Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1990 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Csapattagok Urbán Edit Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg arany
Csapattagok Bátorfi Csilla Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg arany
Csapattagok Bátorfi Csilla Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg arany
Csapattagok Wirth Gabriella Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg ezüst
Csapattagok Wirth Gabriella Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg arany
Csapattagok Wirth Gabriella Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg arany
Csapattagok Saive Jean-Michel Asztalitenisz Európa-bajnokság Göteborg ezüst
Gécsek Tibor Atlétika Kalapácsvetés Európa-bajnokság ezüst
80.14 m
Forgács Judit Atlétika Síkfutás Európa-bajnokság 400 m
bronz
28:48.0
Szabó Dezső Atlétika Tízpróba Európa-bajnokság ezüst
11.06; 749; 13.65; 198; 47.17; 14.67; 40.78; 530; 61.94; 4:11.07
8436 pont
Farkas Péter Birkózás Kötöttfogás Olimpia 82 kg
bronz
Komáromi Tibor Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 90 kg
bronz
Major Sándor Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 100 kg
ezüst
Bódi Jenő Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 62 kg
ezüst
Faragó József Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 48 kg
bronz
Szike András Birkózás Kötöttfogás Európa-bajnokság 57 kg
ezüst
Tóth Gábor Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 90 kg
ezüst
Tóth Gábor Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 90 kg
bronz
Katona Zsuzsa Búvársport Csillaggyakorlat Európa-bajnokság bronz
1775 pont
Karáth Emil Búvársport Csillaggyakorlat Európa-bajnokság ezüst
1855 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
2581 pont
Csapattagok Katona Zsuzsa Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
2581 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
2581 pont
Csapattagok Horváth Angéla Búvársport Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
2581 pont
Berekméri Zoltán Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság arany
2100 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4676 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4312 pont
Csapattagok Katona Zsuzsa Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4312 pont
Csapattagok Karáth Emil Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4676 pont
Berekméri István Búvársport Őtbójás gyakotlat Európa-bajnokság ezüst
2180 pont
Fabó Éva Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Világbajnokság 400 m
arany
03:30.5
Hajtós Bertalan Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 71 kg
bronz
Tolnai László Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság arany
Parragh Katalin Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 52 kg
ezüst
Zsoldos Zsolt Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság 78 kg
ezüst
Molnár Erika Duatlon Világbajnokság bronz
Zala György Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
4:02.15
Csapattagok Gyursánszky Gábor Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
3:02.44
Csapattagok Nádasdi Zsolt Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
3:02.44
Csapattagok Bohács Zsolt Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:38.51
Csapattagok Szabó Attila Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:38.51
Csapattagok Szabó Attila Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:26.66
Csapattagok Hoffmann Ervin Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:38.51
Csapattagok Hoffmann Ervin Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:26.66
Csapattagok Boldizsár Gáspár Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:26.66
Csapattagok Leikep Gusztáv Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:38.51
Csapattagok Leikep Gusztáv Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:26.66
Petrovics Kálmán Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
2:53.58
Pétervári Pál Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
3:16.42
Lakatos Katalin Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
3:13.47
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:48.45
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
20:47.17
Csapattagok Mészáros Erika Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:48.45
Csapattagok Mészáros Erika Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
20:47.17
Csapattagok Szabó-II. Gábor Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
bronz
3:17.05
Csapattagok Petrovics Béla Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
bronz
3:17.05
Csapattagok Erdõdi Ágnes Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
3:00.14
Csapattagok Baranyai Andrea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
3:00.14
Csapattagok Tas Ágnes Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
3:03.24
Csapattagok Demény Tünde Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
3:03.24
Csapattagok Gyulay Zsolt Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
2:57.89
Csapattagok Csipes Ferenc Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
2:57.89
Csapattagok Csipes Ferenc Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:27.05
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:36.29
