ildikó Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Valkai Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Valkai Ágnes Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Tóth Andrea Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Drávucz Rita Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Györe Anett Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Valkay Erzsébet Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Kiss Csaba Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Drávucz Rita Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Varga Tamás Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Valkay Erzsébet Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Szép Brigitta Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Tiba Zsuzsanna Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Primász Ágnes Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Szép Brigitta Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Pelle Anikó Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Primász Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Szremkó Krisztina Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Pelle Anikó Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Tiba Zsuzsanna Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Stieber Mercédesz Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Sipos Edit Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Rédei Katalin Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Dancsa Katalin Vizilabda Világbajnokság Fukuoka (福岡) ezüst
Csapattagok Szremkó Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Stieber Mercédesz Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Sipos Edit Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Rédei Katalin Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany
Csapattagok Dancsa Katalin Vizilabda Európa-bajnokság Budapest arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Katus Attila
Katus Tamás
Szentgyörgyi Rómeó
2001 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Miklós
Kiss Katalin
2001 Világkupa ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Százlá'Boogie-Woogie formáció
2001 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balázs Péter
Gurisatti Róbert
Mede Márton
László Dezső
2001 Csoportos tevékenység Világbajnokság bronz
7303 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pernyei Réka
Bognár Bernadett
2001 Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4132 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balázs Péter
Gurisatti Róbert
2001 Monkgyakorlat Világbajnokság ezüst
4172 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Debreceni Hajnalka
Lábodi Laura
Somossy Judit
Székely Andrea
2001 Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 200 m
bronz
6:47.86
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fazekas-K. Ede
Szabó Ferenc
Csontos József
Solymosi István
Erdélyi Károly
2001 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rácz Marene
Urgyán Adél
2001 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rácz Marene
Urgyán Adél
Kautzky Nóra
Bánhidy Dorottya
Molnár Nelli
2001 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Urgyán Adél
Kautzky Nóra
Bánhidy Dorottya
Molnár Nelli
Fekete Nóra
2001 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Székely Levente
Czomba József
2001 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Székely Levente
Czomba József
Bezzegh Nándor
Hatos József
Port Attila
2001 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kautzky Nóra
Bánhidy Dorottya
2001 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csomor Erika
Spiegl Judit
Góg Anikó
2001 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Petõ Tibor
Haller Ákos
2001 Kormányos nélküli kétevezõs Világbajnokság arany
6:14.16
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gajárszki Áron
Koncz István
2001 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:53.33
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozmann György
Feil Imre
2001 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
bronz
38.32
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Györe Attila
Csabai Edvin
2001 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:50.50
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Györe Attila
Csabai Edvin
2001 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság arany
2:35.39
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Zala György
Belicza Béla
Kozmann György
Iván Gábor
2001 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:18.17
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Szilvia
Bóta Kinga
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:41.30
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Szilvia
Bóta Kinga
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:44.94
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Viski Erzsébet
Dékány Kinga
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
38.59
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bártfai Krisztián
Veréb Krisztián
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:14.63
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bártfai Krisztián
Veréb Krisztián
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:30.48
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bártfai Krisztián
Veréb Krisztián
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:18.84
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
32.88
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Jámbor Attila
Salga István
