Sportolók

Családnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Keresztnév szerint

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
 

1995 - Sporteredmények

   


1894 1895 1896 1898 1900 1901 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
  Sportoló Sportág   Szakág Esemény Helyszin     Verseny
szám   
Eredmény
Szloboda Éva Aerobik Európa-bajnokság bronz
Mészáros Réka Aerobik Európa-bajnokság arany
Körtvélyessy Ákos Aerobik Európa-bajnokság ezüst
Körtvélyessy Ákos Aerobik Európa-bajnokság bronz
Ináncsi Rita Atlétika Hétpróba Világbajnokság bronz
13.61; 183; 14.73; 24.38; 653; 46.66; 2:16.56;
6522 pont
Gécsek Tibor Atlétika Kalapácsvetés Világbajnokság bronz
80.98 m
ifj.Tóth János Autósport Rali Európa-bajnokság arany
Tot Sándor Biliárd Poolbiliárd Európa-bajnokság bronz
Repka Attila Birkózás Kötöttfogás Világbajnokság 68 kg
ezüst
Óváry László Birkózás Szabadfogás Európa-bajnokság 48 kg
ezüst
Berekméri István Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság bronz
2155 pont
Bartha Anikó Búvársport Hárombójás gyakorlat Európa-bajnokság bronz
2230 pont
Csapattagok Gurisatti Gyula Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4724 pont
Csapattagok Bedő Gabriella Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság arany
4836 pont
Csapattagok Gurisatti Róbert Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4724 pont
Csapattagok Bartha Anikó Búvársport Monkgyakorlat Európa-bajnokság arany
4836 pont
Gurisatti Gyula Búvársport Őtbójás gyakotlat Európa-bajnokság bronz
2365 pont
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 800 m
arany
06:36.4
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 400 m
ezüst
03:12.7
Savanya Norbert Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 1500 m
ezüst
12:47.9
Csapattagok Bozsó Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 100 m
bronz
03:09.3
Bömisch Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 100 m
bronz
46.13
Csapattagok Bömisch Beáta Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 100 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Csik Zsuzsa Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 100 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Révész Judit Búvársport Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 100 m
bronz
03:09.3
Csősz Imre Cselgáncs (Dzsudó) Európa-bajnokság arany
Csapattagok Szabó Ferenc Csúszókorong Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Erdélyi László Csúszókorong Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Nyirády András Csúszókorong Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Probojácz Miklós Csúszókorong Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Erdélyi Károly Csúszókorong Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Csomor Erika Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Molnár Erika Duatlon Európa-bajnokság arany
Molnár Erika Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Molnár Erika Duatlon Világbajnokság ezüst
Csapattagok Walkó Andrea Duatlon Európa-bajnokság arany
Csapattagok Molnár Adél Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Varga Zsuzsa Duatlon Európa-bajnokság arany
Kropkó Péter Duatlon Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kropkó Péter Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Zsódér Zsolt Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Eszesné-Vas Éva Duatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fodor István Duatlon Európa-bajnokság bronz
Árvai lstván Erõemelés Erõemelés Világbajnokság 110 kg
bronz
Pfeifenroth Tamás Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 100 kg
arany
Kovács Gábor Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 90 kg
bronz
Onozó Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 75 kg
arany
Balázs Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 125 kg
arany
Balázs Szabolcs Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 125 kg
ezüst
Vass Krisztina Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 75 kg
ezüst
Jancsár Sándor Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 56 kg
bronz
Vados Mariann Erõemelés Fekve nyomás Világbajnokság 82,5 kg
bronz
Kustán Tibor Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 82,5 kg
bronz
Váradi Róbert Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság +125 kg
arany
Kienitz Petra Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 90 kg
ezüst
Takács Erika Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság +90 kg
ezüst
Szalacsi Kinga Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 48 kg
bronz
Balogh Zoltán Erõemelés Fekve nyomás Európa-bajnokság 100 kg
bronz
Béres Alexandra Fitnesz Európa-bajnokság bronz
Kállai Ildikó Fitnesz Európa-bajnokság arany
Pulai Imre Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
4:03.589
Pulai Imre Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
bronz
1:53.044
Kolozsvári Tibor Kajak-kenu C-1 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:40.27
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
38.825
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:42.741