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:36.29
Csapattagok Mészáros Erika Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:36.29
Csapattagok Fidel László Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
2:57.89
Csapattagok Ábrahám Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
2:57.89
Csapattagok Ábrahám Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:27.05
Csapattagok Kajner Gyula Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:27.05
Csapattagok Huber Henriette Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:36.29
Csapattagok Petrovics Béla Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:27.05
Molnár Tamás Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Hugyetz Lajos Kick-box Formagyakorlat Európa-bajnokság bronz
Balogh Oszkár Kick-box Full-contact Európa-bajnokság ezüst
Balogh Oszkár Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Gönczi János Kick-box Full-contact Világbajnokság arany
Hugyetz Lajos Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Hugyetz Lajos Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Katona Barnabás Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Kocsis Tunde Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Szűcs Zoltán Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Szűcs Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Bády Gabriella Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Szepessy Andrea Kick-box Light-contact Európa-bajnokság arany
Szepessy Andrea Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Polgár Zsolt Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Balogh Attila Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Bene Márta Kick-box Light-contact Világbajnokság bronz
Hugyetz Lajos Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság ezüst
Katona Barnabás Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Kocsis Tunde Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Szűcs Zoltán Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Szepessy Andrea Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Polgár Zsolt Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Hugyetz Gabriella Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság arany
Hortobágyi János Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Balogh Attila Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Bene Márta Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Szűcs Éva Kick-box Semi-contact Európa-bajnokság bronz
Tóth István Kick-box Semi-contact Világbajnokság ezüst
Lőrinczy Katalin Kick-box Semi-contact Világbajnokság Velence (Venezia) bronz
Csapattagok Juhász László Lovassport Fogathajtás - egyesfogat Világbajnokság bronz
Csapattagok Bozsik József Lovassport Fogathajtás - egyesfogat Világbajnokság bronz
Csapattagok Sipos Lajos Lovassport Fogathajtás - egyesfogat Világbajnokság bronz
Bozsik József Lovassport Fogathajtás - négyesfogat Világbajnokság bronz
Szénási Noémi Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság bronz
Maczkó Oszkár Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság arany
Csapattagok Maczkó Oszkár Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Maczkó Oszkár Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Napkori György Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Napkori György Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Szécsényi János Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szécsényi János Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Péter Mózes Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Volentér László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
arany
Volentér László Motorcsónaksport Európa-bajnokság 500 cm3
arany
Volentér László Motorcsónaksport Világbajnokság 500 cm3
ezüst
Volentér László Motorcsónaksport Világbajnokság 700 cm3
ezüst
Tubákos Iván Motorcsónaksport Világbajnokság 350 cm3
bronz
Feil János Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
bronz
Csapattagok Adorján Zoltán Motorsport Világbajnokság bronz
Csapattagok Tihanyi Sándor Motorsport Világbajnokság bronz
Kovács István Ökölvívás Olimpia arany
Csapattagok Mizsér Attila Öttusa Világbajnokság ezüst
4874
Csapattagok Fábián László Öttusa Világbajnokság ezüst
4874
Csapattagok Kálnoki-Kis Attila Öttusa Világbajnokság ezüst
4874
Csapattagok Lukács József Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Lukács József Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Nagy György Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Csapattagok Nagy György Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Csapattagok Venczelné-B. Ildikó Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Pintér Olga Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Lukács József Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Nagy György Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Nagy György Rádióamatőr-sport URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Polgár Zsuzsa Sakk Olimpia arany
Csapattagok Polgár Judit Sakk Olimpia arany
Csapattagok Mádl Ildikó Sakk Olimpia arany
Csapattagok Polgár Zsófia Sakk Olimpia arany
Matus Diana Sportakrobatika Csavart ugrás Világbajnokság bronz
19,70
Csapattagok Kovács Zoltán Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Világbajnokság 2x30
ezüst
1759
Csapattagok Balogh László Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Világbajnokság 2x30
ezüst
1759
Csapattagok Pálinkás Lajos Sportlövészet Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Világbajnokság 2x30
ezüst
1759
Csapattagok Papanitz Zoltán Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Világbajnokság 60
arany
1695
Csapattagok Ágh István Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Világbajnokság 60
arany
1695
Csapattagok Gyõrik Csaba Sportlövészet Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Világbajnokság 60
arany
1695
Csapattagok Papanitz Zoltán Sportlövészet Pisztolyos - Légpisztoly Világbajnokság 60
ezüst
1729
Ágh István Sportlövészet Pisztolyos - Légpisztoly Világbajnokság 60
ezüst
681.3
Csapattagok Ágh István Sportlövészet Pisztolyos - Légpisztoly Világbajnokság 60
ezüst
1729
Csapattagok Gyõrik Csaba Sportlövészet Pisztolyos - Légpisztoly Világbajnokság 60
ezüst
1729
Csapattagok Fórián Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1172
Csapattagok Fórián Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Világbajnokság 40
ezüst
1170
Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
arany
495.4
Csapattagok Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1172
Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Világbajnokság 40
arany
496.4
Csapattagok Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Világbajnokság 40
ezüst
1170
Csapattagok Fehrentheil Bernadette Sportlövészet Puskás - Légpuska Világbajnokság 40
ezüst
1170
Csapattagok Gelencsér Emese Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1172
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1693
Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
bronz
655
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futócél Világbajnokság 30+30
ezüst
1693
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1693
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Világbajnokság 30+30
ezüst
1693
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1693
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Világbajnokság 30+30
ezüst
1693
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 30+30
arany
1767
Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 30+30
bronz
594
Csapattagok Solti Attila Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 40
bronz
1165
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 30+30
arany
1767
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 40
bronz
1165
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 30+30
arany
1767
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Világbajnokság 40
bronz
1165
Csapattagok Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
ezüst
407
Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság bronz
185
Csapattagok Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 150
arany
429
Csapattagok Göbölös Ibolya Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
ezüst
407
Csapattagok Göbölös Ibolya Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 150
arany
429
Csapattagok Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
ezüst
407
Csapattagok Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 150
arany
429
Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 200
ezüst
193
Márkus Erzsébet Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 60 kg
bronz
90 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 75 kg
arany
112,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Világbajnokság 67,5 kg
bronz
112,5 kg
Földi Csilla Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 44 kg
arany
75 kg
Koós Veronika Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 48 kg
arany
72,5 kg
Tóbiás Veronika Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság +82,5 kg
bronz
92,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 75 kg
arany
202,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 67 kg
bronz
202,5 kg
Földi Csilla Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 44 kg
arany
132,5 kg
Tóbiás Veronika Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság +82,5 kg
bronz
170 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 75 kg
arany
90 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 67,5 kg
bronz
90 kg
Földi Csilla Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 44 kg
arany
57,5 kg
Tóbiás Veronika Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság +82,5 kg
ezüst
77,5 kg
Lévai Györgyné Szkander Európa-bajnokság 70 kg
arany
Lantos Gyula Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kili Anikó Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Kili Anikó Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kili Anikó Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 63 kg
arany
Csapattagok Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Rajkai Andrea Taekwondo ITF Taekwondo Világbajnokság 63 kg
bronz
Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság 58 kg
ezüst
Csapattagok Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Papirovnyik Mónika Taekwondo ITF Taekwondo Világbajnokság 57 kg
bronz
