Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

2008 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Pethõ Tibor Brazil Jiu-Jitsu Budweiser World Cup Atlanta arany
Pethõ Tibor Brazil Jiu-Jitsu Pan American Championship Carson City ezüst
Pethõ Tibor Brazil Jiu-Jitsu IBJJF World Championship Carson City arany
ifj.Foltán László Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
41.707
Csapattagok Végh Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
38.577
Csapattagok Kovács Gergely Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
38.577
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:48.918
Csapattagok Kozmann György Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:48.918
Csapattagok Balázs Péter Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
ezüst
34.979
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
ezüst
34.979
Csapattagok Joób Márton Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
ezüst
34.979
Csapattagok Sarudi Pál Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 200 m
ezüst
34.979
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:40.547
Csapattagok Balázs Péter Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:40.547
Csapattagok Sarudi Pál Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:40.547
Csapattagok Joób Márton Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:40.547
Molnár Péter Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
ezüst
36.506
Kucsera Gábor (Kucsi) Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
ezüst
3:33.563
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
arany
1:56.195
Benedek Dalma Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:59.304
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 500 m
arany
1:41,308
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 500 m
arany
1:41,308
Csapattagok Molnár Péter Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
33.454
Csapattagok Kadler Viktor Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
33.454
Csapattagok Patyi Melinda (Törpi) Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
39.183
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
39.183
Csapattagok Kozák Danuta Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
arany
1:48.459
Csapattagok Szabó Gabriella Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
arany
1:48.459
Csapattagok Kozák Danuta Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:33.547
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:33.547
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:33.547
Csapattagok Benedek Dalma Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:33.547
Csapattagok Medveczky Erika Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:44.105
Csapattagok Faldum Bereniké Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:44.105
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 500 m
ezüst
1:32.971
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 500 m
ezüst
1:32.971
Csapattagok Szabó Gabriella Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 500 m
ezüst
1:32.971
Csapattagok Kozák Danuta Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 500 m
ezüst
1:32.971
Csapattagok Sík Márton Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
31.094
Csapattagok Boros Gergely Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
31.094
Csapattagok Csamangó Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
31.094
Csapattagok Babella Balázs Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
bronz
31.094
Csapattagok Benkő Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:21.822
Csapattagok Kucsera Gábor (Kucsi) Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:21.822
Csapattagok Kadler Viktor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:21.822
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 500 m
ezüst
1:21.822
Csapattagok Patyi Melinda (Törpi) Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
arany
35.915
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
arany
35.915
Csapattagok Kozák Danuta Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
arany
35.915
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 200 m
arany
35.915
Csapattagok Benedek Dalma Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:28.303
Csapattagok Fazekas-Zur Krisztina Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:28.303
Csapattagok Keresztesi Alexandra Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:28.303
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Milano 1000 m
arany
3:28.303
S.Kovács Ádám Karate-dó WKF felnőtt Világbajnokság ezüst
Krassovari Kitty Karate-dó Goju-Ryu EGKF Goju-ryu Karate Europeanchampionship arany
Krassovari Kitty Karate-dó Goju-Ryu Hayashi-Ha Shito-Ryu Karate World Championship arany
Horváth Ottó Karate-dó Shotokan EKF Kadet, Junior Európa bajnokság ezüst
Lassingleitner Fruzsina Karate-dó Shotokan EKF Kadet, Junior Európa bajnokság bronz
Molnár Réka Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Molnár Réka Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Krajcsi László Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka arany
Krajcsi László Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Windt Gábor Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka arany
Molnár Tamás Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka ezüst
Molnár Tamás Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Molnár Tamás Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság arany
Diósi Pálma Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka arany
Pethő László Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka bronz
Pethő László Karate-dó Shotokan IJKA Európa Bajnokság ezüst
Dr. Gortvay István Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka ezüst
Kecskés Sándor Karate-dó Shotokan Európai Mesterek Játéka bronz
Csapattagok Gazdag Brigitta Kick-box Aero kick-box Európa-bajnokság arany
Gazdag Brigitta Kick-box Aero kick-box Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kriszeg Tímea Kick-box Aero kick-box Európa-bajnokság arany
Perneki Mihály Kick-box Aero kick-box Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Hegyi Mariann Kick-box Aero kick-box Európa-bajnokság arany
Perneki Mihály Kick-box Aero kick-box - step Európa-bajnokság ezüst
Hegyi Mariann Kick-box Aero kick-box - step Európa-bajnokság arany
Szuknai Zsuzsanna Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Brunner Tihamér Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Görbics Gábor Kick-box Full-contact Európa-bajnokság arany
Pethes Viktor Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Hosszú Ferenc Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Dancsó Zoltán Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Wappel Tibor Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Hirsch Viktor Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Kondár Anna Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Minda Zsófia Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Mórádi Zsolt Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Dancsecs Bojána Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Jároszkievicz Krisztián Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Veres Richárd Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Imre Tamás Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Diligens Klaudia Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Gömbös László Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Szőllősi Szabolcs Korcsolyázás Gyorskorcsolya - nagypályás Magyar Bajnokság Budapest arany
