Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

2010 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Vajda Attila Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Poznań 1000 m
ezüst
3:51.921
Sarudi Pál Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Trasona 1000 m
bronz
4:00.786
Csapattagok Tóth Márton Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Poznań 1000 m
bronz
3:38.057
Csapattagok Mike Róbert Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság Poznań 1000 m
bronz
3:38.057
Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 200 m
arany
40.181
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 1000 m
ezüst
4:00.124
Folláth Vivien Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 5000 m
arany
22:44.927
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 4 x 200 m váltó
ezüst
2:52.211
Csapattagok Hegyi Zomilla Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 4 x 200 m váltó
ezüst
2:52.211
Csapattagok Vad Ninetta Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 4 x 200 m váltó
ezüst
2:52.211
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 4 x 200 m váltó
ezüst
2:52.211
Szalai Tamás Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
arany
1:38.072
Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 200 m
arany
40.405
Kozák Danuta Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
arany
1:49.010
Csipes Tamara Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 5000 m
ezüst
22:29.359
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 1000 m
ezüst
3:13.204
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 1000 m
ezüst
3:13.204
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 200 m
arany
36.886
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 200 m
arany
36.886
Csapattagok Kozák Danuta Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 500 m
arany
1:40.064
Csapattagok Szabó Gabriella Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 500 m
arany
1:40.064
Csapattagok Csipes Tamara Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 1000 m
arany
3:34.306
Csapattagok Szabó Gabriella Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 1000 m
arany
3:34.306
Csapattagok Dombi Rudolf Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 200 m
bronz
32.202
Csapattagok Beé István Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 200 m
bronz
32.202
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
ezüst
3:12.198
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
ezüst
3:12.198
Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 200 m
arany
37.668
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
arany
1:39.627
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
arany
1:39.627
Csapattagok Szabó Gabriella Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
arany
3:34.659
Csapattagok Csipes Tamara Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
arany
3:34.659
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 500 m
arany
1:31.607
Csapattagok Benedek Dalma Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 500 m
arany
1:31.607
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 500 m
arany
1:31.607
Csapattagok Csipes Tamara Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság Poznań 500 m
arany
1:31.607
Csapattagok Szalai Tamás Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
ezüst
2:54.961
Csapattagok Dombi Rudolf Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
ezüst
2:54.961
Csapattagok Hadvina Gergely Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
ezüst
2:54.961
Csapattagok Kökény Roland Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 1000 m
ezüst
2:54.961
Csapattagok Szabó Gabriella Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
ezüst
1:30.805
Csapattagok Benedek Dalma Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
ezüst
1:30.805
Csapattagok Csipes Tamara Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
ezüst
1:30.805
Csapattagok Kozák Danuta Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Trasona 500 m
ezüst
1:30.805
S.Kovács Ádám Karate-dó EKF felnott Europa-bajnoksag bronz
S.Kovács Ádám Karate-dó WKF Felnőtt Világbajnokság bronz
Szegedi Döme Karate-dó Shotokan EKF Kadet, Junior Európa bajnokság arany
Juhász Nikolett Karate-dó Shotokan EKF Kadet, Junior Európa bajnokság bronz
Munkácsy Máté Karate-dó Shotokan EKF Kadet, Junior Európa bajnokság bronz
Molnár Réka Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Molnár Tamás Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Diósi Pálma Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság ezüst
Diósi Pálma Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság ezüst
Érmelléki Endre Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság bronz
Tóth Péter Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság bronz
Széll Andor Karate-dó Shotokan JKA Európa-bajnokság bronz
Lepsényi Boglárka Lábtenisz Világbajnokság arany
Verrasztó Evelyn Úszás Gyorsúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Eindhoven 200 m
bronz
1:54.39
Mutina Ágnes Úszás Gyorsúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
bronz
1:57.12
Mutina Ágnes Úszás Gyorsúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Eindhoven 400 m
arany
4:01.25
Kis Gergő Úszás Gyorsúszás Európa-bajnokság Budapest 400 m
bronz
3:48.14
Csapattagok Mutina Ágnes Úszás Gyorsváltó Európa-bajnokság Budapest 4x200 m
arany
7:52.49
Csapattagok Dara Eszter Úszás Gyorsváltó Európa-bajnokság Budapest 4x200 m
arany
7:52.49
Csapattagok Hosszú Katinka Úszás Gyorsváltó Európa-bajnokság Budapest 4x200 m
arany
7:52.49
Csapattagok Verrasztó Evelyn Úszás Gyorsváltó Európa-bajnokság Budapest 4x200 m
arany
7:52.49
Gyurta Dániel Úszás Mellúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
arany
2:08.95
Gyurta Dániel Úszás Mellúszás Rövid pályás világbajnokság Dubaj 200 m
ezüst
2:03.47
Cseh László Úszás Pillangóúszás Rövid pályás világbajnokság Dubaj 200 m
bronz
1:51.67
Hosszú Katinka Úszás Pillangóúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
arany
2:06.71
Jakabos Zsuzsanna Úszás Pillangóúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
ezüst
2:07.06
Jakabos Zsuzsanna Úszás Pillangóúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Eindhoven 200 m
arany
2:05.58
Cseh László Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
arany
1:57.73
Cseh László Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Budapest 400 m
arany
4:10.95
Hosszú Katinka Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Budapest 400 m
ezüst
4:36.43
Hosszú Katinka Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
arany
2:10.09
Jakabos Zsuzsanna Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Budapest 400 m
bronz
4:37.92
Jakabos Zsuzsanna Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Eindhoven 400 m
arany
4:29.78
Verrasztó Evelyn Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Budapest 200 m
ezüst
2:10.10
Verrasztó Evelyn Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Eindhoven 100 m
arany
59.53
Verrasztó Evelyn Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Eindhoven 200 m
arany
2:07.06
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tóth Márton
Mike Róbert
2010 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
bronz
3:38.057
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Douchev-Janics Natasa
Hegyi Zomilla
Vad Ninetta
Paksy Tímea
2010 K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 4 x 200 m váltó
ezüst
2:52.211
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Vereckei Ákos
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:13.204
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Douchev-Janics Natasa
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
36.886
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozák Danuta
Szabó Gabriella
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:40.064
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csipes Tamara
Szabó Gabriella
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
3:34.306
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dombi Rudolf
Beé István
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
bronz
32.202
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kammerer Zoltán
Vereckei Ákos
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
3:12.198
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Katalin
Douchev-Janics Natasa
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:39.627
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Gabriella
Csipes Tamara
2010 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:34.659
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Douchev-Janics Natasa
Benedek Dalma
Kovács Katalin
Csipes Tamara
2010 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:31.607
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szalai Tamás
Dombi Rudolf
Hadvina Gergely
Kökény Roland
2010 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
ezüst
2:54.961
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Gabriella
Benedek Dalma
Csipes Tamara
Kozák Danuta
2010 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:30.805
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mutina Ágnes
Dara Eszter
Hosszú Katinka
Verrasztó Evelyn
2010 Gyorsváltó Európa-bajnokság 4x200 m
arany
7:52.49
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
2010 Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany