Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

2004 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Kovács Gergely Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
Csapattagok Bozsik Attila Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
Csapattagok Kozmann György Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:43.371
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:43.371
Csapattagok Vasali László Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
35.710
Csapattagok Malomsoki Sándor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
35.710
Csapattagok Belicza Béla Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
35.710
Csapattagok Kovács Gergely Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
35.710
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:19.595
Csapattagok Fürdök Gábor Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:19.595
Csapattagok Pulai Imre Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:19.595
Csapattagok Novák Ferenc Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:19.595
Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Olimpia Athén (Αθήνα) 500 m
arany
1:47.741
Vereckei Ákos Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:41.380
Paksy Tímea Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
43.290
Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:54.099
Kovács Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:55.095
Csapattagok Douchev-Janics Natasa Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia Athén (Αθήνα) 500 m
arany
1:38.101
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia Athén (Αθήνα) 500 m
arany
1:38.101
Csapattagok Gyertyános Gergely Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
34.328
Csapattagok Babella Balázs Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
bronz
34.328
Csapattagok Patyi Melinda (Törpi) Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
39.433
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
39.433
Csapattagok Benedek Dalma Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:44.926
Csapattagok Paksy Tímea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:44.926
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:38.842
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
3:38.842
Csapattagok Kadler Viktor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
arany
31.414
Csapattagok Beé István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
arany
31.414
Csapattagok Babella Balázs Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
arany
31.414
Csapattagok Boros Gergely Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
arany
31.414
Csapattagok Benkő Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:23.732
Csapattagok Beé István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:23.732
Csapattagok Kökény Roland Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:23.732
Csapattagok Kucsera Gábor (Kucsi) Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
arany
1:23.732
Csapattagok Horváth Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
2:52.719
Csapattagok Storcz Botond Norbert Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
2:52.719
Csapattagok Kammerer Zoltán Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
2:52.719
Csapattagok Vereckei Ákos Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
arany
2:52.719
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
35.596
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
35.596
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
35.596
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 200 m
ezüst
35.596
Csapattagok Viski Erzsébet Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
ezüst
1:33.620
Csapattagok Szabó Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
ezüst
1:33.620
Csapattagok Kovács Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
ezüst
1:33.620
Csapattagok Bóta Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 500 m
ezüst
1:33.620
Csapattagok Dékány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
bronz
3:26.993
Csapattagok Faldum Bereniké Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
bronz
3:26.993
Csapattagok Móni Katalin Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
bronz
3:26.993
Csapattagok Benedek Linda Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság Poznań 1000 m
bronz
3:26.993
S.Kovács Ádám Karate-dó WKF felnőtt Világbajnokság Monterrey ezüst
Csapattagok Tóth Beatrix Karate-dó WKF Regiós Csapat Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Klíma Zsuzsanna Karate-dó WKF Regiós Csapat Európa-bajnokság bronz
Krassovari Kitty Karate-dó Goju-Ryu EGKF Goju-ryu Karate Europeanchampionship Sankt Pölten arany
Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu WKF Felnőtt Világbajnokság bronz
Klíma Zsuzsanna Karate-dó Goju-Ryu WKF Felnőtt Világbajnokság bronz
Tóth Beatrix Karate-dó Shotokan EKF felnőtt Európa-bajnokság bronz
Baranyai Dávid Karate-dó Shotokan EKF Kadet, Junior Európa bajnokság bronz
Perneki Mihály Kick-box Aero kick-box Európa-bajnokság bronz
Perneki Mihály Kick-box Aero kick-box - step Európa-bajnokság bronz
Aburkó Gábor Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Szuknai Zsuzsanna Kick-box Full-contact Európa-bajnokság ezüst
Árvai Róbert Kick-box Full-contact Európa-bajnokság ezüst
Varga Balázs Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Csehi Katalin Kick-box Full-contact Európa-bajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Dancsó Zoltán Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Wappel Tibor Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Pruzsinszky Ivett Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Marton Klára Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Krempf Réka Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Szántó Sándor Kick-box Light-contact Európa-bajnokság ezüst
Stricz Olivér Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Olasz Attila Kick-box Light-contact Európa-bajnokság bronz
Krempf Réka Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Kiss Gábor Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Rácz Dénes Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Simon Nikolett Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Sóki András Kick-box Low-kick Európa-bajnokság bronz
Debreczeni Dezső Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Dancsó Zoltán Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Pruzsinszky Ivett Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Miklós Anikó Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Szendrei Barbara Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Csikós Péter Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Maleskovits Melinda Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Kemény Zsuzsanna Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Nagy Tibor Kick-box Thai-box Európa-bajnokság ezüst
Kiss Károly Kick-box Thai-box Európa-bajnokság ezüst
Vulics József Kick-box Thai-box Európa-bajnokság bronz
Vörös Roland Kick-box Thai-box Európa-bajnokság bronz
Oli Márk Kick-box Thai-box Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Líbor Dezső Szumó Világbajnokság bronz
Kálló Gyöngyi Szumó Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kálló Gyöngyi Szumó Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Major Gyula Szumó Világbajnokság bronz
Csapattagok Tóth Barnabás Szumó Világbajnokság bronz
József Anna Szumó Világbajnokság bronz
Csapattagok Valentényi Sándor Szumó Világbajnokság bronz
Csapattagok Makai Erika Szumó Európa-bajnokság ezüst
Makai Erika Szumó Európa-bajnokság +80 kg
bronz
Csapattagok Kutlán Edina Szumó Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Oláh Mariann Szumó Európa-bajnokság ezüst
Németh Melinda Szumó Európa-bajnokság 65 kg
bronz
Nagy Barna Szumó Európa-bajnokság 85 kg
bronz
Cseh László Úszás Hatúszás Európa-bajnokság Madrid 100 m
arany
Cseh László Úszás Hatúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Bécs (Wien) 100 m
bronz
52.09
Gyurta Dániel Úszás Mellúszás Olimpia Athén (Αθήνα) 200 m
ezüst
2:10.80
Bodor Richárd Úszás Mellúszás Európa-bajnokság Madrid 100 m
bronz
Bodor Richárd Úszás Mellúszás Európa-bajnokság Madrid 200 m
bronz
Cseh László Úszás Vegyesúszás Olimpia Athén (Αθήνα) 400 m
bronz
4:12.15
Cseh László Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság Madrid 400 m
arany
Cseh László Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Bécs (Wien) 400 m
arany
4:03.96
Cseh László Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Bécs (Wien) 200 m
ezüst
1:55.36
Hosszú Katinka Úszás Vegyesúszás Rövid pályás Európa-bajnokság Bécs (Wien) 400 m
bronz
4:35.41
Csapattagok Cseh László Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság Madrid 4x100 m
bronz
Csapattagok Bodor Richárd Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság Madrid 4x100 m
bronz
Csapattagok Gáspár Zsolt Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság Madrid 4x100 m
bronz
Csapattagok Zubor Attila Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság Madrid 4x100 m
bronz
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Biros Péter Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Gergely István Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Kiss Gergely Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Madaras Norbert Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Molnár Tamás Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Steinmetz Ádám Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Steinmetz Barnabás Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Szécsi Zoltán Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Varga Tamás Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany
Csapattagok Vári Attila Vizilabda Olimpia Athén (Αθήνα) arany

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Gergely
Bozsik Attila
2004 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozmann György
Kolonics György (Koló)
2004 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 500 m
arany
1:43.371
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vasali László
Malomsoki Sándor
Belicza Béla
Kovács Gergely
2004 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 200 m
bronz
35.710
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hüttner Csaba
Fürdök Gábor
Pulai Imre
Novák Ferenc
2004 C-4 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:19.595
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Douchev-Janics Natasa
Kovács Katalin
2004 K-2 - Gyorsasági kajak Olimpia 500 m
arany
1:38.101
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyertyános Gergely
Babella Balázs
2004 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
bronz
34.328
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Patyi Melinda (Törpi)
Paksy Tímea
2004 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
39.433
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Dalma
Paksy Tímea
2004 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:44.926
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bóta Kinga
Szabó Szilvia
2004 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
3:38.842
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kadler Viktor
Beé István
Babella Balázs
Boros Gergely
2004 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
arany
31.414
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benkő Zoltán
Beé István
Kökény Roland
Kucsera Gábor (Kucsi)
2004 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
arany
1:23.732
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Horváth Gábor
Storcz Botond Norbert
Kammerer Zoltán
Vereckei Ákos
2004 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
arany
2:52.719
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Viski Erzsébet
Szabó Szilvia
Kovács Katalin
Bóta Kinga
2004 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 200 m
ezüst
35.596
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Viski Erzsébet
Szabó Szilvia
Kovács Katalin
Bóta Kinga
2004 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 500 m
ezüst
1:33.620
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dékány Kinga
Faldum Bereniké
Móni Katalin
Benedek Linda
2004 K-4 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság 1000 m
bronz
3:26.993
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tóth Beatrix
Klíma Zsuzsanna
2004 WKF Regiós Csapat Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Líbor Dezső
Major Gyula
Tóth Barnabás
Valentényi Sándor
2004 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kálló Gyöngyi
Makai Erika
Kutlán Edina
Oláh Mariann
2004 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Cseh László
Bodor Richárd
Gáspár Zsolt
Zubor Attila
2004 Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x100 m
bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
2004 Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
2004 Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Biros Péter
Fodor Rajmund
Gergely István
Kásás Tamás
Kiss Gergely
Madaras Norbert
Molnár Tamás
Steinmetz Ádám
Steinmetz Barnabás
Szécsi Zoltán
Varga Tamás
Vári Attila
2004 Olimpia arany