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:25.40
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csay Renáta
Szonda Kornélia
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:39.03
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fazekas-Zur Krisztina
Szabó Ágnes
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:39.55
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hudy Bernadett
Harkai Orsolya
2001 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:45.09
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Storcz Botond Norbert
Horváth Gábor
Kökény Roland
2001 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:58.07
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Gábor
Fehérvári Vince
Hegedűs Róbert
Beé István
2001 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
30.7
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Viski Erzsébet
Bóta Kinga
2001 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:34.09
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Viski Erzsébet
Bóta Kinga
2001 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:36.08
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Viski Erzsébet
Dékány Kinga
Bóta Kinga
Fazekas-Zur Krisztina
2001 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
36.11
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dékány Kinga
Szabó Ágnes
Rasztótzky Eszter
Móni Katalin
2001 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:23.30
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozári Melinda
Klíma Zsuzsanna
Hegedűs Nicolett
2001 Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Knoch Balázs
Szántó Kornél
Kövér Balázs
Szabó Krisztián
2001 Gyorskorcsolya - rövidpályás (short track) Európa-bajnokság 5000 m váltó
bronz
7:23.2
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Géza
Kovacsek Zoltán
Sokorai Viktor
Kiss László
2001 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Lázár Vilmos
Lázár Zoltán
Nyúl Zoltán
2001 Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Gábor
Horváth Viktor
Fülep Sándor
2001 Európa-bajnokság arany
16648
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balogh Gábor
Horváth Viktor
Fülep Sándor
2001 Világbajnokság arany
16141
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kállai Ákos
Horváth Viktor
Fülep Sándor
2001 Európa-bajnokság arany
5560
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kállai Ákos
Horváth Viktor
Fülep Sándor
2001 Világbajnokság arany
5230
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vörös Zsuzsanna
Füri Csilla
Simóka Nóra
2001 Európa-bajnokság arany
5292
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserpák Zsolt
Bozsó Norbert
Vitaszkó Zoltán
2001 URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Moravszki János
László Károly
2001 URH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sike József
Tasi Tamás
Szabó Tibor
2001 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1127
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kuti Orsolya
Máthé Edit
Szilágyi Nikoletta
2001 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
bronz
1070
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sike József
Keczeli Zoltán
Tasi Tamás
2001 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1761
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sike József
Keczeli Zoltán
Tasi Tamás
2001 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
bronz
1168
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Baranyi József
Farkas István
Gergely József
Gombos László
2001 Field Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Zsótér Judit
dr.Lénárt Agota
Baranyiné-Tóth Erzsébet
2001 Field Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Walkó Andrea
Góg Anikó
Edöcsény Nóra
Danka Olga
2001 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Varga Zsuzsa
Nagymihály Adrienn
Berke Zsuzsa
Csáthy Rita
Kiskó Anna
2001 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bajai Péter
Török Dániel
Pocsai Balázs
Bíró Zsolt
Benőcs Zoltán
2001 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
2001 Repülő Hollandi osztály Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ferjáncsik Domokos
Fodor Kende
Lengyel Balázs
Nemcsik József
2001 Kardvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ferjáncsik Domokos
Fodor Kende
Lengyel Balázs
Nemcsik József
2001 Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nagy Tímea
Hormay Adrienn
Mincza Ildikó
Tóth Hajnalka
2001 Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Iván
Kulcsár Krisztián
Imre Géza
Fekete Attila
2001 Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Király Hajnalka
Hormay Adrienn
Mincza Ildikó
Tóth Hajnalka
2001 Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mohamed Aida
Lantos Gabriella
Knapek Edit
Varga Katalin
2001 Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Biros Péter
Fodor Rajmund
Kásás Tamás
Kiss Gergely
Kósz Zoltán
Molnár Tamás
Márcz Tamás
Steinmetz Barnabás
Szécsi Zoltán
Székely Bulcsú
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Vári Attila
Kiss Csaba
Varga Tamás
2001 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Soós Ildikó
Valkai Ágnes
Tóth Andrea
Györe Anett
Drávucz Rita
Valkay Erzsébet
Tiba Zsuzsanna
Szép Brigitta
Primász Ágnes
Pelle Anikó
Szremkó Krisztina
Stieber Mercédesz
Sipos Edit
Rédei Katalin
Dancsa Katalin
2001 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Soós Ildikó
Valkai Ágnes
Drávucz Rita
Valkay Erzsébet
Szép Brigitta
Primász Ágnes
Pelle Anikó
Szremkó Krisztina
Tiba Zsuzsanna
Stieber Mercédesz
Sipos Edit
Rédei Katalin
Dancsa Katalin
2001 Világbajnokság ezüst