Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

2003 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Kozmann György Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 1000 m
bronz
3:35.428
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 1000 m
bronz
3:35.428
Csapattagok Malomsoki Sándor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
34.737
Csapattagok Vasali László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
34.737
Csapattagok Kozmann György Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
34.737
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 500 m
bronz
1:33.506
Csapattagok Fürdök Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 500 m
bronz
1:33.506
Csapattagok Pulai Imre Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 500 m
bronz
1:33.506
Csapattagok Novák Ferenc Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 500 m
bronz
1:33.506
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:22.090
Csapattagok Joób Márton Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:22.090
Csapattagok Novák Ferenc Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:22.090
Fehérvári Vince Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
ezüst
36.411
Paksy Tímea Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
bronz
42.298
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:48.996
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
4:00.955
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
38.292
Csapattagok Patyi Melinda (Törpi) Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
38.292
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:39.984
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:39.984
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:41.540
Csapattagok Benedek Dalma Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:41.540
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
ezüst
2:56.795
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
ezüst
2:56.795
Csapattagok Kökény Roland Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
ezüst
2:56.795
Csapattagok Veréb Krisztián Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
ezüst
2:56.795
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
35.665
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
35.665
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
35.665
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 200 m
arany
35.665
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:31.632
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:31.632
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:31.632
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 500 m
arany
1:31.632
Csapattagok Rasztótsky Eszter Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:13.296
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:13.296
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:13.296
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Gainesville 1000 m
arany
3:13.296
S.Kovács Ádám Karate-dó Shito-Ryu Világbajnokság arany
Fischer Mihály Karate-dó Goju-Ryu Szlovák Open Nyílt Karate Bajnokság Szlovákia ezüst
Pethõ Tibor Karate-dó Goju-Ryu Georgia State Championship Atlanta ezüst
Szuknai Zsuzsanna Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Meiszter Gábor Kick-box Full-contact Világbajnokság ezüst
Bödő Csilla Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Nagy Zsolt Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Csicsely Szilvia Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Dancsó Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Pruzsinszky Ivett Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Marton Klára Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Szántó Sándor Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Stricz Olivér Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
dr.Linczmayer Szilvia Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Rácz Dénes Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Pruzsinszky Ivett Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Tóth László Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Miklós Anikó Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Szendrei Barbara Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Maleskovits Melinda Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Kőrösi Andrea Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Csapattagok Horváth Péter Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Líbor Dezső Szumó Európa-bajnokság bronz
Kálló Gyöngyi Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kálló Gyöngyi Szumó Európa-bajnokság bronz
Kálló Gyöngyi Szumó Világkupa arany
Csapattagok Major Gyula Szumó Európa-bajnokság bronz
Major Gyula Szumó Világkupa 115 kg
arany
Csapattagok Tóth Barnabás Szumó Európa-bajnokság bronz
Tóth Barnabás Szumó Világkupa +115 kg
ezüst
Csapattagok Kutlán Edina Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kalmár István Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Németh Beáta Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Németh Melinda Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kovács Ágnes Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Dankó Mónika Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Bacsó Áron Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Gulyás Csaba Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Supel Viktor Szumó Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pétz Lilla Szumó Európa-bajnokság bronz
Klányi János Szumó Világkupa 115 kg
ezüst
Cseh László Úszás Vegyesúszás Világbajnokság Barcelona 400 m
ezüst
4:10.79
Cseh László Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Dublin City 400 m
4:04.10
arany
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Gergely István Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Madaras Norbert Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Varga Tamás Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Világbajnokság Barcelona arany
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Katonás Gergely Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Kiss Csaba Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Kovács Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Madaras Norbert Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Steinmetz Ádám Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Varga Zsolt (Varga II. Zsolt) Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Európa-bajnokság Kranj bronz
Csapattagok Benkő Timea Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Drávucz Rita Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Györe Anett Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Kisteleki Dóra Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Pelle Anikó Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Primász Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Sipos Edit Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Soós Ildikó Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Stieber Mercédesz Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Szremkó Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Tiba Zsuzsanna Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Tóth Andrea (Tóth II. Andrea) Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Valkai Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Valkay Erzsébet Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst
Csapattagok Zantleitner Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság Ljubljana ezüst

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozmann György
Kolonics György (Koló)
2003 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:35.428
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Malomsoki Sándor
Vasali László
Kozmann György
2003 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
34.737
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hüttner Csaba
Fürdök Gábor
Pulai Imre
Novák Ferenc
2003 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
bronz
1:33.506
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hüttner Csaba
Joób Márton
Novák Ferenc
2003 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:22.090
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Paksy Tímea
Patyi Melinda (Törpi)
2003 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
38.292
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Szilvia
Bóta Kinga
2003 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:39.984
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Paksy Tímea
Benedek Dalma
2003 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:41.540
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Vereckei Ákos
Kökény Roland
Veréb Krisztián
2003 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
2:56.795
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Viski Erzsébet
Bóta Kinga
2003 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
35.665
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Szabó Szilvia
Viski Erzsébet
Bóta Kinga
2003 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:31.632
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rasztótsky Eszter
Dékány Kinga
Fazekas-Zur Krisztina
Douchev-Janics Natasa
2003 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:13.296
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Péter
Bacsó Áron
Gulyás Csaba
Supel Viktor
2003 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Líbor Dezső
Major Gyula
Tóth Barnabás
Kalmár István
2003 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kálló Gyöngyi
Kutlán Edina
Németh Beáta
Németh Melinda
2003 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Ágnes
Dankó Mónika
Pétz Lilla
2003 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Biros Péter
Fodor Rajmund
Gergely István
Kásás Tamás
Kiss Gergely
Madaras Norbert
Steinmetz Barnabás
Szécsi Zoltán
Varga Tamás
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Vári Attila
2003 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Biros Péter
Fodor Rajmund
Kásás Tamás
Katonás Gergely
Kiss Csaba
Kiss Gergely
Kovács Zoltán
Madaras Norbert
Molnár Tamás
Steinmetz Ádám
Steinmetz Barnabás
Szécsi Zoltán
Varga Zsolt (Varga II. Zsolt)
Vári Attila
2003 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benkő Timea
Drávucz Rita
Györe Anett
Kisteleki Dóra
Pelle Anikó
Primász Ágnes
Sipos Edit
Soós Ildikó
Stieber Mercédesz
Szremkó Krisztina
Tiba Zsuzsanna
Tóth Andrea (Tóth II. Andrea)
Valkai Ágnes
Valkay Erzsébet
Zantleitner Krisztina
2003 Európa-bajnokság ezüst