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:45.565
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
38.825
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:42.741
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:45.565
Csapattagok Bohács Zsolt Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:10.29
Csapattagok Gyulay István Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:10.29
Csapattagok Hladony Károly Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:10.39
Csapattagok Hladony Zsolt Kajak-kenu C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:10.39
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
35.153
Csapattagok Kolonics György (Koló) Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:34.197
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
35.153
Csapattagok Horváth Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:34.197
Csapattagok Novák Ferenc Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:25.720
Csapattagok Zala György Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:25.720
Csapattagok Szabó Attila Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
35.153
Csapattagok Szabó Attila Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:34.197
Csapattagok Hoffmann Ervin Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
35.153
Csapattagok Hoffmann Ervin Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:34.197
Csapattagok Boldizsár Gáspár Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:25.720
Csapattagok Hüttner Csaba Kajak-kenu C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:25.720
Kőbán Rita Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
arany
1:50.978
Kőbán Rita Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
58:10.00
Pitz Andrea Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:18.31
Szonda Kornélia Kajak-kenu K-1 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság ezüst
2:24.01
Csapattagok Gyulay Zsolt Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:.37.58
Csapattagok Gyulay Zsolt Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
34.423
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:.37.58
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
34.423
Csapattagok Bíró Andrea Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:16.02
Csapattagok Erődi Ágnes Kajak-kenu K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:16.02
Csapattagok Gyulay Zsolt Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:00.969
Csapattagok Kőbán Rita Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:38.102
Csapattagok Dónusz Éva Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:38.102
Csapattagok Czigány Kinga Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:38.102
Csapattagok Szabó István Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:00.969
Csapattagok Ábrahám Attila Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:00.969
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.227
Csapattagok Bártfai Krisztián Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:00.969
Csapattagok Mednyánszky Szilvia Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:38.102
Csapattagok Kajner Gyula Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.227
Csapattagok Páger Antal Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.227
Csapattagok Pankotai Gábor Kajak-kenu K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.227
Cseri Ákos Karate-dó Európa-bajnokság bronz
Fischer Mihály Karate-dó Goju-Ryu Nyílt Európa Kupa arany
Nádas Tamás Karate-dó Goju-Ryu Ifjúsági Világkupa Miskolc ezüst
Bencze Antal Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Rácz Anikó Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság arany
Hegedűs Livia Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Csábi Anett Karate-dó Kyokushin (Kiokusin) Európa-bajnokság ezüst
Hecker Balázs Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Stefán Ildikó Karate-dó Shotokan Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Farkas Ágnes Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Farkas Andrea Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kántor Anikó Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Kökény Beatrix Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Nagy Anikó Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Pádár Ildikó Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Siti Beáta Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Erdõs Éva Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Mátéfi Eszter Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Meksz Anikó Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Németh Helga Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Sáriné-Kocsis Erzsébet Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szántó Anna Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szilágyi Katalin Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Tóth Beatrix Kézilabda Világbajnokság ezüst
Csapattagok Hoffmann Beáta Kézilabda Világbajnokság ezüst
Szabó Árpád (Pumi) Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Budai Barnabás Kick-box Full-contact Világbajnokság arany
Aburkó Gábor Kick-box Full-contact Világbajnokság bronz
Hugyetz Lajos Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Szűcs Zoltán Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Lantos Gyula Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Pesuth Rita Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Szilágyi Diána Kick-box Light-contact Világbajnokság arany
Kovács Betty Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Tóth István Kick-box Light-contact Világbajnokság ezüst
Hugyetz Lajos Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Pesuth Rita Kick-box Semi-contact Világbajnokság arany
Gulyás Bea Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Tóth István Kick-box Semi-contact Világbajnokság bronz
Ferenczy Krisztián Kötélugrás Világbajnokság ezüst
Majercsik Gábor Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
Kukorelli Beatrix Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Sziklai Péter Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Tóth József Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság arany
Kukorelly Károly Modellezés Hajómodellezés Világbajnokság ezüst
Berta András Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság ezüst
Kudlik Vilmos Modellezés Hajómodellezés Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kocsis István Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Krasznai József Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Váradi Mihály Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Sánta Attila Modellezés Repülőmodellezés Világbajnokság bronz
Mórotz Attila Modellezés Repülőmodellezés Európa-bajnokság ezüst
Havas Attila Motorcsónaksport Európa-bajnokság 700 cm3
arany
Havas Attila Motorcsónaksport Európa-bajnokság 500 cm3
ezüst
Havas Attila Motorcsónaksport Világbajnokság 500 cm3
ezüst
Mihaldinecz Rudolf Motorcsónaksport Világbajnokság bronz
Bodor Péter Motorcsónaksport Európa-bajnokság 400 cm3
arany
Bodor Péter Motorcsónaksport Világbajnokság arany
Pfeil Zoltán Motorcsónaksport Európa-bajnokság 350 cm3
ezüst
Pfeil Zoltán Motorcsónaksport Világbajnokság 350 cm3
ezüst
Káldos György Motorcsónaksport Európa-bajnokság 750 cm3
arany
Nagy István Motorcsónaksport Európa-bajnokság 750 cm3
ezüst
Gyetvai Antal Motorcsónaksport Európa-bajnokság 750 cm3
bronz
Csapattagok Kálnoki-Kis Attila Öttusa Európa-bajnokság arany
16896
Kálnoki-Kis Attila Öttusa Európa-bajnokság bronz
5665
Csapattagok Kálnoki-Kis Attila Öttusa Világbajnokság arany
15839
Csapattagok Hanzély Ákos Öttusa Európa-bajnokság arany
16896
Hanzély Ákos Öttusa Európa-bajnokság ezüst
5680
Csapattagok Hanzély Ákos Öttusa Világbajnokság arany
15839
Hanzély Ákos Öttusa Világbajnokság ezüst
5548
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Európa-bajnokság arany
16896
Csapattagok Sárfalvi Péter Öttusa Világbajnokság arany
15839
Csapattagok Füri Csilla Öttusa Európa-bajnokság bronz
15418
Csapattagok Füri Csilla Öttusa Világbajnokság ezüst
15607
Csapattagok Hortobágyi Eszter Öttusa Európa-bajnokság arany
5079
Csapattagok Hortobágyi Eszter Öttusa Európa-bajnokság bronz
15418
Csapattagok Hortobágyi Eszter Öttusa Világbajnokság ezüst
15607
Csapattagok Köblő Emese Öttusa Európa-bajnokság arany
5079
Csapattagok Köblő Emese Öttusa Európa-bajnokság bronz
15418
Csapattagok Köblő Emese Öttusa Világbajnokság ezüst
15607
Csapattagok Kulcsár Ágnes Öttusa Európa-bajnokság arany
5079
Zarnóczay Klára Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság arany
Csapattagok László Károly Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Kovács András Rádióamatőr-sport RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Fórián Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Joó Éva Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Fehrentheil Bernadette Sportlövészet Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
arany
1148
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
arany
1148
Csapattagok Burkus Tamás Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
arany
1148
Burkus Tamás Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
ezüst
387
Csanaki Rita Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
ezüst
361
Nagy Ágnes Sportlövészet Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 20+20
bronz
346
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1753
Csapattagok Ángyán József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
ezüst
1166
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1753
Csapattagok Sike József Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
ezüst
1166
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1753
Csapattagok Tasi Tamás Sportlövészet Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
ezüst
1166
Csapattagok Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 125
arany
334
Csapattagok Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 125
ezüst
333
Igaly Diana Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 125
bronz
116.5
Csapattagok Göbölös Ibolya Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 125
arany
334
Csapattagok Göbölös Ibolya Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 125
ezüst
333
Csapattagok Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 125
arany
334
Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 125
ezüst
117
Csapattagok Vasvári Erzsébet Sportlövészet Vadászos - Skeet Világbajnokság 125
ezüst
333
Takács Erika Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 83 kg
bronz
112,5 kg
Takács Erika Súlyemelés Lökés Világbajnokság +83 kg
ezüst
130 kg
Feri Attila Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 70 kg
ezüst
190 kg
Feri Attila Súlyemelés Lökés Világbajnokság 70 kg
arany
190 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 64 kg
bronz
102,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 76 kg
ezüst
120 kg
Takács Mária Súlyemelés Lökés Világbajnokság 76 kg
bronz
122,5 kg
Földi Csilla Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 50 kg
arany
90 kg
Tóbiás Veronika Súlyemelés Lökés Európa-bajnokság 83 kg
ezüst
115 kg
Takács Erika Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 83 kg
bronz
110 kg
Takács Erika Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság +83 kg
arany
232,5 kg
Feri Attila Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 70 kg
bronz
340 kg
Feri Attila Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 70 kg
bronz
340 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 64 kg
ezüst
192,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 76 kg
ezüst
217,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Ősszetett Világbajnokság 76 kg
bronz
220 kg
Földi Csilla Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 50 kg
ezüst
16O kg
Tóbiás Veronika Súlyemelés Ősszetett Európa-bajnokság 83 kg
ezüst
212,5 kg
Takács Erika Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 83 kg
ezüst
97,5 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 64 kg
arany
90 kg
Márkus Erzsébet Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 64 kg
ezüst
107,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 76 kg
ezüst
97,5 kg
Takács Mária Súlyemelés Szakítás Világbajnokság 76 kg
bronz
97,5 kg
Földi Csilla Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 50 kg
bronz
70 kg
Raj Tímea Súlyemelés Szakítás Európa-bajnokság 59 kg
bronz
80 kg
Zsótér Judit Számszeríjászat Match Európa-bajnokság arany
Nick Árpád Szkander Világbajnokság +110 kg
arany
Gádorfalvi Károly Szörfözés Grand Masters Európa-bajnokság arany
dr.Molnár Ákos Szörfözés Masters Világbajnokság bronz
Urbán Erzsébet Szörfözés Masters Világbajnokság bronz
dr.Molnár Ákos Szörfözés Raceboard 7,5 Világbajnokság bronz
Urbán Erzsébet Szörfözés Raceboard 7,5 Világbajnokság bronz
Csapattagok Kozák László Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Cserényi Csaba Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Gipp András Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Kandikó Zoltán Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Borsos József Taekwondo ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Salim Gergely Taekwondo Olimpiai taekwondo Világbajnokság bronz
Oláh Katalin Tájékozódási versenysport Világbajnokság arany
Kovács Rita Távúszás Európa-bajnokság 5 km
arany
01:00.4
Kiss Jenő Testépítés Világbajnokság +90 kg
ezüst
Csapattagok Panyor Krisztina Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Molnár Erika Triatlon Világbajnokság bronz
Csapattagok Walkó Andrea Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Walkó Andrea Triatlon Világbajnokság bronz
Góg Anikó Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Góg Anikó Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Kozma Noémi Triatlon Világbajnokság arany
Kozma Noémi Triatlon Világbajnokság ezüst
Csapattagok Rajnai Frigyes Triatlon Világbajnokság arany
Rajnai Frigyes Triatlon Világbajnokság ezüst
Csapattagok Szabó János Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Baán Gyula Triatlon Világbajnokság arany
Csapattagok Harangi Petra Triatlon Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Pécsi Nikolett Triatlon Világbajnokság bronz
Egerszegi Krisztina Úszás Hatúszás Európa-bajnokság 200 m
arany
02:07.24
Kovács Ágnes Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 100 m
bronz
01:10.77
Güttler Károly Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 100 m
ezüst
01:01.38
Güttler Károly Úszás Mellúszás Európa-bajnokság 200 m
ezüst
02:12.85
Egerszegi Krisztina Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság 400 m
arany
04:40.33
Czene Attila Úszás Vegyesúszás Európa-bajnokság 200 m
ezüst
02:00.88
Csapattagok Egerszegi Krisztina Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
04:12.00
Csapattagok Czene Attila Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
40.88
Csapattagok Kovács Ágnes Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
04:12.00
Csapattagok Güttler Károly Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
40.88
Csapattagok Deutsch Tamás Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
40.88
Csapattagok Horváth Péter Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
40.88
Csapattagok Klocker Edit Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
04:12.00
Csapattagok Lakos Gyöngyvér Úszás Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
04:12.00
Csapattagok Majthényi Szabolcs Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Domokos András Vitorlázás Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Szabó Bence Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Köves Csaba Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Navarrete József Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Boros György Vívás Kardvívás Világbajnokság bronz
Nagy Tímea Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság arany
Csapattagok Nagy Tímea Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Kovács Iván Vívás Párbajtõrvívás Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kovács Iván Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Kulcsár Krisztián Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Imre Géza Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Szalay Gyöngyi Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság ezüst
Csapattagok Király Hajnalka Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Hormay Adrienn Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Fekete Attila Vívás Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Benedek Tibor Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Fodor Rajmund Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kásás Tamás Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kósz Zoltán Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Márcz Tamás Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Varga Zsolt (Varga I. Zsolt) Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Eke Andrea Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Rafael Irén Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Rédei Katalin Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Stieber Mercédesz Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Szremkó Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tóth Gabriella Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tóth Noémi Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tóth Frank Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Vincze Balázs Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Pelle Anikó Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Primász Ágnes Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kuna Péter Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Tóth-II László Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Vincze Edit Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Dala Tamás Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Gyöngyösi András Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Monostori Attila Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Németh-I. Zsolt Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Varga Tamás Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Kardos Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Zantleitner Krisztina Vizilabda Európa-bajnokság ezüst

* Adatbázisunk nagy valószinűséggel hiányos, de a hiányok pótlásán folyamatosan dolgozunk.
Ha az adatgondozásban szeretnél segíteni, kérlek jelezd itt.

Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gurisatti Gyula
Gurisatti Róbert
1995 Monkgyakorlat Európa-bajnokság bronz
4724 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bedő Gabriella
Bartha Anikó
1995 Monkgyakorlat Európa-bajnokság arany
4836 pont
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bozsó Beáta
Bömisch Beáta
Csik Zsuzsa
Révész Judit
1995 Uszonyos vízfelszíni úszás Európa-bajnokság 4 x 100 m
bronz
03:09.3
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Ferenc
Erdélyi László
Nyirády András
Probojácz Miklós
Erdélyi Károly
1995 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Csomor Erika
Molnár Adél
Eszesné-Vas Éva
1995 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Walkó Andrea
Varga Zsuzsa
1995 Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kropkó Péter
Zsódér Zsolt
Fodor István
1995 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1995 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
38.825
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1995 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:42.741
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
1995 C-2 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
arany
3:45.565
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bohács Zsolt
Gyulay István
1995 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság arany
2:10.29
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hladony Károly
Hladony Zsolt
1995 C-2 - Gyorsasági kenu Európa-bajnokság ezüst
2:10.39
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
Szabó Attila
Hoffmann Ervin
1995 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 200 m
arany
35.153
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kolonics György (Koló)
Horváth Csaba
Szabó Attila
Hoffmann Ervin
1995 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 500 m
arany
1:34.197
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Novák Ferenc
Zala György
Boldizsár Gáspár
Hüttner Csaba
1995 C-4 - Gyorsasági kenu Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:25.720
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyulay Zsolt
Bártfai Krisztián
1995 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
ezüst
1:.37.58
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyulay Zsolt
Bártfai Krisztián
1995 K-2 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
bronz
34.423
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bíró Andrea
Erődi Ágnes
1995 K-2 - Gyorsasági kajak Európa-bajnokság arany
2:16.02
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Gyulay Zsolt
Szabó István
Ábrahám Attila
Bártfai Krisztián
1995 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 1000 m
ezüst
3:00.969
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kőbán Rita
Dónusz Éva
Czigány Kinga
Mednyánszky Szilvia
1995 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 500 m
bronz
1:38.102
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Bártfai Krisztián
Kajner Gyula
Páger Antal
Pankotai Gábor
1995 K-4 - Gyorsasági kajak Világbajnokság 200 m
arany
31.227
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Farkas Ágnes
Farkas Andrea
Kántor Anikó
Kökény Beatrix
Nagy Anikó
Pádár Ildikó
Siti Beáta
Erdõs Éva
Mátéfi Eszter
Meksz Anikó
Németh Helga
Sáriné-Kocsis Erzsébet
Szántó Anna
Szilágyi Katalin
Tóth Beatrix
Hoffmann Beáta
1995 Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kocsis István
Krasznai József
Váradi Mihály
1995 Repülőmodellezés Világbajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kálnoki-Kis Attila
Hanzély Ákos
Sárfalvi Péter
1995 Európa-bajnokság arany
16896
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kálnoki-Kis Attila
Hanzély Ákos
Sárfalvi Péter
1995 Világbajnokság arany
15839
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Füri Csilla
Hortobágyi Eszter
Köblő Emese
1995 Európa-bajnokság bronz
15418
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Füri Csilla
Hortobágyi Eszter
Köblő Emese
1995 Világbajnokság ezüst
15607
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Hortobágyi Eszter
Köblő Emese
Kulcsár Ágnes
1995 Európa-bajnokság arany
5079
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
László Károly
Kovács András
1995 RH - Rádióforgalmi sport Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Fórián Éva
Joó Éva
Fehrentheil Bernadette
1995 Puskás - Légpuska Európa-bajnokság 40
bronz
1178
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ángyán József
Sike József
Burkus Tamás
1995 Vadászos - Futócél Európa-bajnokság 40
arany
1148
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ángyán József
Sike József
Tasi Tamás
1995 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 30+30
ezüst
1753
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Ángyán József
Sike József
Tasi Tamás
1995 Vadászos - Futóvad Európa-bajnokság 40
ezüst
1166
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Igaly Diana
Göbölös Ibolya
Vasvári Erzsébet
1995 Vadászos - Skeet Európa-bajnokság 125
arany
334
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Igaly Diana
Göbölös Ibolya
Vasvári Erzsébet
1995 Vadászos - Skeet Világbajnokság 125
ezüst
333
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kozák László
Cserényi Csaba
Gipp András
Kandikó Zoltán
Borsos József
1995 ITF Taekwondo Európa-bajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Panyor Krisztina
Góg Anikó
Kozma Noémi
1995 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Walkó Andrea
Harangi Petra
1995 Európa-bajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Molnár Erika
Walkó Andrea
Pécsi Nikolett
1995 Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Rajnai Frigyes
Szabó János
Baán Gyula
1995 Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Egerszegi Krisztina
Kovács Ágnes
Klocker Edit
Lakos Gyöngyvér
1995 Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
04:12.00
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Czene Attila
Güttler Károly
Deutsch Tamás
Horváth Péter
1995 Vegyesváltó Európa-bajnokság 4x 100 m
ezüst
40.88
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Majthényi Szabolcs
Domokos András
1995 Repülő Hollandi osztály Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Szabó Bence
Köves Csaba
Navarrete József
Boros György
1995 Kardvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Nagy Tímea
Szalay Gyöngyi
Király Hajnalka
Hormay Adrienn
1995 Párbajtõrvívás Világbajnokság arany
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Kovács Iván
Kulcsár Krisztián
Imre Géza
Fekete Attila
1995 Párbajtõrvívás Világbajnokság bronz
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Benedek Tibor
Fodor Rajmund
Kásás Tamás
Kósz Zoltán
Márcz Tamás
Varga Zsolt (Varga I. Zsolt)
Tóth Frank
Vincze Balázs
Kuna Péter
Tóth-II László
Dala Tamás
Gyöngyösi András
Monostori Attila
Németh-I. Zsolt
Varga Tamás
1995 Európa-bajnokság ezüst
Csapattagok Év Szakág Esemény Versenyszám Eredmény
Eke Andrea
Rafael Irén
Rédei Katalin
Stieber Mercédesz
Szremkó Krisztina
Tóth Gabriella
Tóth Noémi
Pelle Anikó
Primász Ágnes
Vincze Edit
Kardos Krisztina
Zantleitner Krisztina
1995 Európa-bajnokság ezüst