Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1993 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Verseny
szám   
Eredmény
Gécsek Tibor Atlétika Kalapácsvetés Világbajnokság bronz
79.54 m
Bódi Jenő Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 62 kg
ezüst
Nagy János Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 74 kg
ezüst
Csapattagok Berekméri István Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság bronz
7834 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság bronz
7834 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
8380 pont
Csapattagok Katona Zsuzsa Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
8380 pont
Csapattagok Balázs Péter Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság bronz
7834 pont
Csapattagok Balla Mónika Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
8380 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
8380 pont
Csapattagok Papp Gábor Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság bronz
7834 pont
Berekméri István Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság arany
2185 pont
Gurisatti Gyula Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság bronz
2135 pont
Bedő Gabriella Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság arany
2350 pont
Csapattagok Berekméri István Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság arany
5028 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság arany
5028 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4748 pont
Csapattagok Katona Zsuzsa Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4748 pont
Bedő Gabriella Búvársport Őtbójás gyakotlat Európa-bajnokság bronz
2470 pont
Kovács Antal Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 95 kg
bronz
Kovács Antal Cselgáncs (Dzsudó) Világbajnokság 95 kg
arany
Hajtós Bertalan Cselgáncs (Dzsudó) Világbajnokság 71 kg
ezüst
Asztalos István Ejtőernyőzés Célbaugrás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bánszki Tamás Ejtőernyőzés Célbaugrás - összetett Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Asztalos István Ejtőernyőzés Célbaugrás - összetett Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Antalicz Jenõ Ejtőernyőzés Célbaugrás - összetett Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nagy István Ejtőernyőzés Célbaugrás - összetett Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Varga Tamás Ejtőernyőzés Célbaugrás - összetett Európa-bajnokság bronz
Bánszki Tamás Ejtőernyőzés Stílusugrás Európa-bajnokság bronz
Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:55.33
Bohács Zsolt Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 10000 m
arany
47:11.29
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:46.40
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:46.40
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.67
Csapattagok Pulai Imre Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.67
Csapattagok Novák Ferenc Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:33.95
Csapattagok Bohács Zsolt Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.67
Csapattagok Szabó Attila Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:33.95
Csapattagok Hoffmann Ervin Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:33.95
Csapattagok Boldizsár Gáspár Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:33.95
Csapattagok Takács Tibor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.67
Kőbán Rita Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
22:40.63
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
21:33.73
Csapattagok Czigány Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:48.59
Csapattagok Mészáros Erika Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
21:33.73
Csapattagok Ábrahám Attila Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
38:43.34
Csapattagok Borhi Zsombor Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
38:43.34
Csapattagok Mednyánszky Szilvia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:48.59
Csapattagok Gyulay Zsolt Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:05.11
Csapattagok Gyulay Zsolt Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:25.49
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:39.84
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:39.84
Csapattagok Czigány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:39.84
Csapattagok Mészáros Erika Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:39.84
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:05.11
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:25.49
Csapattagok Ábrahám Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:05.11
Csapattagok Ábrahám Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:25.49
Csapattagok Borhi Zsombor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:05.11
Csapattagok Fehérvári Vince Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:25.49
Szabó János Karate-dó Goju-Ryu Világbajnokság bronz
Bencze Antal Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Rácz Anikó Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Györkös László Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság bronz
Nagy Katalin Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Hegedűs Csilla Karate-dó Shotokan Világkupa arany
Hugyetz Lajos Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Kocsis Tunde Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Szűcs Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Lantos Gyula Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Bády Gabriella Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Pesuth Rita Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Hegyi Mariann Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Tóth István Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Filó Andor Kick-box Low-kick Világbajnokság arany
Aburkó Gábor Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Tiszai Mihály Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Szűcs László Kick-box Low-kick Világbajnokság bronz
Gönczi János Kick-box Low-kick Világbajnokság ezüst