Csapattagok Kozák László Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Körmendi Ferenc Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Körmendi Ferenc Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Rozmán Erika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Rozmán Erika Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Gipp András Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kandikó Zoltán Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Borsos József Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Borsos József Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Somodari László Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Salim Gergely Taekwondo Olimpiai taekwondo Európa-bajnokság arany
Salim József Taekwondo Olimpiai taekwondo Európa-bajnokság arany
Csányi Béla Tekézés Világbajnokság arany
978 fa
Csányi Béla Tekézés Világbajnokság arany
2912 fa
Csapattagok Csányi Béla Tekézés Világbajnokság ezüst
1932 fa
Csapattagok Csányi Béla Tekézés Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Makkai Miklós Tekézés Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Mészáros József Tekézés Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Mészáros József Tekézés Világbajnokság bronz
1897 fa
Csapattagok Mészáros József Tekézés Világbajnokság bronz
1897 fa
Vidács Györgyné Tekézés Világbajnokság arany
1368 fa
Csapattagok Vidács Györgyné Tekézés Világbajnokság ezüst
927 fa
Csapattagok Vidács Györgyné Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság arany
461 fa
Csapattagok Kovácsné-Grampsch Ágota Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Németh Lajos Tekézés Világbajnokság ezüst
1932 fa
Csapattagok Németh Lajos Tekézés Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Mráz László Tekézés Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Török Mariann Tekézés Világbajnokság ezüst
927 fa
Csapattagok Török Mariann Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Madák Pál Tekézés Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Vecseri Erika Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Drajkó Imréné Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Szőke Zsuzsa Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Fehér Andrea Tekézés Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Nagy László Tekézés Világbajnokság bronz
1897 fa
Csapattagok Nagy László Tekézés Világbajnokság bronz
1897 fa
Csapattagok Szikszai Gabriella Testépítés Világbajnokság arany
Csapattagok Kozma Zoltán Testépítés Világbajnokság arany
Tóth Ferenc Testépítés Európa-bajnokság 65 kg
bronz
Ónodi Henrietta Torna Egyéni összetett Európa-bajnokság bronz
39,636
Csollány Szilveszter Torna Gyűrű Európa-bajnokság bronz
9,687
Ónodi Henrietta Torna Talaj (műszabad) gyakorlat Európa-bajnokság bronz
9,925
Egerszegi Krisztina Úszás Hatúszás Világbajnokság 200 m
arany
02:09.15
Egerszegi Krisztina Úszás Hatúszás Világbajnokság 100 m
arany
01:01.78
Rózsa Norbert Úszás Mellúszás Világbajnokság 100 m
arany
01:01.45
Rózsa Norbert Úszás Mellúszás Világbajnokság 200 m
ezüst
02:12.03
Darnyi Tamás Úszás Pillangóúszás Világbajnokság 200 m
bronz
01:58.25
Darnyi Tamás Úszás Vegyesúszás Világbajnokság 200 m
arany
01:59.36
Darnyi Tamás Úszás Vegyesúszás Világbajnokság 400 m
arany
04:12.36
Csapattagok Bujdosó Imre Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Nébald György Vívás Kardvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Nébald György Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szabó Bence Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Köves Csaba Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Csongrádi Ferenc Vívás Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szőcs Zsuzsanna Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Horváth Mariann Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Várkonyi Marina Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Eőry Diána Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Eőry Diána Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Urbán Edit
Bátorfi Csilla
Wirth Gabriella
1990 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bátorfi Csilla
Wirth Gabriella
1990 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Wirth Gabriella
Saive Jean-Michel
1990 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Katona Zsuzsa
Bartha Anikó
Horváth Angéla
1990 Csoportos tevékenység Európa-bajnokság ezüst
2581 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Karáth Emil
1990 Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4676 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Katona Zsuzsa
1990 Monkgyakorlat Európa-bajnokság ezüst
4312 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyursánszky Gábor
Nádasdi Zsolt
1990 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság ezüst
3:02.44
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bohács Zsolt
Szabó Attila
Hoffmann Ervin
Leikep Gusztáv
1990 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
ezüst
1:38.51
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Attila
Hoffmann Ervin
Boldizsár Gáspár
Leikep Gusztáv
1990 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:26.66
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dónusz Éva
Mészáros Erika
1990 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:48.45
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Dónusz Éva
Mészáros Erika
1990 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 5000 m
ezüst
20:47.17
