Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1932 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Szabados Miklós Asztalitenisz Világbajnokság Prága ezüst
Csapattagok Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné) Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Csapattagok Barna Viktor (Braun Győző) Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Boros István Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Csapattagok Boros István Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Csapattagok Glancz Sándor Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Csapattagok Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Csapattagok Szabados Miklós Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Csapattagok Sipos Anna Asztalitenisz Világbajnokság Prága arany
Csapattagok Gál Magda Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Csapattagok Házi Tibor (Hoffmann-Tibor) Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Csapattagok Denker Anita Asztalitenisz Világbajnokság Prága bronz
Tunyogi József Birkózás Kötöttfogás Olimpia bronz
Zombori Ödön Birkózás Szabadfogás Olimpia ezüst
Kárpáti Károly Birkózás Szabadfogás Olimpia ezüst
Tunyogi József Birkózás Szabadfogás Olimpia bronz
Csapattagok Gyurkóczy Károly Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság ezüst
6:01.8
Csapattagok Szabó László Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság ezüst
6:01.8
Csapattagok Ballya Hugó Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság ezüst
6:01.8
Csapattagok Krebs-Kereszthy Ervin Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság ezüst
6:01.8
Csapattagok Hollósi Frigyes Evezés Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság ezüst
6:01.8
Csapattagok Boday Pál Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:47.0
Csapattagok Kauser István Evezés Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:47.0
Csapattagok Bartók László Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság arany
6:39.8
Csapattagok Gyurkóczy Károly Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság arany
6:39.8
Csapattagok Szabó László Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság arany
6:39.8
Csapattagok Török Zoltán Evezés Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság arany
6:39.8
Csapattagok Götz Gusztáv Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Machán Tibor Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Molnár László Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Szilassy(Szymiczek) Alajos Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Lafranco Alajos Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Ivácskovics Elek Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Sághy Kálmán Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Vály Rezső Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Kauser Árpád Evezés Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Rotter Emília Korcsolyázás Műkorcsolya Olimpia bronz
20 h.sz.
10,91 p.
Csapattagok Rotter Emília Korcsolyázás Műkorcsolya Világbajnokság ezüst
16 h.sz.
11 3/14 p.
Csapattagok Szollás László Korcsolyázás Műkorcsolya Olimpia bronz
20 h.sz.
10,91 p.
Csapattagok Szollás László Korcsolyázás Műkorcsolya Világbajnokság ezüst
16 h.sz.
11 3/14 p.
Énekes István Ökölvívás Európa-bajnokság arany
Énekes István Ökölvívás Olimpia arany
Hradetzky-Soós-Ruszka Zoltán Sportlövészet Puskás - Kisöbű szabadpuska - sportpuska Olimpia 30
bronz
293
Csapattagok dr.Halasy Gyula Sportlövészet Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság arany
60/53
Csapattagok dr.Halasy Gyula Sportlövészet Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság bronz
20/19
Csapattagok dr.Lumniczer Sándor Sportlövészet Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság arany
60/53
Csapattagok Dóra Sándor Sportlövészet Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság arany
60/53
Csapattagok Dóra Sándor Sportlövészet Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság bronz
20/19
Pelle István Torna Egyéni összetett Olimpia ezüst
134,925
Pelle István Torna Korlát Olimpia ezüst
55,80
Pelle István Torna Lólengés Olimpia arany
57,20
Pelle István Torna Talaj (műszabad) gyakorlat Olimpia arany
28,80
Csapattagok Bárány István Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x200 m
bronz
09:31.4
Csapattagok Wanié András Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x200 m
bronz
09:31.4
Csapattagok Szabados László Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x200 m
bronz
09:31.4
Csapattagok Székely András Úszás Gyorsváltó Olimpia 4x200 m
bronz
09:31.4
Csapattagok Glykais Gyula Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Petschauer Attila Vívás Kardvívás Olimpia arany
Jekelfalussy-Piller György Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Jekelfalussy-Piller György Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Gerevich Aladár Vívás Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Kabos Endre Vívás Kardvívás Olimpia arany
Kabos Endre Vívás Kardvívás Olimpia bronz
Csapattagok Nagy Ernõ Vívás Kardvívás Olimpia arany
Bogen-Bogáti Erna (Bogen-Erna) Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Bogen-Bogáti Erna (Bogen-Erna) Vívás Tőrvívás Olimpia bronz
Csapattagok Halassy Olivér Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Barta István Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Bródy György Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Homonnai Márton Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Ivády Sándor Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Keserű Alajos Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Keserű Ferenc Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Németh János Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Sárkány Miklós Vizilabda Olimpia arany
Csapattagok Vértessy József Vizilabda Olimpia arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Barna Viktor (Braun Győző)
Szabados Miklós
1932 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mednyánszky Mária (Klucsik-Jenőné)
Sipos Anna
1932 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Barna Viktor (Braun Győző)
Sipos Anna
1932 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Boros István
Házi Tibor (Hoffmann-Tibor)
1932 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Glancz Sándor
Gál Magda
1932 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gál Magda
Denker Anita
1932 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyurkóczy Károly
Szabó László
Ballya Hugó
Krebs-Kereszthy Ervin
Hollósi Frigyes
1932 Kormányos négypárevezõs Európa-bajnokság ezüst
6:01.8
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Boday Pál
Kauser István
1932 Kormányos nélküli kétevezõs Európa-bajnokság arany
6:47.0
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bartók László
Gyurkóczy Károly
Szabó László
Török Zoltán
1932 Kormányos nélküli négyevezős Európa-bajnokság arany
6:39.8
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Götz Gusztáv
Machán Tibor
Molnár László
Szilassy(Szymiczek) Alajos
Lafranco Alajos
Ivácskovics Elek
Sághy Kálmán
Vály Rezső
Kauser Árpád
1932 Kormányos nyolcevezős Európa-bajnokság ezüst
6:15.8
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rotter Emília
Szollás László
1932 Műkorcsolya Olimpia bronz
20 h.sz.
10,91 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rotter Emília
Szollás László
1932 Műkorcsolya Világbajnokság ezüst
16 h.sz.
11 3/14 p.
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
dr.Halasy Gyula
dr.Lumniczer Sándor
Dóra Sándor
1932 Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság arany
60/53
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
dr.Halasy Gyula
Dóra Sándor
1932 Vadászos - Élőgalamb Világbajnokság bronz
20/19
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bárány István
Wanié András
Szabados László
Székely András
1932 Gyorsváltó Olimpia 4x200 m
bronz
09:31.4
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Glykais Gyula
Petschauer Attila
Jekelfalussy-Piller György
Gerevich Aladár
Kabos Endre
Nagy Ernõ
1932 Kardvívás Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Halassy Olivér
Barta István
Bródy György
Homonnai Márton
Ivády Sándor
Keserű Alajos
Keserű Ferenc
Németh János
Sárkány Miklós
Vértessy József
1932 Olimpia arany