Hugyetz Lajos Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Katona Barnabás Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Kocsis Tunde Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Szűcs Zoltán Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Lantos Gyula Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Pesuth Rita Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Szabó Árpád (Pumi) Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Budai Barnabás Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Tóth László Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Molnár Csaba Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Polyák László Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Tóth István Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Farkas János Lábtenisz Európa-bajnokság arany
Csapattagok Tatár Péter Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Vadász Tamás Lábtenisz Európa-bajnokság bronz
Dallos Gyula Lovassport Díjlovaglás Európa-bajnokság bronz
Lázár Vilmos Lovassport Fogathajtás - kettesfogat Világbajnokság ezüst
Bogdán Endre Modellezés Autómodellezés Európa-bajnokság 10 cm3-es modellek
bronz
Kiss Barnabás Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Kiss Barnabás Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Bélteczky Sándor Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Majercsik Gábor Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Tóth József Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság bronz
Nóbik Nóra Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság arany
Nóbik Nóra Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Kiss István Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Hegedűs Péter Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Hegedűs Péter Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Vincze Viktor Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Vincze Viktor Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Bakos Ferenc Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Orsovai Dezsõ Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Reé András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Reé András Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság bronz
Puskás Attila Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Puskás Attila Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Litomiczky Sándor Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kis Gergely Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Puskás Béla Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Mórotz Attila Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Mórotz Attila Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tokai Tamás Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Wadovich Zoltán Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Havas Attila Motorcsónaksport Európa-bajnokság 500 cm3
bronz
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság 700 cm3
ezüst
Mihaldinecz Rudolf Motorcsónaksport Európa-bajnokság arany
Káldos György Motorcsónaksport Európa-bajnokság 750 cm3
bronz
Kovács István Ökölvívás Európa-bajnokság bronz
Lakatos Pál Ökölvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fábián László Öttusa Európa-bajnokság arany
5523
Csapattagok Mizsér Attila Öttusa Európa-bajnokság arany
5523
Csapattagok Mizsér Attila Öttusa Európa-bajnokság arany
17025
Csapattagok Mizsér Attila Öttusa Világbajnokság arany
5225
Fábián László Öttusa Európa-bajnokság arany
5801
Csapattagok Fábián László Öttusa Európa-bajnokság arany
17025
Csapattagok Fábián László Öttusa Világbajnokság arany
5225
Fábián László Öttusa Világbajnokság ezüst
5669
Csapattagok Kálnoki-Kis Attila Öttusa Európa-bajnokság arany
17025
Csapattagok Kálnoki-Kis Attila Öttusa Világbajnokság arany
5225
Csapattagok Madaras Ádám Öttusa Európa-bajnokság arany
5523
Csapattagok Kovács Irén Öttusa Világbajnokság bronz
4984
Csapattagok Pécsi Mónika Öttusa Európa-bajnokság bronz
5095
Csapattagok Pécsi Mónika Öttusa Világbajnokság bronz
4984
Csapattagok Tulok Andrea Öttusa Európa-bajnokság bronz
5095
Csapattagok Tulok Andrea Öttusa Világbajnokság bronz
4984
Csapattagok Köblő Emese Öttusa Európa-bajnokság bronz
5095
Csapattagok Hermesz Anita Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Kálnai Petra Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Kõfalvi Anita Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Kõfalvi Andrea Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Lastofka Bernadett Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Zéman Erika Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Gyulai Éva Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Hailer Henrietta Ritmikus gimnasztika Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Balogh László Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Európa-bajnokság 2x30
bronz
686
Fórián Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
arany
495.8
Csapattagok Fórián Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
arany
1179
Csapattagok Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
arany
1179
Csapattagok Fehrentheil Bernadette Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
arany
1179
Csapattagok Bodó Zoltán Sportlövészet Vadászos - Dupla trap Világbajnokság 150
bronz
411
Csapattagok Gombos Károly Sportlövészet Vadászos - Dupla trap Világbajnokság 150
bronz
411
Csapattagok Kronome János Sportlövészet Vadászos - Dupla trap Világbajnokság 150
bronz
411
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1716
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1132
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1716
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1132
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
675
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1716
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
383
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1132
Madari Csilla Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
346
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
bronz
1766
Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
arany
593
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1174
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
bronz
1766
Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
392
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1174
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
bronz
1766
Csapattagok Burkus Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1174
Csapattagok Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
arany
336
Csapattagok Göbölös Ibolya Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
arany
336
Csapattagok Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
arany
336
