|
Bozsik Attila
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.977
|
|
ifj.Foltán László
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.977
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.977
|
|
Vajda Attila
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.977
|
|
Vajda Attila
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
arany 3:51.934
|
|
Vajda Attila
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
bronz 2:51.254
|
|
Bozsik Attila
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
bronz 2:51.254
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
bronz 2:51.254
|
|
ifj.Foltán László
|
Kajak-kenu |
C-1 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
bronz 2:51.254
|
|
Sáfrán Mihály
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
arany 3:34.942
|
|
Sáfrán Mátyás
|
Kajak-kenu |
C-2 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
arany 3:34.942
|
|
Bozsik Attila
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
bronz 35.235
|
|
ifj.Foltán László
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
bronz 35.235
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
bronz 35.235
|
|
Németh Gergő
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
bronz 35.235
|
|
Bozsik Attila
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 33.758
|
|
Sarudi Pál
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 33.758
|
|
Balázs Péter
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 33.758
|
|
Horváth Gábor
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 33.758
|
|
Volein Viktor
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:21.356
|
|
Mike Róbert
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:21.356
|
|
Sarudi Pál
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:21.356
|
|
Tóth Márton
|
Kajak-kenu |
C-4 - Gyorsasági kenu | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:21.356
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
arany 40.866
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:51.149
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
1000 m
|
arany 3:59.846
|
|
Fazekas-Zur Krisztina
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.756
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.756
|
|
Hegyi Zomilla
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.756
|
|
Paksy Tímea
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:51.756
|
|
Paksy Tímea
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 41.090
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
arany 3:56.310
|
|
Kozák Danuta
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:54.652
|
|
Paksy Tímea
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:54.652
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:54.652
|
|
Hegyi Zomilla
|
Kajak-kenu |
K-1 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
ezüst 2:54.652
|
|
Kammerer Zoltán
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
ezüst 1:29.695
|
|
Kucsera Gábor (Kucsi)
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
ezüst 1:29.695
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
arany 37.508
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
arany 37.508
|
|
Kozák Danuta
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:41.144
|
|
Szabó Gabriella
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:41.144
|
|
Benedek Dalma
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
1000 m
|
bronz 3:43.020
|
|
Medveczky Erika
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
1000 m
|
bronz 3:43.020
|
|
Kammerer Zoltán
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
ezüst 1:27.918
|
|
Kucsera Gábor (Kucsi)
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
ezüst 1:27.918
|
|
Gönczy Gábor
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:13.119
|
|
Kökény Roland
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:13.119
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 37.131
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
ezüst 37.131
|
|
Szabó Gabriella
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
arany 1:39.914
|
|
Kozák Danuta
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
arany 1:39.914
|
|
Csipes Tamara
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:36.533
|
|
Szabó Gabriella
|
Kajak-kenu |
K-2 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
1000 m
|
ezüst 3:36.533
|
|
Fazekas-Zur Krisztina
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
ezüst 35.075
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
ezüst 35.075
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
ezüst 35.075
|
|
Paksy Tímea
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
200 m
|
ezüst 35.075
|
|
Benedek Dalma
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:33.090
|
|
Kozák Danuta
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:33.090
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:33.090
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Világbajnokság |
Dartmouth |
500 m
|
arany 1:33.090
|
|
Dombi Rudolf
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
bronz 30.711
|
|
Gyertyános Gergely
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
bronz 30.711
|
|
Kadler Viktor
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
bronz 30.711
|
|
Boros Gergely
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
200 m
|
bronz 30.711
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
arany 35.009
|
|
Kovács Katalin
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
arany 35.009
|
|
Paksy Tímea
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
arany 35.009
|
|
Fazekas-Zur Krisztina
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
4 x 200 m váltó
|
arany 35.009
|
|
Medveczky Erika
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
ezüst 1:33.116
|
|
Douchev-Janics Natasa
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
ezüst 1:33.116
|
|
Csipes Tamara
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
ezüst 1:33.116
|
|
Benedek Dalma
|
Kajak-kenu |
K-4 - Gyorsasági kajak | Európa-bajnokság |
Brandenburg |
500 m
|
ezüst 1:33.116
|
|
S.Kovács Ádám
|
Karate-dó |
| Karate Világjátékok |
Tajvan – Taiwan (台灣) |
|
arany
|
|
Klíma Zsuzsanna
|
Karate-dó |
| WKF Regiós Csapat Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Lassingleitner Fruzsina
|
Karate-dó |
| WKF Regiós Csapat Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Tóth Beatrix
|
Karate-dó |
| WKF Regiós Csapat Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Tadissi Martial
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF Kadet, Junior Európa bajnokság |
|
|
arany
|
|
Metzger Sandra
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF Kadet, Junior Európa bajnokság |
|
|
arany
|
|
Jurca Dániel
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF Kadet, Junior Európa bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Bartha Nikola
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF Kadet, Junior Európa bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Munkácsy Máté
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF Kadet, Junior Európa bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Tóth Beatrix
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF felnőtt Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Klíma Zsuzsanna
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF felnőtt Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Lassingleitner Fruzsina
|
Karate-dó |
Shotokan | EKF felnőtt Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Metzger Sandra
|
Karate-dó |
Shotokan | WKF Kadet, Junior Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Jurca Dániel
|
Karate-dó |
Shotokan | WKF Kadet, Junior Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Kőhegyi Zoltán
|
Karate-dó |
Shotokan | WKF Kadet, Junior Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Keresztúri Hanna
|
Karate-dó |
Shotokan | WKF Kadet, Junior Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Széll Andor
|
Karate-dó |
Shotokan | ESKA Európa Bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Széll Andor
|
Karate-dó |
Shotokan | ESKA Európa Bajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Görbics Gábor
|
Kick-box |
Full-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Busai Gergely
|
Kick-box |
K1 | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Brunner Tihamér
|
Kick-box |
K1 | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Bodacz Patrik
|
Kick-box |
K1 | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Dancsó Zoltán
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Fenyvesi Márta
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Dancsecs Bojána
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Szabó László
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Molnár Mónika
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Wágner Vivien
|
Kick-box |
Light-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Dancsó Zoltán
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Kondár Anna
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Minda Zsófia
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Mórádi Zsolt
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Jároszkievicz Krisztián
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Veres Richárd
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Szendrei Barbara
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Csikós Péter
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
ezüst
|
|
Imre Tamás
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Veres Alex
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
bronz
|
|
Gömbös László
|
Kick-box |
Semi-contact | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Kálló Gyöngyi
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Makai Erika
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Hornyák Kitti
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
|
bronz
|
|
Bodorkos Dániel
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
85 kg
|
arany
|
|
Dénes Mercédesz
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
50 kg
|
arany
|
|
Dénes Mercédesz
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
50 kg
|
arany
|
|
Fekete Mónika
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
+65 kg
|
arany
|
|
Molnár Enikő
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
55 kg
|
arany
|
|
Papp György
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
75 kg
|
arany
|
|
Donigold Péter
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
70 kg
|
ezüst
|
|
Kisréti Adrienn
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
50 kg
|
ezüst
|
|
Kisréti Adrienn
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
50 kg
|
ezüst
|
|
Kosik Boldizsár
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
65 kg
|
ezüst
|
|
Milivojevic Dániel
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
+95 kg
|
ezüst
|
|
Szelp Dénes
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
100 kg
|
bronz
|
|
Sárosi János
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
65 kg
|
bronz
|
|
Nagy Péter
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
55 kg
|
bronz
|
|
Tatár Gergő
|
Szumó |
| Európa-bajnokság |
|
115 kg
|
bronz
|
|
Verrasztó Evelyn
|
Úszás |
Gyorsúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
200 m
|
ezüst 1:52.61
|
|
Gyurta Dániel
|
Úszás |
Mellúszás | Világbajnokság |
Roma |
200 m
|
arany 2:07.64
|
|
Gyurta Dániel
|
Úszás |
Mellúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
200 m
|
arany 2:00.67
|
|
Gyurta Dániel
|
Úszás |
Mellúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
100 m 56.72
|
ezüst
|
|
Hosszú Katinka
|
Úszás |
Pillangóúszás | Világbajnokság |
Roma |
200 m
|
bronz 2:04.28
|
|
Cseh László
|
Úszás |
Vegyesúszás | Világbajnokság |
Roma |
400 m
|
bronz 4:07.37
|
|
Cseh László
|
Úszás |
Vegyesúszás | Világbajnokság |
Roma |
200 m
|
ezüst 1:55.24
|
|
Cseh László
|
Úszás |
Vegyesúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
400 m
|
arany 3:57.27
|
|
Hosszú Katinka
|
Úszás |
Vegyesúszás | Világbajnokság |
Roma |
400 m
|
arany 4:30.31
|
|
Hosszú Katinka
|
Úszás |
Vegyesúszás | Világbajnokság |
Roma |
200 m
|
bronz 2:07.46
|
|
Jakabos Zsuzsanna
|
Úszás |
Vegyesúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
400 m
|
bronz 4:28.46
|
|
Verrasztó Evelyn
|
Úszás |
Vegyesúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
200 m
|
arany 2:04.64
|
|
Verrasztó Evelyn
|
Úszás |
Vegyesúszás | Rövid pályás Európa-bajnokság |
Isztambul (İstanbul) |
100 m
|
ezüst 58.21
|
|
Majthényi Szabolcs
|
Vitorlázás |
Repülő Hollandi osztály | Világbajnokság |
|
|
arany
|
|
Domokos András
|
Vitorlázás |
Repülő Hollandi osztály | Világbajnokság |
|
|
arany
|