178,943
Szőllősi Szabolcs Korcsolyázás Gyorskorcsolya - nagypályás Magyar Bajnokság Budapest arany
164,895
Serflek József Kung-fu WTKA Világbajnokság Carrara arany
Lepsényi Boglárka Lábtenisz Világbajnokság arany
Talmácsi Gábor Motorsport Világbajnokság bronz
Ulviczky Krisztina Szumó Európa-bajnokság 65 kg
arany
Varga Botond Szumó Európa-bajnokság 65 kg
arany
Dénes Mercédesz Szumó Európa-bajnokság 50 kg
bronz
Fekete Mónika Szumó Európa-bajnokság +65 kg
bronz
Molnár Enikő Szumó Európa-bajnokság 45 kg
bronz
Jäger Szimonetta Szumó Európa-bajnokság 50 kg
ezüst
Lakatos Gábor Szumó Európa-bajnokság 60 kg
ezüst
Prim Roland Szumó Európa-bajnokság 85 kg
ezüst
Szelp Dénes Szumó Európa-bajnokság 100 kg
bronz
Sárosi János Szumó Európa-bajnokság 55 kg
bronz
Mutina Ágnes Úszás Gyorsúszás Európa-bajnokság Eindhoven 200 m
bronz
1:58.06
Kis Gergő Úszás Gyorsúszás Európa-bajnokság Eindhoven 800 m
arany
7:51.94
Cseh László Úszás Pillangóúszás Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 200 m
ezüst
1:52.70
Dara Eszter Úszás Pillangóúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Fiume (Rijeka) 100 m
bronz
56.88
Cseh László Úszás Vegyesúszás Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 200 m
ezüst
1:56.52
Cseh László Úszás Vegyesúszás Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) 400 m
ezüst
4:06.16
Cseh László Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Eindhoven 200 m
arany
1:58.02
Cseh László Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Eindhoven 400 m
arany
4:09.59
Hosszú Katinka Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Eindhoven 400 m
ezüst
4:37.43
Verrasztó Evelyn Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Eindhoven 200 m
ezüst
2:12.93
Verrasztó Evelyn Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Fiume (Rijeka) 200 m
ezüst
2:07.93
Verrasztó Evelyn Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Fiume (Rijeka) 100 m
ezüst
59.49
Kis Gergő Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Fiume (Rijeka) 400 m
ezüst
4:03.81
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Varga Tamás Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Madaras Norbert Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Varga Dénes Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Hosnyánszky Norbert Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Varga Dániel Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Kis Gábor Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Gergely István Vizilabda Olimpia Peking – Beijing (北京, Pejcsing) arany
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Hosnyánszky Norbert Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Kis Gábor Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Madaras Norbert Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Nagy Viktor Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Varga Dániel Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Varga Dénes Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Varga Tamás Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Brávik Fruzsina Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Bujka Barbara Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Drávucz Rita Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Györe Anett Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Horváth Patricia Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Kisteleki Dóra Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Pelle Anikó Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Primász Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Soós Ildikó Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Stieber Mercédesz Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Szremkó Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Takács Orsolya Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Valkai Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz
Csapattagok Zantleitner Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság Málaga bronz

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Végh Attila
Kovács Gergely
2008 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
bronz
38.577
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Kozmann György
2008 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:48.918
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Balázs Péter
Horváth Gábor
Joób Márton
Sarudi Pál
2008 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
ezüst
34.979
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Gábor
Balázs Péter
Sarudi Pál
Joób Márton
2008 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:40.547
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Douchev-Janics Natasa
Kovács Katalin
2008 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
arany
1:41,308
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Péter
Kadler Viktor
2008 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
bronz
33.454
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Patyi Melinda (Törpi)
Fazekas-Zur Krisztina
2008 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
bronz
39.183
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozák Danuta
Szabó Gabriella
2008 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:48.459
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozák Danuta
Paksy Tímea
Fazekas-Zur Krisztina
Benedek Dalma
2008 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:33.547
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Medveczky Erika
Faldum Bereniké
2008 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:44.105
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Douchev-Janics Natasa
Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Kozák Danuta
2008 K-4 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
ezüst
1:32.971
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Sík Márton
Boros Gergely
Csamangó Attila
Babella Balázs
2008 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
bronz
31.094
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benkő Zoltán
Kucsera Gábor (Kucsi)
Kadler Viktor
Kammerer Zoltán
2008 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:21.822
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Patyi Melinda (Törpi)
Fazekas-Zur Krisztina
Kozák Danuta
Paksy Tímea
2008 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
35.915
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Dalma
Fazekas-Zur Krisztina
Keresztesi Alexandra
Paksy Tímea
2008 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:28.303
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gazdag Brigitta
Kriszeg Tímea
Hegyi Mariann
2008 Aero kick-box Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szécsi Zoltán
Varga Tamás
Madaras Norbert
Varga Dénes
Kásás Tamás
Hosnyánszky Norbert
Kiss Gergely
Benedek Tibor
Varga Dániel
Biros Péter
Kis Gábor
Molnár Tamás
Gergely István
2008 Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Biros Péter
Hosnyánszky Norbert
Kásás Tamás
Kis Gábor
Kiss Gergely
Madaras Norbert
Molnár Tamás
Nagy Viktor
Szécsi Zoltán
Varga Dániel
Varga Dénes
Varga Tamás
2008 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Brávik Fruzsina
Bujka Barbara
Drávucz Rita
Györe Anett
Horváth Patricia
Kisteleki Dóra
Pelle Anikó
Primász Ágnes
Soós Ildikó
Stieber Mercédesz
Szremkó Krisztina
Takács Orsolya
Valkai Ágnes
Zantleitner Krisztina
2008 Európa-bajnokság bronz