Csapattagok Bodó Zoltán Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 125
bronz
353
Csapattagok Putz István Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 125
bronz
353
Csapattagok Kronome János Sportlövészet Vadászos - Trap Európa-bajnokság 125
bronz
353
Czanka Attila Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
170 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
102,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 70 kg
bronz
115 kg
Földi Csilla Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 46 kg
arany
82,5 kg
Nagy Bernadett Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság +83 kg
bronz
192,5 kg
Fodor Emese Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 59 kg
bronz
92,5 kg
Czanka Attila Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 64 kg
arany
315 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
192,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 70 kg
ezüst
207.5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 76 kg
bronz
207,5 kg
Földi Csilla Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 46 kg
arany
150 kg
Raj Tímea Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 59 kg
ezüst
167,5 kg
Takács Erika Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +83 kg
arany
87,5 kg
Czanka Attila Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 64 kg
arany
145 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 64 kg
arany
90 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 64 kg
ezüst
90 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 70 kg
ezüst
92,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 76 kg
bronz
92,5 kg
Földi Csilla Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 46 kg
arany
67,5 kg
Raj Tímea Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 59 kg
ezüst
77,5 kg
Nagy Bernadett Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +83 kg
bronz
85 kg
Gombos László Számszeríjászat Match Világbajnokság bronz
Király Zsolt Szörfözés Formula 42 Európa-bajnokság ezüst
Körtvélyesi Miklós Szörfözés Formula 42 Európa-bajnokság bronz
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 63 kg
bronz
Rozmán Erika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 63 kg
ezüst
Csapattagok Cserényi Csaba Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gojdár János Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Posztós Sándor Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 54 kg
ezüst
Csapattagok Posztós Sándor Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szabados Henrik Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szabó Attila Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Salim Gergely Taekwondo Olimpiai taekwondo Világbajnokság ezüst
Molnár Attila Távúszás Európa-bajnokság 25 km
bronz
05:36.7
Rubos Katalin Testépítés Európa-bajnokság +54 kg
bronz
Gerõcs Tibor Testépítés Európa-bajnokság +90 kg
bronz
Schupkégel Károly Torna Lólengés Világbajnokság bronz
9,400
Supola Zoltán Torna Nyújtó Világbajnokság ezüst
9,537
Supola Zoltán Torna Nyújtó Világbajnokság bronz
9,350
Csapattagok Molnár Adél Triatlon Európa-bajnokság arany
Molnár Adél Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Straubinger Györgyi Triatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Bodrogai Judit Triatlon Európa-bajnokság arany
Bodrogai Judit Triatlon Európa-bajnokság ezüst
Egerszegi Krisztina Úszás Hatúszás Európa-bajnokság 100 m
arany
01:00.83
Egerszegi Krisztina Úszás Hatúszás Európa-bajnokság 200 m
arany
02:09.12
Güttler Károly Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 100 m
arany
01:01.04
Güttler Károly Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 200 m
ezüst
02:13.26
Egerszegi Krisztina Úszás Pillangóúszás Európa-bajnokság 200 m
arany
02:10.71
Darnyi Tamás Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság 400 m
arany
04:15.24
Egerszegi Krisztina Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság 400 m
arany
04:39.55
Czene Attila Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság 200 m
ezüst
02:00.70
Csapattagok Güttler Károly Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x100 m
ezüst
03:40.97
Csapattagok Szabados Béla Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x100 m
ezüst
03:40.97
Csapattagok Deutsch Tamás Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x100 m
ezüst
03:40.97
Csapattagok Horváth Péter Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x100 m
ezüst
03:40.97
Csapattagok Szabó Bence Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Szabó Bence Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Abay Péter Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Köves Csaba Vívás Kardvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Köves Csaba Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Navarrete József Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Boros György Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Nagy Tímea Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Kovács Iván Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Totola Gábor Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Horváth Mariann Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Várkonyi Marina Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Jánosi Zsuzsa Vívás Tőrvívás Európa-bajnokság ezüst
Mohamed Aida Vívás Tőrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Dancsa Katalin Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Eke Andrea Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kertész Zsuzsa Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Rafael Irén Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Stieber Mercédesz Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Szalkay Orsolya Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Takács Ildikó Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tóth Gabriella Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tóth Noémi Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Tóth Frank Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Vincze Balázs Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szép Brigitta Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kuna Péter Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Nemes Gábor Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tóth-II László Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Nagy Katalin Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Rónaszéki Ildikó Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Vincze Edit Vizilabda Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Dala Tamás Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gyöngyösi András Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Lihotzky Károly Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Monostori Attila Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Németh-I. Zsolt Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Péter Imre Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Konrád Mária Vizilabda Európa-bajnokság bronz

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Berekméri István
Gurisatti Gyula
Balázs Péter
Papp Gábor
1993 Csoportos tevékenység Európa-bajnokság bronz
7834 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Katona Zsuzsa
Balla Mónika
Bartha Anikó
1993 Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
8380 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Berekméri István
Gurisatti Gyula
1993 Monkgyakorlat Európa-bajnokság arany
5028 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Katona Zsuzsa
1993 Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4748 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bánszki Tamás
Asztalos István
Antalicz Jenõ
Nagy István
Varga Tamás
1993 Célbaugrás - összetett Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1993 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:46.40
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Pulai Imre
Bohács Zsolt
Takács Tibor
1993 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:30.67
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Novák Ferenc
Szabó Attila
Hoffmann Ervin
Boldizsár Gáspár
1993 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:33.95
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dónusz Éva
Mészáros Erika
1993 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
21:33.73
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Czigány Kinga
Mednyánszky Szilvia
1993 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:48.59
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ábrahám Attila
Borhi Zsombor
1993 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 10000 m
arany
38:43.34
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyulay Zsolt
Horváth Gábor
Ábrahám Attila
Borhi Zsombor
1993 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:05.11
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyulay Zsolt
Horváth Gábor
Ábrahám Attila
Fehérvári Vince
1993 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:25.49
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Dónusz Éva
Czigány Kinga
Mészáros Erika
1993 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:39.84
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tatár Péter
Vadász Tamás
1993 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hegedűs Péter
Litomiczky Sándor
Kis Gergely
1993 Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vincze Viktor
Puskás Attila
Puskás Béla
1993 Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bakos Ferenc
Orsovai Dezsõ
Reé András
1993 Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mórotz Attila
Tokai Tamás
Wadovich Zoltán
1993 Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fábián László
Mizsér Attila
Madaras Ádám
1993 Európa-bajnokság arany
5523
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mizsér Attila
Fábián László
Kálnoki-Kis Attila
1993 Európa-bajnokság arany
17025
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mizsér Attila
Fábián László
Kálnoki-Kis Attila
1993 Világbajnokság arany
5225
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Irén
Pécsi Mónika
Tulok Andrea
1993 Világbajnokság bronz
4984
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Pécsi Mónika
Tulok Andrea
Köblő Emese
1993 Európa-bajnokság bronz
5095
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hermesz Anita
Kálnai Petra
Kõfalvi Anita
Kõfalvi Andrea
Lastofka Bernadett
Zéman Erika
Gyulai Éva
Hailer Henrietta
1993 Együttes kéziszer-csapat Európa-bajnokság bronz
19200
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fórián Éva
Joó Éva
Fehrentheil Bernadette
1993 Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
arany
1179
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bodó Zoltán
Gombos Károly
Kronome János
1993 Vadászos - Dupla trap Világbajnokság 150
bronz
411
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1993 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1716
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1993 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
1132
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1993 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
bronz
1766
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ángyán József
Sike József
Burkus Tamás
1993 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
arany
1174
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Igaly Diana
Göbölös Ibolya
Vasvári Erzsébet
1993 Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
arany
336
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bodó Zoltán
Putz István
Kronome János
1993 Vadászos - Trap Európa-bajnokság 125
bronz
353
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cserényi Csaba
Gojdár János
Posztós Sándor
Szabados Henrik
Szabó Attila
1993 ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Adél
Straubinger Györgyi
Bodrogai Judit
1993 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Güttler Károly
Szabados Béla
Deutsch Tamás
Horváth Péter
1993 Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x100 m
ezüst
03:40.97
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Bence
Abay Péter
Köves Csaba
Navarrete József
Boros György
1993 Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nagy Tímea
Szalay Gyöngyi
Horváth Mariann
Várkonyi Marina
Király Hajnalka
1993 Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Fodor Rajmund
Steinmetz Barnabás
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Tóth Frank
Vincze Balázs
Kuna Péter
Nemes Gábor
Tóth-II László
Dala Tamás
Gyöngyösi András
Lihotzky Károly
Monostori Attila
Németh-I. Zsolt
Péter Imre
1993 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dancsa Katalin
Eke Andrea
Kertész Zsuzsa
Rafael Irén
Stieber Mercédesz
Szalkay Orsolya
Takács Ildikó
Tóth Gabriella
Tóth Noémi
Szép Brigitta
Nagy Katalin
Rónaszéki Ildikó
Vincze Edit
Konrád Mária
1993 Európa-bajnokság bronz