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó-II. Gábor
Petrovics Béla
1990 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
bronz
3:17.05
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Erdõdi Ágnes
Baranyai Andrea
1990 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság arany
3:00.14
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Tas Ágnes
Demény Tünde
1990 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság ezüst
3:03.24
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyulay Zsolt
Csipes Ferenc
Fidel László
Ábrahám Attila
1990 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
arany
2:57.89
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csipes Ferenc
Ábrahám Attila
Kajner Gyula
Petrovics Béla
1990 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:27.05
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Dónusz Éva
Mészáros Erika
Huber Henriette
1990 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:36.29
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Juhász László
Bozsik József
Sipos Lajos
1990 Fogathajtás - egyesfogat Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Maczkó Oszkár
Napkori György
Szécsényi János
1990 Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Maczkó Oszkár
Napkori György
Szécsényi János
1990 Repülőmodellezés Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Adorján Zoltán
Tihanyi Sándor
1990 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mizsér Attila
Fábián László
Kálnoki-Kis Attila
1990 Világbajnokság ezüst
4874
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Lukács József
Nagy György
1990 RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Venczelné-B. Ildikó
Pintér Olga
1990 RH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Lukács József
Nagy György
1990 URH - Rádióforgalmi sport Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Polgár Zsuzsa
Polgár Judit
Mádl Ildikó
Polgár Zsófia
1990 Olimpia arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Zoltán
Balogh László
Pálinkás Lajos
1990 Pisztolyos - Gyorstüzelő pisztoly Világbajnokság 2x30
ezüst
1759
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Papanitz Zoltán
Ágh István
Gyõrik Csaba
1990 Pisztolyos - Kisöbű szabadpisztoly Világbajnokság 60
arany
1695
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Papanitz Zoltán
Ágh István
Gyõrik Csaba
1990 Pisztolyos - Légpisztoly Világbajnokság 60
ezüst
1729
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fórián Éva
Joó Éva
Gelencsér Emese
1990 Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1172
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fórián Éva
Joó Éva
Fehrentheil Bernadette
1990 Puskás - Légpuska Világbajnokság 40
ezüst
1170
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1990 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 30+30
arany
1693
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1990 Vadászos - Futócél Világbajnokság 30+30
ezüst
1693
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1990 Vadászos - Futóvad Világbajnokság 30+30
arany
1767
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Solti Attila
Ángyán József
Sike József
1990 Vadászos - Futóvad Világbajnokság 40
bronz
1165
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Igaly Diana
Göbölös Ibolya
Vasvári Erzsébet
1990 Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 150
ezüst
407
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Igaly Diana
Göbölös Ibolya
Vasvári Erzsébet
1990 Vadászos - Skeet Világbajnokság 150
arany
429
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kili Anikó
Rajkai Andrea
Papirovnyik Mónika
Rozmán Erika
1990 ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kili Anikó
Rajkai Andrea
Papirovnyik Mónika
Rozmán Erika
1990 ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozák László
Gipp András
Kandikó Zoltán
Somodari László
1990 ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Körmendi Ferenc
Borsos József
1990 ITF Taekwondo Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Körmendi Ferenc
Borsos József
1990 ITF Taekwondo Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csányi Béla
Németh Lajos
1990 Világbajnokság ezüst
1932 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csányi Béla
Makkai Miklós
Mészáros József
Németh Lajos
Mráz László
Madák Pál
1990 Világbajnokság ezüst
5915 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mészáros József
Nagy László
1990 Világbajnokság bronz
1897 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Mészáros József
Nagy László
1990 Világbajnokság bronz
1897 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vidács Györgyné
Török Mariann
1990 Világbajnokság ezüst
927 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Vidács Györgyné
Kovácsné-Grampsch Ágota
Török Mariann
Vecseri Erika
Drajkó Imréné
Szőke Zsuzsa
Fehér Andrea
1990 Világbajnokság bronz
2250 fa
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szikszai Gabriella
Kozma Zoltán
1990 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bujdosó Imre
Nébald György
Szabó Bence
Köves Csaba
Csongrádi Ferenc
1990 Kardvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szőcs Zsuzsanna
Szalay Gyöngyi
Horváth Mariann
Várkonyi Marina
Eőry Diána
1990 Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst